#kasia Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki 16.01.04, 13:08 juz mam :) kupialm jakas gazete komputerowa i film byl dolaczony.. kosztowala mnie ta przyjemnosc 17 zl?? Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki 16.01.04, 15:35 ciesze się, że też jesteś fanką MP :) Ps.tak jak już piszesz, to spytam-jak to jest, że do Ciebie nie można wysłać @ na gazetę? Wysłałem wczoraj i wróciła odpowiedź, od auto-postmastera gazety, że taki użytkownik nie jest znany :] Pewnie przez tą '#' choć takie rzeczy wczoraj były na poczcie gazety, że we wszystko uwierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
#kasia Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki 16.01.04, 20:09 poniewaz to przeoczenie gazetowe ;) takiej poczty juz nie ma jest tylko login na forum, gazeta zablokowala poczte ale nie zablokowala logowania na takie konto, wiec nie mozna wyslac na wszystkie loginy ze znakami z przodu i tylu ale mozna sie na nie zalogowac, pod warunkiem, ze dawno temu byly zalozone :) wysylam maila na Twoje konto gazetowe :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 09:32 Kroti dzięki za info, bo mógłbym przegapić. Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 15:04 Krotoss, przyłączam się do podziękowań i pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
polynomial Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki 25.01.04, 21:20 Kocham: "Monthy Python And Hooly Grail". Polynomial-C Odpowiedz Link Zgłoś
krotoss Re: ej krotoss 03.02.04, 15:30 #kasia napisała: > tak sie przypominam (zważ, że cytująć, poprawiłem literówkę ;P) hłe hłe tak wróciłem, i nadrabiam zaległości tu i tam ;) I uwierz, o tym także myślałem, tylko cholernie przestarzałe teraz będzie, no ale ide sprokurować ;) Odpowiedz Link Zgłoś