polynomial 02.08.03, 22:14 www1.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,1604903.html Polynomial-C Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elodia Re: Pax Americana 03.08.03, 04:39 Niestety tak już jest - w każdej z wojen ginie wielu cywili trochę żołnierzy (tu też ginie najwięcej szeregowych ) i mało który dowódca... Ci zaś , którzy wojny rozpętują - prezydenci , królowie i inne kacyki przeważnie wynoszą całą skórę nawet wtedy gdy wojnę przegrają . Odpowiedz Link Zgłoś
polynomial Re: Pax Americana 09.08.03, 00:06 W rok po atakach terrorystycznych na World Trade Center i Pentagon administracja Busha opublikowała dokument o nazwie: Narodowa Strategia Obrony. Możemy tam przeczytać, że "USA posiadają bezprecedensową i niezrównaną siłę i wpływy na świecie. (...)Nasze siły muszą być wystarczająco mocne, aby odwieźć potencjalnych przeciwników od realizacji militarnej rozbudowy w nadziei na przewyższenie lub doścignięcie siły USA. Zmieniają się jednak środki realizacji tego celu. Podczas gdy USA będzie stale starać się o poparcie wspólnoty międzynarodowej, nie zawahamy się jeśli trzeba działać sami, aby wykorzystać nasze prawo do samoobrony poprzez działania wyprzedzające." Polynomial-C p.s. Macie swoją Biblijną "Bestię" Odpowiedz Link Zgłoś
genuine44 Re: Pax Americana 09.08.03, 00:10 > p.s. Macie swoją Biblijną "Bestię" Gdzie? Przypadkiem nie histeryzujesz? Odpowiedz Link Zgłoś