Dodaj do ulubionych

Dżin.Fatwa. Klątwa.

03.02.15, 00:09
Dżiny (ang. Genies) to przybysze z planów wewnętrznych powiązani z żywiołami. Są to z wyglądu podobne do ludzi istoty o wielkiej sile i mocy. Wyróżniają się doskonalszą budową i większymi rozmiarami ciała oraz tym, że często można je spotkać unoszące się nad ziemią. Ich nogi nierzadko bywają zasłonięte przez magiczne dymiące opary magiczne. W ich oczach również może czaić się nienaturalność, która odróżnia ich od ludzi. Posiadają zdolność swobodnej podróży po Planach Wewnętrznych, Astralu i Materialu. Ten ostatni traktują jako teren neutralny, na którym rozstrzygają prywatne konflikty oraz zdobywają dobra niedostępne na rodzimych planach. Dżiny posiadają także naturalną zdolność telepatii, pozwalającą im na porozumienie się z praktycznie każdą rozumną istotą. Większość dżinów potrafi również zmieniać kształty, znikać i w inny sposób unikać spotkań z niewygodnymi istotami. Coś naprawdę egzotycznego znajdziesz na Dżiny (ang. Genies) ezosfera.com/ Z arabskiego "duchy i demony", starsze od islamu. Powstały z czystego ognia bez dymu lub obłoku pary. Posiadają nadnaturalną moc, są niewidzialne, ale mogą przyjmować dowolną postać. W mitologii arabskiej utożsamiały wrogie siły natury.

Koran również opisuje dżiny, jako trzecią kategorię istot rozumnych, stworzonych przez Boga. Według wierzeń muzułmańskich można je podzielić na złe (ghule, sile) i dobre. Do złych zalicza się też niekiedy Szejtana (Szatan).
W ludowych legendach człowiek może je sobie podporządkować lub uwięzić w lampie czy butelce przy pomocy zaklęć. W opowieściach były strażnikami skarbów. W "Hadisie" (opowieść o życiu Mahometa) każdy człowiek ma towarzysza-dżina zwanego karin, który namawia do grzechu.

Źródło: internet
Obserwuj wątek
  • layla-kahina Re: Dżin.Fatwa. Klątwa. 19.04.15, 20:24
   Zapraszam serdecznie na ezosfera.com/
   • lara9369 Re: Dżin.Fatwa. Klątwa. 20.04.15, 22:59
    ayla-kahina napisał(a):

    > Zapraszam serdecznie na ezosfera.com/

    PO CO?
    Aby sfinansować komuś leczenie zlamanej nózki?
    Z całym wspólczuciem, ale jak to się mówi, gdyby kózka nie skakała....
    to by ...
    nudne zycie miała :)))))
    • lara9369 Re: Dżin.Fatwa. Klątwa. 20.04.15, 23:10
     PS. Słoneczko kochane (mimo wszystko), odrzucajac jedyną osobę, która zawsze gotowa była wesprzeć i pomóc w miarę swoich możliwości, teraz zakładasz nowe strony, przybierasz wciąż nowe pseudonimy (najgłupsze - małorzata rosati, już leyla kahina zdecydowanie lepsze:)))....widzisz, popularne powiedzenie Zydowskie brzmi "p...c on i w Afryce p..c", aktualnie brzmi cham on i na Marsie cham... I tylko chamem pozostaje... Z całym współczuciem, otwórz oczy: kogo chcesz oszukać teraz? Czyżby sezon na jelenie wciąż trwa?
   • lara9369 Re: Dżin.Fatwa. Klątwa. 26.04.15, 00:01

    Osoba która nie ma serca - zaprasza SERDECZNIE :)))))

    Ludzie, nie dajcie się nabrać. A jeśli macie zamiar przyjąc owe "zaproszenie", juz szykujcie kasiorę!
    Portal oszustów i naciągaczy!
    • skfareek Re: Dżin.Fatwa. Klątwa. 17.04.16, 13:36
     Ale się uśmiałem czytając larę. Leyla czy leja źródło nie internet tylko konkretną stronę się raczej podaje. Kopiujesz to czego sama nie rozumiesz, a co nie musi być prawdą. Nawet nie sprawdziłaś ogólnie tych informacji.
     Wysokopromilowy Dżin z butelki po dżinie czy winie spełnia wszystkie życzenia w zależności od liczby oktanów posiadanych przez zamawiającego. Tylko proszę nie bełkotać bo dżin może nie zrozumieć i zamiast merola da pornola, a zamiast kobiety, pasztety, zamiast baby schaby, zamiast wielkiego fi... da dużego śruta.
     Masz larka rację idą wakacje i sezon na jelenie się zbliża. Ciepło to naiwniaki przewietrzą kieszenie i konta. Może ktoś rozbije świnkę skarbonkę.
  • tylkojezusnaszympanem1 Tylko Jezus naszym Panem! 24.04.15, 11:51
   Dzień dobry

