Dodaj do ulubionych

Pax Americana

02.08.03, 22:14
www1.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,1604903.html
Polynomial-C
Obserwuj wątek
    • elodia Re: Pax Americana 03.08.03, 04:39
      Niestety tak już jest - w każdej z wojen ginie wielu cywili trochę żołnierzy
      (tu też ginie najwięcej szeregowych ) i mało który dowódca... Ci zaś , którzy
      wojny rozpętują - prezydenci , królowie i inne kacyki przeważnie wynoszą całą
      skórę nawet wtedy gdy wojnę przegrają .
    • polynomial Re: Pax Americana 09.08.03, 00:06
      W rok po atakach terrorystycznych na World Trade Center i Pentagon
      administracja Busha opublikowała dokument o nazwie:
      Narodowa Strategia Obrony. Możemy tam przeczytać, że "USA posiadają
      bezprecedensową i niezrównaną siłę i wpływy na świecie.
      (...)Nasze siły muszą być wystarczająco mocne, aby odwieźć potencjalnych
      przeciwników od realizacji militarnej rozbudowy w nadziei na przewyższenie lub
      doścignięcie siły USA. Zmieniają się jednak środki realizacji tego celu.
      Podczas gdy USA będzie stale starać się o poparcie wspólnoty międzynarodowej,
      nie zawahamy się jeśli trzeba działać sami, aby wykorzystać nasze prawo do
      samoobrony poprzez działania wyprzedzające."


      Polynomial-C

      p.s. Macie swoją Biblijną "Bestię"
      • genuine44 Re: Pax Americana 09.08.03, 00:10

        > p.s. Macie swoją Biblijną "Bestię"

        Gdzie? Przypadkiem nie histeryzujesz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka