Gość: Lotnik IP: 80.48.252.* 24.11.02, 13:46 Jakiego trunku lubicie skosztować po ciężkim tygodniu pracy/nauki? Piwo/wódkę/winko? A może jakieś inne dobre rzeczy? Co możecie polecić, by się zrelaksować? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fsh Re: Alkohol w weekendy IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 14:16 upic sie swiezym powietrzem jaskiniowo-skalnym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Alkohol w weekendy IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 19:04 popieram!!! ale piwka też można się napić. p.s. fsh - wspinasz się czy chodzisz do jaskiń??? Odpowiedz Link Zgłoś