friedmar
23.07.11, 09:42
zapowiedź ogłoszenia zamknięcia całej Dworcowej na 3/4 sezonu handlowego była tak głupia, że aż oczywista jako fortel prowokujący kupców i lokalnych dziennikarzy do dostrzeżenia i zachwalania z góry znanego kompromisu.
widać że pan pułkownik ma swoich przyjaciół także w bydgoskiej gazecie. Podpowiem - że w samouczku pracy kierownika kiedyś czytałem żeby wprowadzić dzień bez krawata i żeby od czasu do czasu pożyczać swoją furę wyróżniającym się pracownikom, co wzmacnia wizerunek twardego szefa ale troskliwego i ciepłego prywatnie.