Dodaj do ulubionych

a jednak problem z numerem ratunkowym - 112

09.09.05, 12:35
" Obiecanki cacanki i numer 112

EXB piet, Piątek, 9 Września 2005

Mimo zapowiedzi telefon ratunkowy 112 nie działa jak powinien. To kwestia
dwóch, trzech dni - obiecuje telekomunikacyjny monopolista.

Od miesięcy bydgoscy strażacy nie mogą doprosić się od TP SA podłączenia
numeru 112 pod właściwą centralę. Nie mają oni możliwości przełączania rozmów
do pogotowia ratunkowego, policji i straży miejskiej. W razie zgłaszanego
przez kogoś wypadku drogowego muszą odłożyć słuchawkę i wykręcić numer
telefonu pogotowia, policji lub kontaktować się za pośrednictwem systemu
Gopło. TP SA obiecywała, że od czwartku wszystko będzie jak należy. I nie
zadziałało.

- Obiecano, że w ciągu dwóch, trzech dni zostaniemy przyłączeni. Poczekamy,
zobaczymy - mówi Tomasz Płaczkowski, zastępca komendanta PSP w Bydgoszczy.

A my, sprawdzimy! "

- nie do wiary,czy to az tak skomplikowane ?

radca

Obserwuj wątek
    • Gość: miły Bydgoscy strazacy podali zly numer do Warszawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 12:57
      Bydgoscy strazacy podali zly numer do Warszawy i zle zaprogramowano centralę.
      Jak Warszawa zmieni - poprawią.
      Przy okazji -kto odpowie za zle podawanie numeu w Bydgoszczy?
      • Gość: działacz Re: Bydgoscy strazacy podali zly numer do Warszaw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.05, 13:01
        trzeba wybrać własciwy prefix, dla radcy - 999

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka