Gość: Nikita
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
31.08.05, 21:46
Słuchajcie pomyślałem, że warto założyć wątek na temat kampanii w naszym
regionie.
Dzisiejszy hit to dla mnie kampania Kosieniaka. Otóż dla tych co nie
widzieli: dwie dziewczynki trzynastoletnie( tak na oko) chodzą z takimi
planszami na plecach i reklamują naszego wojewodę. Z jakiej partii jest, to
nie wynika. Za to z tyłu napis "Jesteś mi potrzebny" i to mają na plecach i
jeszcze niżej dziewczynki, no niezły numer...