wiarusik 07.08.10, 13:49 www.wat.edu.pl/index.php?subaction=showfull&id=1280906315&archive=&start_from=&ucat=1& aktualne modele.na zobaczenie z bliska trzeba poczekać do MSPO;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiarusik Re: MSBS-cd. 09.08.10, 02:22 aha,jakby ktoś nie wiedział-karabinek dostał nazwę "radon" (taki pierwiastek chemiczny oczywiście-nie mylić z radomiem). Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: MSBS-cd. 10.08.10, 16:40 już każdy to widział,ale dla porządku: www.altair.com.pl/start-4907 Odpowiedz Link Zgłoś