oneira 07.07.08, 06:43 To byl festyn CYSTERSKI, nie celtycki!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
newsnews Re: Dzięki bitwie pod Koronowem ocalała Bydgoszcz 07.07.08, 09:18 oneira napisało: > To byl festyn CYSTERSKI, nie celtycki!!!! Oj przestań, się czepiasz. "Celtycki", "cysterski", co za różnica? Dziennikarz jest od pisania, nie od odróżniania... A tym bardziej nie od sprawdzania swoich tekstów po napisaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
norske Celtycki 07.07.08, 10:59 Celtycki to jest piszący ten artykuł. Dyletant i amator. Nawet minumum zastanowienia się nad tym co pisze. Pozdr. Norgel. Odpowiedz Link Zgłoś