johnyflaszka 17.11.14, 09:11 express.bydgoski.pl/322454,Dane-ze-148-komisji-wyborczych.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga Dombrowicz 17.11.14, 10:20 Pomyliłes się Johny, p. Dombrowicz ma 19.88 % a Gralik 19,61% Odpowiedz Link Zgłoś
belphegor-pisu Re: Druga Dombrowicz 17.11.14, 23:25 Tak jabym czytał hassleadera. Odpowiedz Link Zgłoś
hassleader Re: Druga Dombrowicz 21.11.14, 01:44 Wzruszony jestem twoją troską o moje wypowiedzi. Pewnie czytając je czujesz się bardziej wykształcony niż jesteś w rzeczywistości? Odpowiedz Link Zgłoś
johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 10:24 Tak podały Nowości bydgoskie po 148 komisjach. Odpowiedz Link Zgłoś
johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 14:28 Chyba jednak druga tura Bruski Dombrowicz. Odpowiedz Link Zgłoś
johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 15:21 Jednak Dombrowicz out Gralik trzynastoma głosami wygrywa Odpowiedz Link Zgłoś
examin Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 15:23 Bogu dzięki. Jeszcze tylko Bruskiego pogonić. Odpowiedz Link Zgłoś
bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 20:13 A jednak p.Dombrowicz :) Odpowiedz Link Zgłoś
model.testowy Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 21:24 I z czego tu się cieszyć? Ten szkodnik już był. Niestety ludzie mają bardzo słabą pamięć, jak to pięknie degradował Bydgoszcz za swoich kadencji... Odpowiedz Link Zgłoś
belphegor-pisu Re: Druga tura Bruski Gralik 17.11.14, 23:27 Od rana do nocy komentujesz, podobnie jak hassleader Odpowiedz Link Zgłoś
semeon Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 02:22 Piękny mamy wybór. Pocieszeniem jednak jest fakt iż możemy sobie wybrać chorobę, a nie tak jak torunianie, skazani jesteśmy wszyscy zawsze na tą samą. dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2014/11/polskie-klimaty-11.html Odpowiedz Link Zgłoś
bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 08:30 semeon napisał: > Piękny mamy wybór. Pocieszeniem jednak jest fakt iż możemy sobie wybrać chorob > ę, a nie tak jak torunianie, skazani jesteśmy wszyscy zawsze na tą samą. > > dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2014/11/polskie-klimaty-11.html z tego co pisałeś towarzyszu, ty proponowałeś jeszcze dzumę pod nazwą - cyprys. Odpowiedz Link Zgłoś
johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 08:56 bydgoszczanin_z_wyzyn napisał: > semeon napisał: > > > Piękny mamy wybór. Pocieszeniem jednak jest fakt iż możemy sobie wybrać > chorob > > ę, a nie tak jak torunianie, skazani jesteśmy wszyscy zawsze na tą samą. > > > z tego co pisałeś towarzyszu, ty proponowałeś jeszcze dzumę pod nazwą - cyprys > . Ja też ale nie zapominaj, że była awaria systemu liczenia głosów. Odpowiedz Link Zgłoś
bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 17:24 A ta awaria w XXI wieku nie wydaje Ci sie dziwna? Odpowiedz Link Zgłoś
johnyflaszka Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 17:51 bydgoszczanin_z_wyzyn napisał: > A ta awaria w XXI wieku nie wydaje Ci sie dziwna? To dopiero NIK ma sprawdzić jak faktycznie głosowali Bydgoszczanie Odpowiedz Link Zgłoś
bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Druga tura Bruski Gralik 18.11.14, 15:36 bydgoszczanin_z_wyzyn napisał: > semeon napisał: > > > Piękny mamy wybór. Pocieszeniem jednak jest fakt iż możemy sobie wybrać > chorob > > ę, a nie tak jak torunianie, skazani jesteśmy wszyscy zawsze na tą samą. > > > > dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2014/11/polskie-klimaty-11.html > z tego co pisałeś towarzyszu, ty proponowałeś jeszcze dzumę pod nazwą - cyprys > . Nie, nie , to nie ja ( boń Boże) To był typ naszego oczka w gowie semeonka. On od samego poczatkumiał bzika na jego punkcie. Teraz towarzysza semusia widziano nad brzegiem Brdy jak stał zamyslony i zastanawiałl sie czy skoczyć czy czekac do następnych wyborów ze swoim faworytem ,-"cypiskiem". Odpowiedz Link Zgłoś
zintegrowany31 Coś z historii 18.11.14, 09:46 Cos z klasyki: "Nie wazne jak glosuja, wazne kto liczy glosy" - J.W. Stalin Odpowiedz Link Zgłoś
bydgoszczanin_z_wyzyn Re: Coś z historii 18.11.14, 15:38 zintegrowany31 napisał(a): > Cos z klasyki: > "Nie wazne jak glosuja, wazne kto liczy glosy" - J.W. Stalin > pięknie powiedziane ;) Odpowiedz Link Zgłoś