   Proszę zwrócić uwagę, że magia, jak i inne praktyki tego typu są wielkim zagrożeniem dla niczego nie świadomego człowieka. Zdolność poznania człowieka, jego zamiarów oraz jego przyszłości za pomocą magii nie pochodzi od Pana Boga. Człowiek nie ma takich zdolności. Zdolność taka może wynikać jedynie z pychy, ze stawiania siebie na równi z Panem Bogiem. Taka pycha może pochodzić tylko od szatana, który chciał dorównać Bogu swoją mądrością.

   Pozwalając sobie wróżyć otwiera się człowiek na działanie złego ducha, który już nie odstąpi na krok, chyba że zawierzy taka osoba swoje życie Chrystusowi.

   Nic się w życiu nie uda, jeśli nie zawierzy się Chrystusowi. Proszę robić wszystko w cieniu Jego krzyża. Inaczej szatan zniszczy wszystko: związek, rodzinę, psychikę, itd. Nie odpuści. Gwarantuję to jako osoba wierząca. Będę się za Panią modlił i za wszystkie osoby na tym forum, które wpadły w sidła złego za pomocą liczb, wróżb, ezoteryki, magi i innych szatańskich podstępów.
   Proszę poczytać w Internecie na temat zagrożenia wróżbami i magią, ale na stronach, które są wiarygodnym źródłem informacji.

   Tylko Jezus naszym Panem!!!
   • lara9369 Re: Tylko Jezus naszym Panem! 24.04.15, 21:18
    tylkojezusnaszympanem1 napisała: Inaczej szatan zniszczy wszystko: związek, rodzinę, psychikę, itd.

    I bardzo dobrze! Niektóre rodziny przypominają więzienie, a inne - psychiatryk. Jeszcze inne, spółki akcyjne lub teatr. Hipokryzję, łgarstwo, oszukiwanie - należy niszczyć! Chwała Szatanowi! :)))
    • layla-kahina Re: Tylko Jezus naszym Panem! 25.04.15, 21:07
     Widzę że promil społeczeństwa ma problemy psychiczne. Cóż, nie każdemu jest dane być szczęśliwym
     • lara9369 Re: Tylko Jezus naszym Panem! 25.04.15, 21:18
      ayla-kahina napisał(a): Widzę że promil społeczeństwa ///

      Ha ha, ale ubaw!!! Pani Kahina widzi w promilach :)))))))

      • layla-kahina Re: Tylko Jezus naszym Panem! 25.04.15, 21:36
       Jednostka miary ale każdy widzi to co chce. Rozumiem że to z własnego doświadczenia ma Pani skojarzenia? Przykre doświadczenia....
       • lara9369 Re: Tylko Jezus naszym Panem! 25.04.15, 22:01
        layla-kahina napisał(a): Jednostka miary

        A w jakich jednostkach liczy się głupotę ludzką? Miliony lat ewolucji, 6 ooo lat Buddyzmu, ponad 2000 lat Chrtześcijaństwa, a wciąż nie dotarło, że my ludzie powinniśmy czynić dobro sobie nawzajem i dla swego własnego dobra! Technologie, dobrobyt, a zamiast dzielić się - każdy ciągnie kołdrę na siebie i tylko patrzy jak by tu innych oszukać! Czy to nie jasne, że kiedy Ja na przykład spotykam się ze zlym potraktowaniem od ludzi, to przeze mnie szerzy się to "zło' na innych? Ale nie, trzeba posiadać chociaz "promil" :) zdrowego rozsadku aby to zrozumieć! Łatwiej krzyczeć, że wszyscy są źli i dlatego ja też będę taka, no bo wszyscy są tacy... no i tak dalej... A my wszyscy - przeciez jesteśmy częscią jednego organizmu. A zachowujemy się, jak komórki rakowe.
        Dziękuję za uwagę!
        Bo zrozumienia to chyba już się nie doczekam.
        .
  • beata.celina Re: Dżin.Fatwa. Klątwa. 06.01.23, 12:58
   To wyzwanie
  • beata.celina Re: Dżin.Fatwa. Klątwa. 12.01.23, 12:01
   Ciekawe

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka