Dodaj do ulubionych

Dzięki bitwie pod Koronowem ocalała Bydgoszcz

07.07.08, 06:43
To byl festyn CYSTERSKI, nie celtycki!!!!
Obserwuj wątek
    • newsnews Re: Dzięki bitwie pod Koronowem ocalała Bydgoszcz 07.07.08, 09:18
      oneira napisało:

      > To byl festyn CYSTERSKI, nie celtycki!!!!

      Oj przestań, się czepiasz. "Celtycki", "cysterski", co za różnica? Dziennikarz
      jest od pisania, nie od odróżniania... A tym bardziej nie od sprawdzania swoich
      tekstów po napisaniu.
    • norske Celtycki 07.07.08, 10:59
      Celtycki to jest piszący ten artykuł. Dyletant i amator. Nawet
      minumum zastanowienia się nad tym co pisze. Pozdr. Norgel.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka