Gość: SIEMION IP: *.poznan.prokom.pl 23.05.02, 14:10 Heja, Dajcie cynk, co u Was Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alicja Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: 80.48.25.* 17.09.02, 09:58 jakoś leci, pracuje się ale nie w zawodzie. Dziś hiostoryków juz nikt nie potrzebuje. Byłam w grupie Sławka Kozłowskiego (grupa A) Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SIEMION Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: *.firma / 192.168.2.* 23.09.02, 15:27 Hej! Wisz może co się dzieje z ludźmi. Ja wiem co u Krzyśka Balcerzaka (mój największy kumpel), Adama Kowalskiego, "Tradycji" i nic poza tym Ja z kolei nie pracuję w zawodzie. Od ponad 3 lat jestem informatykiem, pracowałem w Poznaniu, a teraz znowu w Bydgoszczy. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alicja Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: 80.48.25.* 24.09.02, 14:14 mam jedynie kontakt z ludźmi z mojej grupy. Dziewczyny pracują w szkole raczej każda, jeśli chodzi o Sławka Kozłowskiego to jet listonoszem, a Mirek Gurtowski chyba dopiero się bronił. Ja tez nie pracuję w zawodzie mimo, że pracuje na Uczelni. Pozdrowienia P.S A o Zuzannie dziży też jest głośno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin w. Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: 212.7.145.* 13.04.03, 23:01 Czesc , sluchaj ten mirek gurtowski - masz z nim jakis kontakt ? wydaje mi sie ze skoro bronil prace z histori to znamy tego samego mirka :)) on juz wówczas w szkole podstawowej blyszczal z histrori i kazdemu nauczycielowi wyklady dawal :)) chodzilem z nim do SP 48 na bloniu - kupe lat temu , ale pamietam go dobrze, nie raz sie z nim do domu wlóczylem :)) daj znac , chetnie bym sie dowiedzial co u niego slychac i co z niego "wyroslo" :)) widocznie nie zboczyl z swej drogi - pozdrowienia - marcin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin F Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: *.starostwo / 10.0.0.* 22.10.02, 14:02 Gość portalu: SIEMION napisał(a): > Heja, Dajcie cynk, co u Was Cześć Siemion Nie wiem czy pamiętasz Marcina Frankowskiego trzymałem sie z Jarkiem Jamułą. U mnie OK Nie pracuje w zawodzie pracuje w urzędzie. Mam kontakt z Jarkiem Piotrem lewandowskim, Kozłem i Olkiem. Co tam u Adasia Kowalskiego? Jak masz jakies wieści napisz na franco@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wróżbita Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.03.03, 20:17 Drogi Piotrze S. tu Wojtek B. ale dyplom to chyba mieliśmy w 1999 ? Juz nie zajmuje sie wróżeniem pracuje w zawodzie w liceum i gimnazjum spotkałem kiedyś Krzycha Balcerzaka wyglądał na wzruszonego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SIEMION Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: *.bydgoszcz.sprint / 192.168.2.* 13.05.03, 15:45 Fakt, już dawno się zorientowałem, że mi się pojebało z tymi datami, ale było za późno. Co u ludzi? Wiesz co się dzieje u Lorenca, Goldiego, Mareczka, i innych??? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrózbita-wojt Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.03, 18:49 Witaj stary druhu ! Goldi zonaty spodziewa sie dziecka ,Lorenzo vel Erwin bylem na jego slubie rok temu w Czarnej Wodzie piłem 3 dni .Marek D. uczy w szkole ozenił sie ( Erwin tez uczy historii) . Pozrawiam ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SIEMION Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: *.bydgoszcz.sprint / 192.168.2.* 16.05.03, 11:08 Wróżka, aco u Ciebie? Założyłeś rodzinkę, czy czekasz na lepsze czasy? Ja ożeniłem się i w październiku będę miał dzidzię... Z innych osób, to mogę Ci powiedzieć, że Adam Kowalski, mieszka w Inowrocławiu i po krótkiej przerwie znowu pracuje, a tak to utrzymuję jedynie kontakt z Balcerem..... jak chcesz to napisz mi e-maila siemion6@interia.pl pozdrwionka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojt Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.05.03, 21:42 Gratuluje sukcesow rodzinnych tylko tak dalej mamy niz demograficzny ktory trzeba niwelowac.Ja nie załozyłem rodziny i na razie nic takiego nie planuje chociaz jak wiesz nikt nie zna dnia ani godziny... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SIEMION Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: *.bydgoszcz.sprint / 192.168.2.* 21.05.03, 15:35 ...dzięki za gratulacje..... pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojt Re: WSP HISTORA- dzienne, Dyplom 2000 IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.03, 18:36 Jezeli chodzi o innych to Daras P. ożenił się , uczy w szkole .Piotr L. pisze doktorat u księdza .Czesto spotykam się z Anną Langowską tez pracuje w zawodzie no i jakoś tam ciągniemy .Lubię ten zawód i ciesze sie ze moge pracować w tym czego sie uczyłem to dzisiaj rzadkosć , ale musze ci powiedziec ze czasami mam tej historii potąd .Ja sie jej jescze cały czas ucze to straszne .Co ja robiłem na studiach ??? Pozdrawiam ,zdrówka i kasy życzę... Odpowiedz Link Zgłoś