Dodaj do ulubionych

Druga tura Bruski Gralik

17.11.14, 09:11
express.bydgoski.pl/322454,Dane-ze-148-komisji-wyborczych.html
Obserwuj wątek
    • bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga Dombrowicz 17.11.14, 10:20
      Pomyliłes się Johny, p. Dombrowicz ma 19.88 % a Gralik 19,61%
      • belphegor-pisu Re: Druga Dombrowicz 17.11.14, 23:25
        Tak jabym czytał hassleadera.
        • hassleader Re: Druga Dombrowicz 21.11.14, 01:44
          Wzruszony jestem twoją troską o moje wypowiedzi. Pewnie czytając je czujesz się bardziej wykształcony niż jesteś w rzeczywistości?
    • johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 10:24
      Tak podały Nowości bydgoskie po 148 komisjach.
    • johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 14:28
      Chyba jednak druga tura Bruski Dombrowicz.
    • johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 15:21
      Jednak Dombrowicz out
      Gralik trzynastoma głosami wygrywa
      • examin Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 15:23
        Bogu dzięki.
        Jeszcze tylko Bruskiego pogonić.
        • bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 20:13
          A jednak p.Dombrowicz :)
          • model.testowy Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 21:24
            I z czego tu się cieszyć? Ten szkodnik już był. Niestety ludzie mają bardzo słabą pamięć, jak to pięknie degradował Bydgoszcz za swoich kadencji...
          • belphegor-pisu Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 23:27
            Od rana do nocy komentujesz, podobnie jak hassleader
            • semeon Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 02:22
              Piękny mamy wybór. Pocieszeniem jednak jest fakt iż możemy sobie wybrać chorobę, a nie tak jak torunianie, skazani jesteśmy wszyscy zawsze na tą samą.

              dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2014/11/polskie-klimaty-11.html
              • bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 08:30
                semeon napisał:

                > Piękny mamy wybór. Pocieszeniem jednak jest fakt iż możemy sobie wybrać chorob
                > ę, a nie tak jak torunianie, skazani jesteśmy wszyscy zawsze na tą samą.
                >
                > dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2014/11/polskie-klimaty-11.html
                z tego co pisałeś towarzyszu, ty proponowałeś jeszcze dzumę pod nazwą - cyprys.
                • johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 08:56
                  bydgoszczanin_z_wyzyn napisał:

                  > semeon napisał:
                  >
                  > > Piękny mamy wybór. Pocieszeniem jednak jest fakt iż możemy sobie wybrać
                  > chorob
                  > > ę, a nie tak jak torunianie, skazani jesteśmy wszyscy zawsze na tą samą.
                  > >

                  > z tego co pisałeś towarzyszu, ty proponowałeś jeszcze dzumę pod nazwą - cyprys
                  > .
                  Ja też ale nie zapominaj, że była awaria systemu liczenia głosów.
                  • bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 17:24
                    A ta awaria w XXI wieku nie wydaje Ci sie dziwna?
                    • johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 17:51
                      bydgoszczanin_z_wyzyn napisał:

                      > A ta awaria w XXI wieku nie wydaje Ci sie dziwna?

                      To dopiero NIK ma sprawdzić jak faktycznie głosowali Bydgoszczanie
                • bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 15:36
                  bydgoszczanin_z_wyzyn napisał:

                  > semeon napisał:
                  >
                  > > Piękny mamy wybór. Pocieszeniem jednak jest fakt iż możemy sobie wybrać
                  > chorob
                  > > ę, a nie tak jak torunianie, skazani jesteśmy wszyscy zawsze na tą samą.
                  > >
                  > > dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2014/11/polskie-klimaty-11.html
                  > z tego co pisałeś towarzyszu, ty proponowałeś jeszcze dzumę pod nazwą - cyprys
                  > .
                  Nie, nie , to nie ja ( boń Boże)
                  To był typ naszego oczka w gowie semeonka. On od samego poczatkumiał bzika na jego punkcie. Teraz towarzysza semusia widziano nad brzegiem Brdy jak stał zamyslony i zastanawiałl sie czy skoczyć czy czekac do następnych wyborów ze swoim faworytem ,-"cypiskiem".
    • zintegrowany31 Coś z historii 18.11.14, 09:46
      Cos z klasyki:
      "Nie wazne jak glosuja, wazne kto liczy glosy" - J.W. Stalin
      • bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Coś z historii 18.11.14, 15:38
        zintegrowany31 napisał(a):

        > Cos z klasyki:
        > "Nie wazne jak glosuja, wazne kto liczy glosy" - J.W. Stalin
        >
        pięknie powiedziane ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka