07.08.10, 13:49
www.wat.edu.pl/index.php?subaction=showfull&id=1280906315&archive=&start_from=&ucat=1&
aktualne modele.na zobaczenie z bliska trzeba poczekać do MSPO;)
Obserwuj wątek
    • misza_kazak Re: MSBS-cd. 08.08.10, 23:34
      Na pierwszysm zdjeciu chyba remov? :)
      • wiarusik Re: MSBS-cd. 09.08.10, 02:02
        o tak,z pewnością.
    • wiarusik Re: MSBS-cd. 09.08.10, 02:22
      aha,jakby ktoś nie wiedział-karabinek dostał nazwę "radon" (taki pierwiastek
      chemiczny oczywiście-nie mylić z radomiem).
    • wiarusik Re: MSBS-cd. 10.08.10, 16:40
      już każdy to widział,ale dla porządku:
      www.altair.com.pl/start-4907

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka