johny.byd 23.02.10, 09:47 Jak zwykle piękne plany, ale czy nie można zacząć od remontu chodników, ławek i oświetlenia? Rozwinąć sieć alejek spacerowych. Zadbać o trawniki, nasadzić kwiatów. Może stwórzmy przy stawach ogród japoński. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mark.byd W Myślęcinku szykują się duże zmiany 23.02.10, 10:38 szkoda gadać ... wybory coraz bliżej ... wrzuc swój głos ... a za kilka miesięcy nikt juz nie bedzie pamiętał tych obietnić ... dombrowicz siedzi juz 2 kadencje i jak wygląda dzis myslęcinek... ani lawki ani lamy .. laty w asfalcie .. ogród fauny - ubożuchny ...pusto smutno ... przez 8 lat nawet żadnego kompleksowego pomysłu na zagospodarowanie tego terenu ... degradację widac gołym okiem .... tam czas sie zatrzymał ... i jakos to nieróbstwo władzy nie przeszkadzało ... ale róbta tak dalej ... funkcje obsadzane bez konkursów ... politycznie ... a co on mysli ze jak dostanie poparcie jakiejs partyjki to juz polecą frajerzy głosować ... zamiast postawic na fachowców otaczaja się ludzmi z politycznego nadania ... którzy czesto zielonego pojęcie nie mają o tym co zrobic z tym majątkiem ... wielkie plany ... bunczuczne zapowiedzi i para idzie w gwizdek ... dziwię się bardzo ... w koncu to wszystko co dzieje sie w spólkach komunalnych idzie na konto ratusza ... Odpowiedz Link Zgłoś
tech80 Panie Redaktorze, znowu ? 23.02.10, 13:31 przecież te super newsy pokażą się zapewne w sławetnym propagandowym czasopiśmie ( już chyba miesięczniku )Kurierze Ratunkowym - czasopismo o największym regionalnym nakładzie i to jeszcze za pieniądze podatników. Niech Pan pisze o tym co zrobił Konstanty Dombrowicz a nie o snach i wizjach , które i tak nie zostaną zrealizowane. Głosując w Bydgoszczy na PO głosujemy na Toruń ?! Odpowiedz Link Zgłoś
bigcharles W Myślęcinku szykują się duże zmiany 23.02.10, 13:24 Moje zdanie też jest takie że oświetlenie,chodniki i trawniki to nr 1 do odnowy. Odpowiedz Link Zgłoś
kondorx Taaaa..., naprawić, posprzątać, żeby za chwilę 23.02.10, 16:17 było to, co jest. Porządne parki, to nie w tym mieście, nie w tym kraju, nie dla tych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitanyamamoto Żenada! 23.02.10, 17:39 Co się dzieję z tymi ludźmi?!?! Nie da się słuchać tych bzdur które mają być planami na przyszłe lata -poza tem jakie przyszłe? 5? 10? 15? Coś z tym kurza twarz trzeba zrobić! Odpowiedz Link Zgłoś
weekend W Myślęcinku szykują się duże zmiany 23.02.10, 23:36 Plany planami... miejmy nadzieję że ludzie którzy się tym zajmują przestaną gadać i wezmą się do roboty. Od kiedy się słyszy o kompleksie basenowym itp. Pozostaje tylko czekać aż prace się rozpoczną. Wtedy będzie można przewidzieć kiedy zwykły kowalski pójdzie do LPKiW i będzie się mógł nacieszyć tym wszystkim o czym piszą w gazetach... Pozdrawiam, Rafał ----------- Wynajem domków letniskowych nad morzem -> www.sunset.turystyka.pl - Rusinowo - ZAPRASZAMY ! ! ! Odpowiedz Link Zgłoś