Dodaj do ulubionych

a teraz coś z zupełnie innej beczki

16.01.04, 12:59
18,50zł
Obserwuj wątek
    • #kasia Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki 16.01.04, 13:08
      juz mam :)
      kupialm jakas gazete komputerowa i film byl dolaczony.. kosztowala mnie ta
      przyjemnosc 17 zl??
      • krotoss Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki 16.01.04, 15:35
        ciesze się, że też jesteś fanką MP :)

        Ps.tak jak już piszesz, to spytam-jak to jest, że do Ciebie nie można wysłać @
        na gazetę? Wysłałem wczoraj i wróciła odpowiedź, od auto-postmastera gazety,
        że taki użytkownik nie jest znany :] Pewnie przez tą '#' choć takie rzeczy
        wczoraj były na poczcie gazety, że we wszystko uwierzę.
        • #kasia Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki 16.01.04, 20:09
          poniewaz to przeoczenie gazetowe ;)
          takiej poczty juz nie ma jest tylko login na forum, gazeta zablokowala poczte
          ale nie zablokowala logowania na takie konto, wiec nie mozna wyslac na
          wszystkie loginy ze znakami z przodu i tylu ale mozna sie na nie zalogowac, pod
          warunkiem, ze dawno temu byly zalozone :)


          wysylam maila na Twoje konto gazetowe :)
    • Gość: Gall Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 09:32
      Kroti dzięki za info, bo mógłbym przegapić.
      Pozdrawiam
      Gall
      • Gość: Ania Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 15:04
        Krotoss, przyłączam się do podziękowań i pozdrawiam!!!
    • polynomial Re: a teraz coś z zupełnie innej beczki 25.01.04, 21:20
      Kocham: "Monthy Python And Hooly Grail".

      Polynomial-C
    • #kasia ej krotoss 03.02.04, 15:25
      tak si eprzypominam
      • krotoss Re: ej krotoss 03.02.04, 15:30
        #kasia napisała:

        > tak sie przypominam

        (zważ, że cytująć, poprawiłem literówkę ;P)
        hłe hłe tak wróciłem, i nadrabiam zaległości tu i tam ;) I uwierz, o tym także
        myślałem, tylko cholernie przestarzałe teraz będzie, no ale ide sprokurować ;)
        • krotoss w 10minutek się wyrobiłem, już leci :) 03.02.04, 15:41

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka