Gość: Max
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.12.05, 20:33
proponuje zmienic tytuł , bo trudno to nazwac grą.Pan Dąbrowicz i Słabęcki ,
nie potrafili przez 3 lata zbudowac przeciętnej drużyny. Nie zostają w
Bydgoszcz wypromowani tutaj zawodnicy , przestają chodzic kibice , nie widac
sponsorów.Wyrzuciliście Krutikowa , który udowadnia ,że jest świetnym
trenerem , a zostali nieudacznicy , którzy niec nie potrafią załatwic przez 3
lata.Dobrze ,że jest Polpak , jest komu kibicować .