radca Re: www.tmmb.pl 05.04.07, 23:18 dzieki serdeczne za pokazanie :) widze,ze jest we wladzach nawet moja dawma Pani nauczycielka Olga Brysiak :))) radca Odpowiedz Link Zgłoś
gracz_nr_1 Re: www.tmmb.pl 05.04.07, 23:19 Nozna tu znalezc ciekawe informacje na temat Bydgoszczy Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: www.tmmb.pl 05.04.07, 23:22 gracz_nr_1 napisał: > Nozna tu znalezc ciekawe informacje na temat Bydgoszczy - wlasni zauwazylem :) ... i nawet zrodzil mi sie juz pewien pomysl :) radca Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: www.tmmb.pl 05.04.07, 23:26 gracz_nr_1 napisał: > jaki? - nie wiem, czy tak moge publicznie tutaj pisac ? :) musze to najpierw rozeznac i sie troche wczytac, ale mam pewien pomysl - dla dobra miasta i pozytku naszego radca Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 22:10 gracz_nr_1 napisał: > Podobaja mi sie te statystyki! - jakie ? radca Odpowiedz Link Zgłoś
rokoman Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 22:32 Gdzie te czasy, kiedy Olga Brysiak szefowała Kawiarni Medyk na bydgoskim Zaułku? Sympatyczna, pełna kultury i werwy. Dawno się nie widzieliśmy , więc Cię Droga Olgo serdecznie pozdrawiam! Mnie natomiast ucieszyła strona internetowa Firmy GOTOWSKI. Mgr inż. Marek Gotowski kontunuuje dzieło swojego brata Krzysztofa i tworzy w m.Bydgoszczy i rejonie nowe, trwałe i na odpowiednim poziomie budowlane "pomniki".Firma GOTOWSKI, to przykład solidności i dobrej roboty. Tak trzymać Panie Marku! Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 22:44 rokoman napisał: > Gdzie te czasy, kiedy Olga Brysiak szefowała Kawiarni Medyk na bydgoskim > Zaułku? Sympatyczna, pełna kultury i werwy. Dawno się nie widzieliśmy , więc > Cię Droga Olgo serdecznie pozdrawiam! - :)))) i ja mile i serdecznie wspominam Olge Brysiak.Byla moja nauczycielka jezyka polskiego oraz nasza opiekunka klasy :) Rowniez pamietam Ja z Medyka. Ostatni raz widzialem Pania Olge Brysiak w kawiarni Wegliszek...i byla okazja porozmawiac troche przed jakims wykladem. Chyba bylo to spotkanie z Panem redaktorem Slawomirem Jeneralskim > Mnie natomiast ucieszyła strona > internetowa Firmy GOTOWSKI. Mgr inż. Marek Gotowski kontunuuje dzieło swojego > brata Krzysztofa i tworzy w m.Bydgoszczy i rejonie nowe, trwałe i na > odpowiednim poziomie budowlane "pomniki".Firma GOTOWSKI, to przykład >solidności i dobrej roboty. Tak trzymać Panie Marku! - i ja rowniez zwrocilem DroGI Rokomanie na to iz Marek Gotowski wraz ze swoja firma tworza pozytywne dzialania na rzecz naszego miasta. znam Marka i Sp. Krzysia od namlodszych lat....nalezelismy do tej samej Parafii swietego Mikolaja w FORDONIE radca Odpowiedz Link Zgłoś
rokoman Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 23:05 Ś.p. Krzysztofa poznałem w latach 80. Jako jednego z niepokornych solidarnościowców walczących o Nową Polskę. Wspaniały człowiek. Wiele pomagał ludziom. Los posadził nas na jednej ławie oskarżonych w ostatnim politycznym procesie w PRL. Żal, że już Go nie ma wśród nas.Tak, właśnie w Kościele św.Mikołaja w Fordonie żegnaliśmy Go w licznym gronie przyjaciół po raz ostatni. To miłe, że masz takie wspomnienia. Marek Gotowski po trudnym okresie stanął na nogi i kontynuuje ,tak, jak napisałeś, rozbudowę i budowę nowoczesnej Bydgoszczy. W myśl mojego hasła " widzę swoje miasto Bydgoszcz wielkie i piękne!" Pozdrawiam serdecznie! Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 23:15 ciesze sie,ze Marek Gotowski zebral w sobie sily i dziala dla dobra miasta. Moge osobiscie zrozumiec Jego - jak wielka sile woli trzeba bylo w sobie wyrobic ... pomimo tragedii i cierpienia oraz "podkladanych klod " ..... jestem pelen podziwu dla Niego i Tych wszystkich ktorzy Jemu pomogli by dalej kontynuowal swoje dzielo .. a ile trzeba miec sily i wytrwalosci - to wiem sam po sobie radca Odpowiedz Link Zgłoś
jamnik.szorstkowlosy Re: www.tmmb.pl 13.04.07, 21:10 W tych zestawieniach miast nie wypadamy najlepiej Odstajemy od mniejszych miast Odpowiedz Link Zgłoś