radca
24.12.09, 16:39
w swej obsesji antykoscielnej oraz przeciwko wierze katolickiej oraz
nieustannych - zajadlych ,pelnych obsesji ....atakach na kosciol
katolicki ....oraz nieustannym atakowaniu poprzez obelgi i
wyzwiska .... daje sie zauwazyc,ze Admin - czyli kazet z forum
Bydgoszcz - absolutnie nie reaguje ...coraz wiecej przyzwalajac
temu " szczamnapis " - owi....a dalsze lamanie Regulaminu Forum.
.... " szczamnapis " - to nick ,ktory swymi zajadlymi atakami na
kosciol katolicki i wiare katolicka przypomina dawnego Arkadiusza T.
piszacego dawniej pod nickiem " atomski " , "tyciarek"," mur pruski"
oraz kolejne zmontowane nicki - na potrzeby zajadlych atakow
...czyzby temu projektantowi " tomaszkowi " - Akadiuszowi T. az tak
"odbilo " ?.....albo te osiedle Kapusciska ....zle na niego wplynely
po opuszczeniu Nowego Fordonu ?..... a moze to sie dzieje ...?