Gość: Filemon
IP: gateway.d* / 200.5.1.*
03.09.02, 08:27
bo to polska właśnie i nie ma co z dużej litery pisać bo nie
zasługuje, a ludzie co tam byli to zwykła hołota. Takie obrazki
można zaobserwować wszędzie, rzuca byle gdzie, bo to nie jego -
u siebie nie śmieci. A jeszcze ci, co jeżdża drogimi samochodami
a śmieci innym podrzucają - może ich nie stać na wywóz, tylko po
co zgrywają bogatych. Kupili by malucha i śmietnik to
przynajmniej ludzie by ich szanowali, a tak co "gównozjady"