Dodaj do ulubionych

Histoira lubi się powtarzać .

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.03, 14:40
Był niesławny najazd na Czechów za komuny .
Teraz mieliśmy nieuzasadniony najazd na Irak .

Broni masowego rażenia nie znaleziono - może rozwiązaniem jest
sfabrykowanie małej fabryczki - górnolotne hasła walki z terroryzmem
stały się pustosłowiem . Nie znalezienie dowodów na zasadność najazdu
na Irak i zmiecenie rządu , to niezła pożywka dla przyszłych terrorystów
jak i znalezienie sojuszników i przyjaciół dla działań terrorystów .

Czy my zawsze musimy w jakieś gówno wdepnąć ?
Obserwuj wątek
      • Gość: unsatisfied Re: Histoira lubi się powtarzać . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.03, 21:39
        Gość portalu: bator1 napisał(a):

> Taa, po co było się w tym bagnie brudzić. Zamiast chemikaliów tylko znaleźli
        > rozkładające się trupy warchołów, którzy kiedyś podnieśli swe brudne łapy na
        > prawowitą władzę. A takiemu fajnemu wąsatemu wujkowi w berecie popsuli
        spokojne
        >
        > życie. I jeszcze bandyci się będą denerwować na nas. Jakie to wszystko
        okropne!
        Piknie i prorządowo .
        Należy Ci się medal od gazety .

PDST argumentem inwazji była produkcja przez Irak broni masowej zagłady , a nie
        fakt noszenia beretu przez niedobrego pana .
        • bator1 Re: Histoira lubi się powtarzać . 21.06.03, 15:23
          Tak, beret jest podstawą.
          Przyp... się do szczegółu czyniąc zeń istotę.
          Brawo za zrozumienie. Logika rodem z podrzędnego urzędu.

Oczywiscie jak ktoś nie podziela poglądów szanownego preachera to musi być z
          rządu. Albo z mediów. Albo chociaż stać się prześladowcą uczniów szkoły
          muzycznej...
          • unsatisfied6 Re: Histoira lubi się powtarzać . 21.06.03, 18:48
            bator1 napisała:

> Tak, beret jest podstawą.
            > Przyp... się do szczegółu czyniąc zeń istotę.
            > Brawo za zrozumienie. Logika rodem z podrzędnego urzędu.
            >
            > Oczywiscie jak ktoś nie podziela poglądów szanownego preachera to musi być z
            > rządu. Albo z mediów. Albo chociaż stać się prześladowcą uczniów szkoły
            > muzycznej...
            A Ty do których się zaliczasz . Nie porównuj mojej logiki do swojej
            logiki. Ty nie chcesz dyskutować . Przedstawiasz ogólny pkt. widzenia,
            wypaczony przez naszą propagandę .

Powtórzę , byś zrozumiał :

Podstawowym argumentem inwazji na Irak było to ,że Irak nie chcial pozbyć
            się produkowanej przez ten kraj broni masowego rażenia . Tej broni
            od 4 miesięcy nie mogą znaleźć .

P.S. nie piszę i nie podejrzewam Cię o pracę w mediach , bo tam
            może są stronniczy , może nie wszystko mogą pisać , ale na pewno
            są w jakiś sposób wyselekcjonowani . Ty byś odpadł w każdej selkcji .

• bator1 Re: Histoira lubi się powtarzać . 21.06.03, 20:51
              unsatisfied6 napisał:

>Nie porównuj mojej logiki do swojej logiki.

Zgadzam się. Jesli moja upodobni się do Twojej, poproszę o pomoc lekarza.

>Ty nie chcesz dyskutować.

O beretach? Nie, o nich nie chcę.

> Przedstawiasz ogólny pkt. widzenia,
              > wypaczony przez naszą propagandę.

Daruj, ale Wasza propaganda nie ma na mnie aż takiego wpływu :-))))

> Podstawowym argumentem inwazji na Irak było to ,że Irak nie chcial pozbyć
              > się produkowanej przez ten kraj broni masowego rażenia . Tej broni
              > od 4 miesięcy nie mogą znaleźć.

I dlatego należy przekazac Saddamowi wyrazy ubolewania na piśmie i wypłacic
              polisę ubezpieczeniową. Tak by wynikało z prezentowanej przez Ciebie logiki...

> P.S. nie piszę i nie podejrzewam Cię o pracę w mediach , bo tam
              > może są stronniczy , może nie wszystko mogą pisać , ale na pewno
              > są w jakiś sposób wyselekcjonowani . Ty byś odpadł w każdej selkcji .

To zachęta do dyskusji z Tobą? Daruj, ale nie pociągają mnie zawody w pluciu
              Ale samo owo P.S. traktuję jako komplement najwyższej próby.
              Parę osób to zrozumie :-))))))))))))))))
              • unsatisfied6 Re: Histoira lubi się powtarzać . 23.06.03, 21:33
                bator1 napisała:

> unsatisfied6 napisał:
                >
                > >Nie porównuj mojej logiki do swojej logiki.
                >
                > Zgadzam się. Jesli moja upodobni się do Twojej, poproszę o pomoc lekarza.
                >
                > >Ty nie chcesz dyskutować.
                >
                > O beretach? Nie, o nich nie chcę.
                >
                > > Przedstawiasz ogólny pkt. widzenia,
                > > wypaczony przez naszą propagandę.
                >
                > Daruj, ale Wasza propaganda nie ma na mnie aż takiego wpływu :-))))
                >
                >
                > > Podstawowym argumentem inwazji na Irak było to ,że Irak nie chcial pozbyć
                > > się produkowanej przez ten kraj broni masowego rażenia . Tej broni
                > > od 4 miesięcy nie mogą znaleźć.
                >
                > I dlatego należy przekazac Saddamowi wyrazy ubolewania na piśmie i wypłacic
                > polisę ubezpieczeniową. Tak by wynikało z prezentowanej przez Ciebie logiki...
                >
                >
                > > P.S. nie piszę i nie podejrzewam Cię o pracę w mediach , bo tam
                > > może są stronniczy , może nie wszystko mogą pisać , ale na pewno
                > > są w jakiś sposób wyselekcjonowani . Ty byś odpadł w każdej selkcji .
                >
                > To zachęta do dyskusji z Tobą? Daruj, ale nie pociągają mnie zawody w pluciu
                > Ale samo owo P.S. traktuję jako komplement najwyższej próby.
                > Parę osób to zrozumie :-))))))))))))))))
                W pluciu też Ci ni wychodzi .
                • bator1 Re: Histoira lubi się powtarzać . 24.06.03, 10:22
                  Masz jakąś obsesję na moim punkcie?
                  Nie prosiłem Ciebie o żadną pomoc - także korepetycje.
                  Jesli gustujesz w pluciu, to proszę bardzo. To nie moja dyscyplina, więc po co
                  mi ją wmawiasz? Baw się z kolegami.

Zamiast tyle gadać o myśleniu, może sam tego spróbujesz?
              • unsatisfied6 Re: Histoira lubi się powtarzać . 23.06.03, 21:43
                genuine44 napisał:

> > Nie porównuj mojej logiki do swojej
                > > logiki.
                >
                > Wystawiles cenzurke swojej logice porownujac najazd na Czechoslowacje z
                > najazdem na Irak.
                >
                > Gratulacje.
                W swoim czasie najazd na Czechosłowację miał swoich zwolennków w naszym
                narodzie.
                Rozpytaj się wśród starszych znajomych znajomych .

Ponadto Ty możesz nie widzieć podobieństw i ewentualnych konsekwencji .
                Ja widzę .

W walce z terroryzmem , inwazja na kraj arabski z pretekstem nie współpracowania
                Iraku nad likwidacją rzekomej broni masowego rażenia , który okazuje sie
                nie potwierdzony , to zwyczjne kretyństwo , czy ze strony Busha , czy
                kogokolwiek .

Bush odejdzie , Amerykanie mu tego nie przebaczą , a nasi decydenci zostaną .
                • lokator Re: Histoira lubi się powtarzać . 24.06.03, 11:22
                  unsatisfied6 napisał:

> W swoim czasie najazd na Czechosłowację miał swoich zwolennków w naszym
                  > narodzie.
                  > Rozpytaj się wśród starszych znajomych znajomych .
                  >
                  > Ponadto Ty możesz nie widzieć podobieństw i ewentualnych konsekwencji .
                  > Ja widzę .

Ja też nie widzę podobieństw. Inwazja na Czechosłowację miała za zadanie nie
                  wypuścić Czechosłowacji z kręgu dominacji sowieckiej. Akcja w Iraku miała
                  zupełnie inne cele.

> W walce z terroryzmem , inwazja na kraj arabski z pretekstem nie
                  > współpracowania
                  > Iraku nad likwidacją rzekomej broni masowego rażenia , który okazuje sie
                  > nie potwierdzony , to zwyczjne kretyństwo , czy ze strony Busha , czy
                  > kogokolwiek .

Tu też kłania się brak zdolności logicznego myślenia. To, czy w Iraku była broń
                  masowego rażenia można tylko potwierdzić. Nie można natomiast, zważywszy na
                  opinię, że broń ta została UKRYTA, temu zaprzeczyć. Nie można bowiem ustalić z
                  góry jakiejkolwiek daty granicznej, do której szuka się broni, a po której
                  uznaje się, że broni tej w Iraku nie ma. Nawet jeżeli nikt nie znajdzie jej
                  teraz, to nie musi oznaczać, że jacyś archeologowie nie znajdą jej np. za
                  tysiąc lat. A Ty będziesz żył w przeświadczeniu, że Irak został napadnięty bez
                  powodu.
                  • Gość: unsatiesfied Re: Histoira lubi się powtarzać . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.03, 19:32
                    lokator napisał:

> unsatisfied6 napisał:
                    >
                    > > W swoim czasie najazd na Czechosłowację miał swoich zwolennków w naszym
                    > > narodzie.
                    > > Rozpytaj się wśród starszych znajomych znajomych .
                    > >
                    > > Ponadto Ty możesz nie widzieć podobieństw i ewentualnych konsekwencji .
                    > > Ja widzę .
                    >
                    > Ja też nie widzę podobieństw. Inwazja na Czechosłowację miała za zadanie nie
                    > wypuścić Czechosłowacji z kręgu dominacji sowieckiej. Akcja w Iraku miała
                    > zupełnie inne cele.
                    >
                    >
                    > > W walce z terroryzmem , inwazja na kraj arabski z pretekstem nie
                    > > współpracowania
                    > > Iraku nad likwidacją rzekomej broni masowego rażenia , który okazuje sie
                    > > nie potwierdzony , to zwyczjne kretyństwo , czy ze strony Busha , czy
                    > > kogokolwiek .
                    >
                    > Tu też kłania się brak zdolności logicznego myślenia. To, czy w Iraku była
                    broń
                    >
                    > masowego rażenia można tylko potwierdzić. Nie można natomiast, zważywszy na
                    > opinię, że broń ta została UKRYTA, temu zaprzeczyć. Nie można bowiem ustalić
                    z
                    > góry jakiejkolwiek daty granicznej, do której szuka się broni, a po której
                    > uznaje się, że broni tej w Iraku nie ma. Nawet jeżeli nikt nie znajdzie jej
                    > teraz, to nie musi oznaczać, że jacyś archeologowie nie znajdą jej np. za
                    > tysiąc lat. A Ty będziesz żył w przeświadczeniu, że Irak został napadnięty
                    bez
                    > powodu.
                    To znaczy , że nie widzisz naszego błędu w naszym czynnym wsparciu USA .
                    Cóż , mamy zupelnie inne punkty widzenia . Nie będę się spierał , czy
                    Twój argument jest czy nie jest logiczny . Nudzi mnie to .
    • lokator Historia lubi się powtarzać . 24.06.03, 13:44
      Gdyby w 1933 roku Polska najechała na Niemcy (a była wtedy silniejsza)
      unsatisfied płakałby nad losem jakichś 20 tysięcy zabitych Niemców. NIGDY by
      się nie dowiedział, że swoje życie ocaliło na całym świecie 20 milionów ludzi.
      Wojna w Iraku była po to, aby się historia nie powtarzała, wtedy kiedy nie
      powinna. Częstym argumentem, nie wytrzymującym jednak krytyki, jest
      przywoływanie faktu, że to Amerykanie dostarczyli Husajnowi część broni
      masowego rażenia. Argument ten byłby zasadny, gdyby w ślad za nim szedł dowód,
      że np CIA zmuszało Saddama Husajna do gazowania Kurdów. A tak przecież nie
      było. Saddam Husajn był świnią na własny rachunek i dlatego dzisiaj Irakiem nie
      rządzi.
      • unsatisfied6 Re: Historia lubi się powtarzać . 25.06.03, 22:14
        lokator napisał:

> Gdyby w 1933 roku Polska najechała na Niemcy (a była wtedy silniejsza)
        > unsatisfied płakałby nad losem jakichś 20 tysięcy zabitych Niemców. NIGDY by
        > się nie dowiedział, że swoje życie ocaliło na całym świecie 20 milionów
        ludzi.
        > Wojna w Iraku była po to, aby się historia nie powtarzała, wtedy kiedy nie
        > powinna. Częstym argumentem, nie wytrzymującym jednak krytyki, jest
        > przywoływanie faktu, że to Amerykanie dostarczyli Husajnowi część broni
        > masowego rażenia. Argument ten byłby zasadny, gdyby w ślad za nim szedł
        dowód,
        > że np CIA zmuszało Saddama Husajna do gazowania Kurdów. A tak przecież nie
        > było. Saddam Husajn był świnią na własny rachunek i dlatego dzisiaj Irakiem
        nie
        >
        > rządzi.
        To teraz juz wiem co ma piernik do wiatraka .
      • unsatisfied6 Re: Histoira lubi się powtarzać . 26.06.03, 19:04
        Gość portalu: Ted® napisał(a):

> w 1941 roku rosja kupila od niemcow za 7,5 mln$ powiat suwalski
        > niemcom zarobione pieniadze posluzyly do dozbrojenia armii, ktora niedlugo po
        > tym napadla na rosje i suwalki wrocily pod niemiecka okupacje

Dobre
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka