Dodaj do ulubionych

Alkohol w weekendy

IP: 80.48.252.* 24.11.02, 13:46
Jakiego trunku lubicie skosztować po ciężkim tygodniu pracy/nauki?
Piwo/wódkę/winko? A może jakieś inne dobre rzeczy? Co możecie polecić, by się
zrelaksować?
Obserwuj wątek
    • Gość: fsh Re: Alkohol w weekendy IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 14:16
      upic sie swiezym powietrzem jaskiniowo-skalnym
      • Gość: xxx Re: Alkohol w weekendy IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 19:04
        popieram!!!
        ale piwka też można się napić.
        p.s. fsh - wspinasz się czy chodzisz do jaskiń???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka