Dodaj do ulubionych

www.tmmb.pl

05.04.07, 23:13
www.tmmb.pl/
Obserwuj wątek
    • radca Re: www.tmmb.pl 05.04.07, 23:18
      dzieki serdeczne za pokazanie :)
      widze,ze jest we wladzach nawet moja dawma Pani nauczycielka Olga Brysiak :)))

      radca
      • gracz_nr_1 Re: www.tmmb.pl 05.04.07, 23:19
        Nozna tu znalezc ciekawe informacje na temat Bydgoszczy
        • radca Re: www.tmmb.pl 05.04.07, 23:22
          gracz_nr_1 napisał:

          > Nozna tu znalezc ciekawe informacje na temat Bydgoszczy

          - wlasni zauwazylem :) ... i nawet zrodzil mi sie juz pewien pomysl :)

          radca
          • gracz_nr_1 Re: www.tmmb.pl 05.04.07, 23:23
            jaki?
            • radca Re: www.tmmb.pl 05.04.07, 23:26
              gracz_nr_1 napisał:

              > jaki?

              - nie wiem, czy tak moge publicznie tutaj pisac ? :) musze to najpierw rozeznac
              i sie troche wczytac, ale mam pewien pomysl - dla dobra miasta i pozytku
              naszego

              radca
              • gracz_nr_1 Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 21:58
                Podobaja mi sie te statystyki!
                • radca Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 22:10
                  gracz_nr_1 napisał:

                  > Podobaja mi sie te statystyki!

                  - jakie ?

                  radca
                  • rokoman Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 22:32
                    Gdzie te czasy, kiedy Olga Brysiak szefowała Kawiarni Medyk na bydgoskim
                    Zaułku? Sympatyczna, pełna kultury i werwy. Dawno się nie widzieliśmy , więc
                    Cię Droga Olgo serdecznie pozdrawiam! Mnie natomiast ucieszyła strona
                    internetowa Firmy GOTOWSKI. Mgr inż. Marek Gotowski kontunuuje dzieło swojego
                    brata Krzysztofa i tworzy w m.Bydgoszczy i rejonie nowe, trwałe i na
                    odpowiednim poziomie budowlane "pomniki".Firma GOTOWSKI, to przykład solidności
                    i dobrej roboty. Tak trzymać Panie Marku!
                    • radca Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 22:44
                      rokoman napisał:

                      > Gdzie te czasy, kiedy Olga Brysiak szefowała Kawiarni Medyk na bydgoskim
                      > Zaułku? Sympatyczna, pełna kultury i werwy. Dawno się nie widzieliśmy , więc
                      > Cię Droga Olgo serdecznie pozdrawiam!

                      - :)))) i ja mile i serdecznie wspominam Olge Brysiak.Byla moja nauczycielka
                      jezyka polskiego oraz nasza opiekunka klasy :) Rowniez pamietam Ja z Medyka.
                      Ostatni raz widzialem Pania Olge Brysiak w kawiarni Wegliszek...i byla okazja
                      porozmawiac troche przed jakims wykladem. Chyba bylo to spotkanie z Panem
                      redaktorem Slawomirem Jeneralskim


                      > Mnie natomiast ucieszyła strona
                      > internetowa Firmy GOTOWSKI. Mgr inż. Marek Gotowski kontunuuje dzieło swojego
                      > brata Krzysztofa i tworzy w m.Bydgoszczy i rejonie nowe, trwałe i na
                      > odpowiednim poziomie budowlane "pomniki".Firma GOTOWSKI, to przykład
                      >solidności i dobrej roboty. Tak trzymać Panie Marku!

                      - i ja rowniez zwrocilem DroGI Rokomanie na to iz Marek Gotowski wraz ze swoja
                      firma tworza pozytywne dzialania na rzecz naszego miasta.

                      znam Marka i Sp. Krzysia od namlodszych lat....nalezelismy do tej samej Parafii
                      swietego Mikolaja w FORDONIE

                      radca
                      • rokoman Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 23:05
                        Ś.p. Krzysztofa poznałem w latach 80. Jako jednego z niepokornych
                        solidarnościowców walczących o Nową Polskę. Wspaniały człowiek. Wiele pomagał
                        ludziom. Los posadził nas na jednej ławie oskarżonych w ostatnim politycznym
                        procesie w PRL. Żal, że już Go nie ma wśród nas.Tak, właśnie w Kościele
                        św.Mikołaja w Fordonie żegnaliśmy Go w licznym gronie przyjaciół po raz
                        ostatni. To miłe, że masz takie wspomnienia. Marek Gotowski po trudnym okresie
                        stanął na nogi i kontynuuje ,tak, jak napisałeś, rozbudowę i budowę nowoczesnej
                        Bydgoszczy. W myśl mojego hasła " widzę swoje miasto Bydgoszcz wielkie i
                        piękne!" Pozdrawiam serdecznie!
                        • radca Re: www.tmmb.pl 06.04.07, 23:15
                          ciesze sie,ze Marek Gotowski zebral w sobie sily i dziala dla dobra miasta.
                          Moge osobiscie zrozumiec Jego - jak wielka sile woli trzeba bylo w sobie
                          wyrobic ... pomimo tragedii i cierpienia oraz "podkladanych klod "

                          ..... jestem pelen podziwu dla Niego i Tych wszystkich ktorzy Jemu pomogli
                          by dalej kontynuowal swoje dzielo

                          .. a ile trzeba miec sily i wytrwalosci - to wiem sam po sobie

                          radca
                          • jamnik.szorstkowlosy Re: www.tmmb.pl 13.04.07, 21:10
                            W tych zestawieniach miast nie wypadamy najlepiej
                            Odstajemy od mniejszych miast
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka