Dodaj do ulubionych

Czy maciej to tuba nienawisci Bydgosko-Torunskiej

IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 17.04.05, 08:12
Uwazam, ze niejaki "maciej", to najgorsza i najglosniejsza tuba nienawisci
Bydgosko-Torunskiej. Dla naszego wspolnego dobra, powinienes isc na forum
Ciechanowa lub Rzeszowa. Czytam Ciebie i widze, jak prowokujesz. Gdybys mial
choc krzte umilowania dla miast i regionu, to bys siedzial cicho i ignorowal.
A tak, to wtracasz swoje jatrzace trzy grosze gdzie mozesz i wywolujesz
kolejne wojny. Nie wiem czemu jeszcze sie tu udzielasz, to oznaka skrajnej
nieodpowiedzialnosci za region i dziedzinady. No chyba, ze lubisz anonimowe
wyzwiska i obelgi. Z mila checia zawnioskowalbym za zabanowaniem.
Obserwuj wątek
    • Gość: ads Tez tak uwazam. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 22:03
      Tez tak uwazam.
    • Gość: torunianka proszę zostawić macieja w spokoju IP: *.petrus.com.pl 10.06.05, 22:27
      • Gość: maciej Re: proszę zostawić macieja w spokoju IP: *.int.elnet.pl / 83.238.70.* 10.06.05, 22:28
        Pozdrawiam Ciebie miła torunianko!!!
        • Gość: balum Re: proszę zostawić macieja w spokoju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 22:37
          "wtracasz swoje jatrzace" to jest jak wizytówka
    • Gość: gasso Teraz stal sie agresywny , zaczepny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 22:47
      Teraz stal sie agresywny , zaczepny. Sam zaczyna tematy, w ktorych nikt z
      Torunia nie pisze (np. na bydgoskim forum), a on juz szarpie torunian po
      nogawkach.
      • Gość: maciej Re: Teraz stal sie agresywny , zaczepny IP: *.int.elnet.pl / 83.238.70.* 10.06.05, 23:24
        wrrrrrrr!!!!how how!!!
        • Gość: torunianka short memory? IP: *.petrus.com.pl 10.06.05, 23:26
          • Gość: maciej Re: short memory? IP: *.int.elnet.pl / 83.238.70.* 11.06.05, 00:48
            Masz racje. zapomniałem. Koniec tych durnych dysputów!
            • Gość: Zenon Re: short memory? IP: *.torun.mm.pl 11.06.05, 01:20
              Dajcie mu pokój. Rozumu za dużo nie ma to niech troche glupot w zamian powygaduje
              • sprytnyserek Re: short memory? 18.06.05, 22:29
                Gość portalu: Zenon napisał(a):

                > Dajcie mu pokój. Rozumu za dużo nie ma to niech troche glupot w zamian powygadu
                > je

                No cóż, każdy sądzi po sobie, ale szczegółowo nie będę komentował, żeby ktoś nie stwierdził, że się wciskam między wódkę a zakąskę;p
    • nautile Nie pierwszy i nie ostatni to glos w tej sprawie. 19.01.06, 09:34
      Gość portalu: vixa napisał(a):

      > Uwazam, ze niejaki "maciej", to najgorsza i najglosniejsza tuba nienawisci
      > Bydgosko-Torunskiej.


      Nie pierwszy i nie ostatni to glos w tej sprawie.
    • nautile Vixa, masz niestety racje. 19.01.06, 12:39
      Jest wielu forumowiczow, ktorzy kochajac swoje miasto wywyzszaja je. Nie ma w
      tym nic zlego, Ale maciej wybitnie przesadza, czepia sie wszystkiego, zaklada
      tematy osmieszajacae tporunskich politykow, wladze miasta, powiela artykuly z
      jakakoliwiek afera w Toruniu. Swego czasu wojowal na forach innych miast,
      osmieszakjac Torun.

      Vixa, masz niestety racje.
      • k.novoselic Re: Vixa, masz niestety racje. 20.01.06, 11:40
        nautile napisał:

        > Jest wielu forumowiczow, ktorzy kochajac swoje miasto wywyzszaja je. Nie ma w
        > tym nic zlego, Ale maciej wybitnie przesadza, czepia sie wszystkiego, zaklada
        > tematy osmieszajacae tporunskich politykow, wladze miasta, powiela artykuly z
        > jakakoliwiek afera w Toruniu. Swego czasu wojowal na forach innych miast,
        > osmieszakjac Torun.


        Ty robisz to samo hipokryto!
        • nemo62 Re: Vixa, masz niestety racje. 22.01.06, 18:39
          Masz całkowitą rację, hipokryzja to cecha wielu forumowiczów z Torunia. Szczególnie tych którzy piszą pod różnymi nickami.
    • spamer_bydtor Re: Czy maciej to tuba nienawisci Bydgosko-Toruns 23.01.06, 11:58
      Tuba??? Raczej beben i to cholernie pusty. I zadnej tam nienawisci a jedynie
      glupoty. Daaawno nie bylo pustaka podobego do tego pryszczalka:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka