Dodaj do ulubionych

Błyszczacy Chmara

IP: www.* / *.man.bydgoszcz.pl 05.10.05, 15:01
Słucham Chmary i nie mogę się nadziwić. Nie dość , że bije we własny klub,
któremu tyle zawdzięcza to jeszcze morały prawi morały. Czy czlowik , który
dostał dwa lata dyskwalifikacji za doping ma do tego moralne prawo???
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaca Re: Błyszczacy Chmara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 15:06
      Komuniści nie mają prawa do niczego.
      • Gość: kazik Re: Błyszczacy Chmara IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 05.10.05, 17:06
        kazdy ma prawo do poprawy i na nowo kroczenia droga prawosci i do
        przebaczenia .
        • Gość: Tom Re: Błyszczacy Chmara IP: www.* / *.man.bydgoszcz.pl 10.10.05, 15:00
          Chcesz więc powiedzieć ,że Zawiszka też dostał juz za swoje. Pokazał na boisku
          wygrywajac 7-0 że jest najlepszy
    • Gość: SGH Re: Błyszczacy Chmara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 17:12
      I ma racje, ze chce dojsc do prawdy, bo chyba jasne jest, ze Wodkiewicz i
      Kowalik to tylko posrednicy. Ze swoich pieniedzy napewno nie chcieli kupic
      sedziego, ktos z klubu musial im dac kase. Kto mysli, ze winnych juz znaleziono
      jest poprostu polmozgiem. A Chmara chce oczyscic klub z lapowkarzy to chyba
      dobrze?
      • Gość: Bydgoszczanin Re: Błyszczacy Chmara IP: www.* / *.man.bydgoszcz.pl 06.10.05, 07:22
        Smieszny jestesś i naiwny. Chmara chce zabłysnąć w mediach i przypodobać
        Dombrowiczowi
        • Gość: BTZ A ile Zawisza zaplacil lapowki tym razem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.05, 15:04
          A ile Zawisza zaplacil lapowki tym razem?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka