Dodaj do ulubionych

W Myślęcinku szykują się duże zmiany

23.02.10, 09:47
Jak zwykle piękne plany, ale czy nie można zacząć od remontu chodników, ławek
i oświetlenia? Rozwinąć sieć alejek spacerowych. Zadbać o trawniki, nasadzić
kwiatów. Może stwórzmy przy stawach ogród japoński.
Obserwuj wątek
    • mark.byd W Myślęcinku szykują się duże zmiany 23.02.10, 10:38
      szkoda gadać ... wybory coraz bliżej ... wrzuc swój głos ... a za
      kilka miesięcy nikt juz nie bedzie pamiętał tych obietnić ...
      dombrowicz siedzi juz 2 kadencje i jak wygląda dzis myslęcinek...
      ani lawki ani lamy .. laty w asfalcie .. ogród fauny -
      ubożuchny ...pusto smutno ... przez 8 lat nawet żadnego
      kompleksowego pomysłu na zagospodarowanie tego terenu ...
      degradację widac gołym okiem .... tam czas sie zatrzymał ... i jakos
      to nieróbstwo władzy nie przeszkadzało ... ale róbta tak dalej ...
      funkcje obsadzane bez konkursów ... politycznie ... a co on mysli ze
      jak dostanie poparcie jakiejs partyjki to juz polecą frajerzy
      głosować ... zamiast postawic na fachowców otaczaja się ludzmi z
      politycznego nadania ... którzy czesto zielonego pojęcie nie mają o
      tym co zrobic z tym majątkiem ... wielkie plany ... bunczuczne
      zapowiedzi i para idzie w gwizdek ... dziwię się bardzo ... w koncu
      to wszystko co dzieje sie w spólkach komunalnych idzie na konto
      ratusza ...
      • tech80 Panie Redaktorze, znowu ? 23.02.10, 13:31
        przecież te super newsy pokażą się zapewne w sławetnym propagandowym czasopiśmie
        ( już chyba miesięczniku )Kurierze Ratunkowym -
        czasopismo o największym regionalnym nakładzie i to jeszcze za pieniądze podatników.
        Niech Pan pisze o tym co zrobił Konstanty Dombrowicz a nie o snach i wizjach ,
        które i tak nie zostaną zrealizowane.

        Głosując w Bydgoszczy na PO głosujemy na Toruń ?!
    • bigcharles W Myślęcinku szykują się duże zmiany 23.02.10, 13:24
      Moje zdanie też jest takie że oświetlenie,chodniki i trawniki to nr 1 do odnowy.
    • kondorx Taaaa..., naprawić, posprzątać, żeby za chwilę 23.02.10, 16:17
      było to, co jest. Porządne parki, to nie w tym mieście, nie w tym
      kraju, nie dla tych ludzi.
    • kapitanyamamoto Żenada! 23.02.10, 17:39
      Co się dzieję z tymi ludźmi?!?! Nie da się słuchać tych bzdur które
      mają być planami na przyszłe lata -poza tem jakie przyszłe? 5? 10? 15?
      Coś z tym kurza twarz trzeba zrobić!
    • weekend W Myślęcinku szykują się duże zmiany 23.02.10, 23:36
      Plany planami... miejmy nadzieję że ludzie którzy się tym zajmują przestaną
      gadać i wezmą się do roboty. Od kiedy się słyszy o kompleksie basenowym itp.
      Pozostaje tylko czekać aż prace się rozpoczną. Wtedy będzie można przewidzieć
      kiedy zwykły kowalski pójdzie do LPKiW i będzie się mógł nacieszyć tym
      wszystkim o czym piszą w gazetach...

      Pozdrawiam,
      Rafał
      -----------
      Wynajem domków letniskowych nad morzem -> www.sunset.turystyka.pl - Rusinowo -
      ZAPRASZAMY ! ! !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka