Dodaj do ulubionych

Nie ma firm, nie ma sponsorów...

IP: *.acn.waw.pl 09.04.03, 21:38
Z www.bydgoszcz.pl:


Bank Pocztowy wycofuje się ze sponsorowania siatkarek i koszykarzy
W przyszłym sezonie z nazwy drużyny Pałacu Bydgoszcz występującej w serii A
siatkarek zniknie nazwa banku. Nie będzie on też współfinansował koszykarzy
Astorii.

Środa, 9 kwietnia 2003 r.

Pierwszą uchwałą nowych władz przyznano honorowe członkostwo klubu Jolancie
Kamińskiej. Wychowanka Pogoni Mogilno (obecnie pomaga Sokołowi w walce o
awans do II ligi) trafiła do drużyny nad Brdą w połowie lat 80. Przeszła
drogę od awansu do II ligi, potem serii B, aż po sięgnięcie po Puchar Polski
i serię A - na brązowym medalu i mistrzostwie kraju skończywszy.

Poza miłymi akcentami były też mniej optymistyczne. - Uprzejmie, acz
zdecydowanie i jednoznacznie szefowie Banku Pocztowego przekazali mi, że nie
możemy liczyć na dalszą pomoc finansową po zakończeniu sezonu - poinformował
Trzebiatowski, prezes Gazety Pomorskiej Media. Tym bardziej - w kontekście
pozyskania nowych sponsorów - ważne jest jak największe zaangażowanie drużyny
w rywalizacji o piąte miejsce. - Na tym się właśnie teraz skupiamy - mówi
trener Leszek Piasecki, którego podopieczne remisują 1-1 w walce z Gwardią
Wrocław o przepustkę do ostatniego etapu rozgrywek. Będą to mecze o piątą
pozycję z lepszym z dwójki Nafta/Gaz Piła - Skra Warszawa. Nowy prezes
wyraził też w imieniu zarządu wolę pozostania na stanowisku trenera
Piaseckiego. Przypomnijmy, że szkoleniowiec, który na ten sezon przeprowadził
się wraz z rodziną ze Szczecina do Bydgoszczy, nie krył niedawno, że
prawdopodobnie będzie zmuszony do powrotu na zachód Pomorza, bo kończy mu się
urlop. - Tą propozycją jestem zaskoczony. Zdaję sobie sprawę, że w niejednym
klubie już dawno straciłbym pracę, bo nerwów w tym sezonie nam nie brakuje.
To znak, że poza wynikami zarząd zauważa też ciężką pracę dziewcząt i moją -
uważa Piasecki, który decyzję podejmie prawdopodobnie po zakończeniu sezonu.

Dodajmy, że Bank Pocztowy po awansie Wód Mineralnych Ostromecko/Astorii do I
ligi, wycofał się także z wspierania koszykarzy.




Obserwuj wątek
    • genuine44 Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... 09.04.03, 21:48
      Proponuje zmienic nazwe na Palac Bromberg, sponsorzy sie
      znajda od razu. :)
      • Gość: ispan ncmnt IP: *.acn.waw.pl 09.04.03, 21:49
        genuine44 napisał:

        > Proponuje zmienic nazwe na Palac Bromberg, sponsorzy sie
        > znajda od razu. :)

        ncmnt
      • Gość: Europejka Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.04.03, 22:54
        genuine44 napisał:

        > Proponuje zmienic nazwe na Palac Bromberg, sponsorzy sie
        > znajda od razu. :)

        A moze Bromberger Platz?:)))
        Tylko, ze zamiast sponsorow ruszy potezna lawina!!!:)
        pozdr.
        • Gość: Europejka Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.04.03, 23:02
          Gość portalu: Europejka napisał(a):

          > genuine44 napisał:
          >
          > > Proponuje zmienic nazwe na Palac Bromberg, sponsorzy sie
          > > znajda od razu. :)
          >
          > A moze Bromberger Platz?:)))
          > Tylko, ze zamiast sponsorow ruszy potezna lawina!!!:)
          > pozdr.


          ups.., sorry - Bromberger Palast!
          • genuine44 Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... 10.04.03, 02:54

            > > A moze Bromberger Platz?:)))

            Ubolewam na brakiem znajomosci niemieckiego wiec zostawiam to specjalistom.
            Ispan jako marketingowiec z powolania i znawca niemieckiego bedzie wiedzial
            lepiej.
            • Gość: Europejka Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.04.03, 08:31
              genuine44 napisał:

              >
              > > > A moze Bromberger Platz?:)))
              >
              > Ubolewam na brakiem znajomosci niemieckiego wiec zostawiam to specjalistom.
              > Ispan jako marketingowiec z powolania i znawca niemieckiego bedzie wiedzial
              > lepiej.

              Ja tez troche znam niemiecki:))
              Platz - plac
              Palast - palac
              (albo Palais - palac, takze uzywane w niem.)

              pozdr.
              • lokator Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... 10.04.03, 09:09
                Podobno Bismarck jest też dobry marketingowo...
                • Gość: Europejka Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.04.03, 11:32
                  lokator napisał:

                  > Podobno Bismarck jest też dobry marketingowo...

                  Ze wzgledu na dryl i natypolskosc?
                  To moze za jednym zamachem HAKATE tez jakos wykorzystac?!
                • Gość: ispan do lokatora IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 13:40
                  Drogi lokatorze,

                  Wiesz bardzo dobrze, że sprowadzanie przeciwnych argumentów do tak płytkiego
                  poziomu jest trochę nie na miejscu. Tłumaczyłem się Tobie już na ten temat. Z
                  innych wypowiedzi i wątków wynika też jasno, że widze inne priorytety i drogi.
                  Więc to nie jest tak jak genuine pisze, ani też nie jest tak jak mu
                  przytakujesz (aczkolwiek w formie półżartu). Przykro mi, że to do Ciebie nie
                  dociera. Wygodniej jest nie dostrzegać innych aspektów i narzucać własną
                  propagandę gdziekolwiek tylko to jest możliwe.
                  Genuine mogę usprawiedliwić z racji jego "specyfiki", ale ty trochę mnie
                  rozczarowałeś.

                  Pozdrawiam

                  • lokator Re: do Ispana 10.04.03, 15:40
                    Drogi Wojtku!
                    Na początek proponuję podzielić (umownie) wszelką Twoją działalność na dwie
                    części i odrazu piszę, że to MÓJ podział:
                    1. Promocja Bydgoszczy z użyciem nazwy Bromberg
                    2. Wszystko pozostałe.
                    Objaśnienia moich intencji zacznę od pkt.2.
                    Zauważam Twoje zaangażowanie w sprawy naszego miasta (myślę o Bydgoszczy ;-) i
                    naszego kraju (myślę o Polsce ;-). Ponieważ z marketingiem łączy mnie tylko
                    zdrowy rozsądek, a nie jakiekolwiek przygotowanie zawodowe, więc na te tematy
                    (z drobnymi wyjątkami ;-) głosu nie zabieram, bądź czynię to z pewną
                    nieśmiałością. Dlatego nie we wszystkich wątkach dyskutujemy ze sobą, co nie
                    znaczy, że Cię nie czytuję. Generalnie, to Twoje zaangażowanie mi się podoba,
                    chociaż obaj zdajemy sobie sprawę z tego, że magistrat, a rząd już wogóle, nas
                    nie czytuje. Jeżeli prowadzisz działania również poza forum (maile, wizyty w
                    urzędach) to składam Tobie wyrazy uznania. Jednak nie każde Twoje zaangażowanie
                    wzbudza mój podziw. Pisałem o tym we wiadomym wątku.
                    Przechodzimy więc do pkt.1.
                    Pytanie brzmi następująco: czy masz prawo zmusić mnie do tego, żebym się
                    reklamował i to pod Twoje dyktando. Odpowiedź brzmi: NIE. Przykład:
                    Jesteś młodym człowiekiem, który chce być zauważany. Są tacy, którzy mijając
                    Ciebie na ulicy zerkną na Ciebie, ale większość nie zwraca na Ciebie uwagi,
                    mijając w pośpiechu. Napisz sobie na czole słowo "chuj". Od razu staniesz się
                    obiektem ludzkiego zainteresowania. Na ulicy ludzie będą pokazywać sobie Ciebie
                    palcami. Cel marketingowy został zrealizowany. Chciałeś, aby Cię zauważono i to
                    się stało. 100% skuteczności. I dla wyjaśnienia - proszę o niezestawianie ze
                    sobą słowa "chuj" ze słowem "Bromberg", bo nie o to tutaj chodzi. Przesłanie
                    jest inne: czy chcemy reklamować się w sposób, z którym nie jest nam dobrze?
                    Moje stanowisko znasz: NIE. Następne pytanie: czy możesz forsować taki sposób
                    reklamowania się, który wiele osób uzna za obraźliwy dla siebie (nie ja).
                    Moje stanowisko znasz: NIE.
                    I nie będę się powstrzymywał od drobnych przytyków pod Twoim adresem, chociaż
                    bardziej one są "ku przestrodze" dla innych. Sam (po przemyśleniu) przyznasz,
                    że dobrze mieć jakąś opozycję, bo to ratuje przed zamianą mózgu w wodę sodową i
                    przed uwierzeniem we własną propagandę.

                    PS. Dla odmiany Ty mnie nie rozczarowałeś, wciąż jesteś taki sam.
                    :-(

                    ------------------------------------------------------------------------------






                    ;-)
                    • Gość: ispan Re: thnx IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 15:56
                      Z punktem "reklamowym" się nigdy z Tobą nie zgodzę. Ale nie o tym ten wątek.

                      Mimo wszystko żałuję, że zeszliście z tematu przewodniego na jakieś gadki o
                      przysłowiowej "dupie maryni."
                      Szkoda też, że przyłączyłeś się do utarczków genuine. Co to będzie, gdy na
                      każdy złośliwy post "plennego" czasem genuine44 pojawi się od razu kilka
                      innych, równie złośliwych? W takim kontekście określenie "sfora" rzeczywiście
                      miałoby sens. I to jest Wasz cel? Na maxa uprzykrzyć komuś tu obecność
                      rozdmuchanymi pseudooskarżeniami udekorowanymi buźkami? To tak się zdobywa
                      monopol na poglądy, osądy, opinie, ... mądrość?
                      Wielkie dzięki!


                      Pozdrawiam

                      ps atomski, mam godność i jestem mężczyzną. Europejko, przykro mi, że się
                      nieświadomie wplątałaś w stare wewnętrzne utarczki.

                      amen
                      • lokator Re: thnx 10.04.03, 16:11
                        Dla przypomnienia:

                        lokator napisał:

                        > Podobno Bismarck jest też dobry marketingowo...
                        ----------------------------------------------------------------------------

                        Gość portalu: ispan napisał(a):

                        > Mimo wszystko żałuję, że zeszliście z tematu przewodniego na jakieś gadki o
                        > przysłowiowej "dupie maryni."
                        > Szkoda też, że przyłączyłeś się do utarczków genuine. Co to będzie, gdy na
                        > każdy złośliwy post "plennego" czasem genuine44 pojawi się od razu kilka
                        > innych, równie złośliwych? W takim kontekście określenie "sfora"
                        > rzeczywiście
                        > miałoby sens. I to jest Wasz cel? Na maxa uprzykrzyć komuś tu obecność
                        > rozdmuchanymi pseudooskarżeniami udekorowanymi buźkami? To tak się zdobywa
                        > monopol na poglądy, osądy, opinie, ... mądrość?
                        > Wielkie dzięki!

                        Na dobrą sprawę mógłbyś zignorować moją drobną złośliwostkę, za chwilę i tak
                        zniknie w tłoku. Ale Ciebie chyba rajcuje takie obnoszenie się ze swoją urażoną
                        chłopięcą dumą i ambicją? Gdybym napisał post zatytuowany "notxt" z
                        zawartością "ncmnt", to też byś miał punkt zaczepienia, żeby ze mną pogadać?

                        --------------------------------------------------------------------------------

                        > Co to będzie, gdy na
                        > każdy złośliwy post "plennego" czasem genuine44 pojawi się od razu kilka
                        > innych, równie złośliwych? W takim kontekście określenie "sfora"
                        > rzeczywiście miałoby sens.

                        Tak oto tworzą się fakty. (Medialne oczywiście). W następnym wątku, a może już
                        tu - w następnym poście, będziesz dykutował o UDOWODNIONYM istnieniu "sfory".
                        Znajdź takie miejsce na czole, w które się jeszcze nie pukałeś i się tam puknij.

                        Pozdrawiam szanownego adwersarza


                        PS. Ma być bez buźki - proszę bardzo.


                        • Gość: ispan do lokatora IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 16:20
                          Dokładnie o "to" mi chodzilo!
                          ;(



                          pozdr
                      • genuine44 Re: thnx 10.04.03, 16:13

                        > monopol na poglądy, osądy, opinie, ... mądrość?
                        > Wielkie dzięki!

                        Zaangazowales sie na forum w akcje marketingowa o co
                        najmniej dwuznacznym charakterze. Dodajac do tego Twoje
                        dosyc jednoznaczne wypowiedzi w watkach Nodorfa, mogles
                        oczekiwac zlosliwosci, tym bardziej, ze zadne argumenty
                        do Ciebie nie trafiaja. Pozostales na swoich pozycjach a
                        zdanie innych traktujesz z wyzyn swoich slusznych
                        przekonan. Moze warto troche zastanowic sie nad swoimi
                        sadami a nie obrazac sie na innych tylko dlatego, ze
                        bezmyslnie nie chca zgodzic sie z Toba?

                        pozdrawiam
                        • Gość: ispan Do genuine IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 16:17



                          Do genuine44:

                          Żadne argumenty o Ciebie nie trafiaja. Pozostales na swoich pozycjach a zdanie
                          innych traktujesz z wyzyn swoich slusznych przekonan.

                          Moze warto troche zastanowic sie nad swoimi sadami a nie obrazac sie na innych
                          tylko dlatego, ze bezmyslnie nie chca zgodzic sie z Toba?
                          • lokator Re: Do genuine i Ispana 10.04.03, 16:35
                            Bystry chłopak z tego Ispana. Brawo!
    • Gość: ispan Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 13:06
      Gratuluję!



      Super podejście!




      Szkoda tu mojego czasu.
      • genuine44 Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... 10.04.03, 13:40

        > Szkoda tu mojego czasu.

        O co Tobie chodzi Ispan? Ja sie po prostu szybko od
        Ciebie ucze prawidlowego, marketingowego podejscia do
        zycia.
        • Gość: ispan ncmnt IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 13:42
          genuine44 napisał:

          >
          > > Szkoda tu mojego czasu.
          >
          > O co Tobie chodzi Ispan? Ja sie po prostu szybko od
          > Ciebie ucze prawidlowego, marketingowego podejscia do
          > zycia.

          ncmnt
          • Gość: atomski Re: ncmnt IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 10.04.03, 14:49
            zamiast Zawisza - Bromberg SV

            I liga ,a nawet Liga Mistrzów w nastepnym sezonie.

            też się uczę :-)
            • Gość: ispan ncmnt IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 15:01
              Gość portalu: atomski napisał(a):

              > zamiast Zawisza - Bromberg SV
              >
              > I liga ,a nawet Liga Mistrzów w nastepnym sezonie.
              >
              > też się uczę :-)

              ncmnt
              ;-(
              • Gość: #kasia Re: ncmnt IP: 217.96.75.* 10.04.03, 15:03
                alez coz to ma znaczyc?
                bez komentarza to bez komentarza..
                a nie skomentuje bez komentarza..
                taki brak komentarza jest dziwny jak na brak komentarza i zupelnie nie
                przystoji osobie z brakiem komentarza
                • Gość: ispan Re: cmnt IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 15:05
                  Gość portalu: #kasia napisał(a):

                  > alez coz to ma znaczyc?
                  > bez komentarza to bez komentarza..
                  > a nie skomentuje bez komentarza..
                  > taki brak komentarza jest dziwny jak na brak komentarza i zupelnie nie
                  > przystoji osobie z brakiem komentarza

                  cmnt:

                  ;-)
                  • genuine44 Re: cmnt 10.04.03, 15:06

                    > cmnt

                    Palce sie przykleily do klawiatury?
                    • Gość: #kasia Re: cmnt IP: 217.96.75.* 10.04.03, 15:10
                      he
                      a mi mowia, ze zlosliwa jestem :)
                      • Gość: cygne Re: cmnt IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 10.04.03, 15:14

                        że skomentuję...
                        ładnie to tak, trzech na jednego?
                        • Gość: atomski Re: cmnt IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 10.04.03, 15:19
                          ncmnt's

                          - szkoda mojego czasu :-(
                          • Gość: ispan Re: cmnt IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 15:27
                            Gość portalu: atomski napisał(a):

                            > ncmnt's
                            >
                            > - szkoda mojego czasu :-(

                            Bo i o czym tu rozmawiać, jezeli robi się ze mnie, "tego co by matkę Niemcom
                            sprzedał".
                            Ot tyle.
                            • Gość: atomski Re: ncmnt i jeszcze ntxt :-) IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 10.04.03, 15:30
                            • lokator Re: cmnt 10.04.03, 15:48
                              Gość portalu: ispan napisał(a):

                              > Gość portalu: atomski napisał(a):
                              >
                              > > ncmnt's
                              > >
                              > > - szkoda mojego czasu :-(
                              >
                              > Bo i o czym tu rozmawiać, jezeli robi się ze mnie, "tego co by matkę Niemcom
                              > sprzedał".
                              > Ot tyle.

                              Ispan, wszystko w porządku, nic się nie stało. Nie pozwoliliśmy Tobie Jej
                              sprzedać - i niech tak zostanie...
                              Nie mamy już do Ciebie żalu ...
                              Ty się też nie dąsaj, że życiowy DEAL Ci nie wyszedł, młody jesteś, będziesz
                              miał inne okazje.
                              ;-)
                              • Gość: #kasia cartoon network IP: 217.96.75.* 10.04.03, 16:44
                                • Gość: atomski Re: cartoon network IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.03, 18:40
                                  Ta zapyziała Bydgoszcz nic się nie zna i dalej bedzie przez to zapyziała .
                                  ale jest szansa :
                                  Bagdad czeka na rzutki polski marketing .
                                  A o handlu ropą to Ci polscy marketingowcy coś mieli ??
                                  • lokator Re: marketing 11.04.03, 12:10
                                    Niemcy, zamiast krasnali do ogródków, wezmą każdą ilość Saddamów z brązu.
                              • ivica Re: cmnt 13.04.03, 13:04
                                lokator napisał:

                                > Ispan, wszystko w porządku, nic się nie stało. Nie POZWOLILIBYŚMY Tobie Jej
                                > sprzedać - i niech tak zostanie...


                                pszepraszam za wtrancanie sie do uczonej dysputy a ily Ciebie lokatorze jest??

                                :))))))

                                pzdr.
                                • lokator Re: cmnt 14.04.03, 08:52
                                  ivica napisał:

                                  > pszepraszam za wtrancanie sie do uczonej dysputy a ily Ciebie lokatorze jest??
                                  >
                                  > :))))))
                                  >
                                  > pzdr.

                                  Ja jestem tylko jeden, a zwrot, który Cię zaintrygował to domniemanie, że
                                  istnieją osoby podzielające mój pogląd w tej akurat sprawie. Oczywiście mógłbyś
                                  zapytać: "a kto Cię poparł?". Ale ja zadam inne pytanie: kto się przeciwstawił?
                                  Uwierz mi, jest nas wielu....
                                  ;-)
    • Gość: BARUCH Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.04.03, 17:24
      WSCIEKLE BYDGOSKIE PSY SZCZEKAJA A KARAWANA BROMBERGOWA PEDZI DALEJ NIE
      YAGROZONA
    • Gość: BARUCH Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.04.03, 18:08
      . Re: cmnt
      lokator 10-04-2003 15:48 odpowiedz
      na list odpowiedz cytując


      Ispan, wszystko w porządku, nic się nie stało. Nie pozwoliliśmy Tobie Jej
      sprzedać - i niech tak zostanie...
      Nie mamy już do Ciebie żalu ...
      Ty się też nie dąsaj, że życiowy DEAL
      Ci nie wyszedł, młody jesteś, będziesz
      miał inne okazje.

      A TY STARY I GLUPI I NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM MY YADNEJ MATKI NIE SPRZEDAJEMZ
      BO ONA JEST NIEMKA WEZ YABIERZ ZA TO OD NIEJ SWOJE BRUDNE LAPSKA I WRACAJ YA
      URAL
      • lokator Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... 12.04.03, 00:06
        Gość portalu: BARUCH napisał(a):

        > . Re: cmnt
        > lokator 10-04-2003 15:48
        odpowiedz
        > na list odpowiedz cytując
        >
        >

        >
        > Ispan, wszystko w porządku, nic się nie stało. Nie pozwoliliśmy Tobie Jej
        > sprzedać - i niech tak zostanie...
        > Nie mamy już do Ciebie żalu ...
        > Ty się też nie dąsaj, że życiowy
        DEAL
        >
        > Ci nie wyszedł, młody jesteś, będziesz
        > miał inne okazje.
        >
        > A TY STARY I GLUPI I NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM MY YADNEJ MATKI NIE SPRZEDAJEMZ
        > BO ONA JEST NIEMKA WEZ YABIERZ ZA TO OD NIEJ SWOJE BRUDNE LAPSKA I WRACAJ YA
        > URAL

        Wojtuś, czy to jest Twój nowy nick i nowy image, czy też masz w stolicy takich
        durnych kumpli? Czy potrzebujesz adwokata?
        • Gość: ispan Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 00:10
          lokator napisał:

          > Gość portalu: BARUCH napisał(a):
          >
          > > . Re: cmnt
          > > lokator 10-04-2003 15:48
          > odpowiedz
          > > na list odpowiedz cytując
          > >
          > >
          >
          >
          > >
          > > Ispan, wszystko w porządku, nic się nie stało. Nie pozwoliliśmy Tobie
          > Jej
          > > sprzedać - i niech tak zostanie.
          > ..
          > > Nie mamy już do Ciebie żalu ...
          > > Ty się też nie dąsaj, że życiowy
          >
          > DEAL
          > >
          > > Ci nie wyszedł, młody jesteś, będziesz
          > > miał inne okazje.
          > >
          > > A TY STARY I GLUPI I NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM MY YADNEJ MATKI NIE SPRZEDAJ
          > EMZ
          > > BO ONA JEST NIEMKA WEZ YABIERZ ZA TO OD NIEJ SWOJE BRUDNE LAPSKA I WRACAJ
          > YA
          > > URAL
          >
          > Wojtuś, czy to jest Twój nowy nick i nowy image, czy też masz w stolicy
          takich
          > durnych kumpli? Czy potrzebujesz adwokata?

          Chyba aż tak na mózg Ci nie padło?
          Wygodnie co? Twój styl!







          • Gość: atomski Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 12.04.03, 00:15
            ispan zabawiałes sie już w ten sposób z kolegami.
            ale spodziewam się,ze to nie ty .

            wygląda na to ,ze nasz toruński warszawiak wraca .

            cóż SDI niestety dosć łatwo zabannować w przeciwieństwie do archaizmu zwanego
            modemem : )))))))))))

            bawmy się
            • Gość: ispan Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 00:18
              Gość portalu: atomski napisał(a):

              > ispan zabawiałes sie już w ten sposób z kolegami.

              ???

              > ale spodziewam się,ze to nie ty .

              :-)
              >
              > wygląda na to ,ze nasz toruński warszawiak wraca .

              Czyli kto??? Bo jak na razie ja jestem głównym podejrzanym.
              • Gość: atomski Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 12.04.03, 00:31
                -wszystko wskazuje na to ,ze to ten co zsłuzył na poczatku 2002 roku na 3
                miesięczny urlop od stron Gazety Wyborczej
                -styl ten sam ,choć i tak jeszcze łagodny i elokwentny
                -musi byc - bannowanie bolało : )))))))))))))))

                wyjdzie w praniu




                • Gość: ispan Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 00:34
                  Gość portalu: atomski napisał(a):

                  > -wszystko wskazuje na to ,ze to ten co zsłuzył na poczatku 2002 roku na 3
                  > miesięczny urlop od stron Gazety Wyborczej
                  > -styl ten sam ,choć i tak jeszcze łagodny i elokwentny
                  > -musi byc - bannowanie bolało : )))))))))))))))
                  >
                  Ehh! To nie moje czxasy!

                  > wyjdzie w praniu

                  Czekam, bo znów będzie show:-)
                  >
                  Pozdrawiam i dobranoc!

                  >
                  >
                  >
            • genuine44 Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... 12.04.03, 02:34

              > wygląda na to ,ze nasz toruński warszawiak wraca .

              Zaloze sie, ze to ON. Wielki +++++++++++++++++++++
          • lokator Re: Nie ma firm, nie ma sponsorów... 12.04.03, 00:43
            Gość portalu: ispan napisał(a):

            > Chyba aż tak na mózg Ci nie padło?
            > Wygodnie co? Twój styl!

            Nie padło. Potrzebowałem tylko Twojego zaprzeczenia. Dzięki za zrozumienie!

            PS. Bez buźki - tak jak chciałeś.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka