Dodaj do ulubionych

Plaża w Pieckach tonie w śmieciach

IP: gateway.d* / 200.5.1.* 03.09.02, 08:27
bo to polska właśnie i nie ma co z dużej litery pisać bo nie
zasługuje, a ludzie co tam byli to zwykła hołota. Takie obrazki
można zaobserwować wszędzie, rzuca byle gdzie, bo to nie jego -
u siebie nie śmieci. A jeszcze ci, co jeżdża drogimi samochodami
a śmieci innym podrzucają - może ich nie stać na wywóz, tylko po
co zgrywają bogatych. Kupili by malucha i śmietnik to
przynajmniej ludzie by ich szanowali, a tak co "gównozjady"
Obserwuj wątek
    • Gość: Demio Re: Plaża w Pieckach tonie w śmieciach IP: *.idzap.com 03.09.02, 09:42
      Tak jak Piecki wyglądają też inne podbydgoskie kąpieliska. Z jednej strony fakt - ludzie to świnie, ale z
      drugiej - chyba odpowiedzialni za porządek na plażach powinni co jakiś czas posprzątać po
      bezmyślnej tłuszczy rozrzucającej śmieci na lewo i prawo.
      • Gość: unsatisfied Co widać to boli IP: *.bydg.pdi.net 07.09.02, 20:26
        Te plaże i pola namiotowe to tylko widoczne atrybuty naszego społeczeństwa .
        Kupy przy namiotach , papier toaletowy na ścieżkach , smród moczu . Tak
        samo śmierdzi korupcją i cwaniactwem , tylko tego nie widać .
        • radca Re: Co widać to boli 09.09.02, 06:04
          Kultura osobista, nie moje, a wiec....

          radca

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka