klubgogo Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 09.01.12, 18:00 Staram się nie, bo moja zawsze otwiera wtedy szeroko usta i obślinia mnie całą. Odpowiedz Link Zgłoś
ata99 Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 09.01.12, 20:15 Nie całuję dziecka w usta. Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_henryka Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 07:07 Całujemy, całujemy we wszystko ( no prawie ) - my rodzice. Młody zresztą sam się naprasza. Ale my w ogóle mało higieniczni jesteśmy - kąpiemy się z dzieckiem bez prysznica, częstujemy swoim widelcem co jest na talerzu. Aż dziw, że nas bakterie i wirusy nie zeżarły, bo w ogole nie chorujemy )) Odpowiedz Link Zgłoś
ola33333 Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 08:04 nie caluje dziecka w usta, po co jej moja prochnica.. Odpowiedz Link Zgłoś
senait Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 08:16 Całujemy wszędzie ( no prawie), np.przed snem mały wybiera miejsca, gdzie chce buziaka, w czoło, w nos, brodę, szyję i ... o zgrozo... w usta! Odpowiedz Link Zgłoś
gemmi18 Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 10:37 Próchnicę się leczy. U dentysty, warto skorzystać, bo to podstawowa higiena osobista. Gdybym się zaniedbała, też nie całowałabym dzieci w usta. Odpowiedz Link Zgłoś
ola33333 Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 17:41 gemmi18 napisała: > Próchnicę się leczy. U dentysty, warto skorzystać, bo to podstawowa higiena oso > bista. Gdybym się zaniedbała, też nie całowałabym dzieci w usta. No pewnie, ze prochnice sie leczy, ale poprzez leczenie nie znikna z jamy ustnej bakterie wywolujace prochnice.. Odpowiedz Link Zgłoś
madzia1708 Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 10:22 starszego nie - bo nie chce a młodszego, oj często gęsto całuję Go w te Jego cudowne usteczka no nie mogę się oprzeć Odpowiedz Link Zgłoś
dagmara-k Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 16:04 celowo caluje w usta tylko meza, ale czasem zdarza sie ze dziecko lub sasiadka zamiast policzka nadstawi akurat buziaka i wtedy juz jak wyjdzie tak wyjdzie;P ale raczej traktuje to w kategoriach wpadki, niz poglebiania wiezi. Odpowiedz Link Zgłoś
beliska Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 17:21 Oczywiście, ze całuję córkę, dajemy sobie buziaki sto razy dzienne. Te nie calowane w usta z pewnością unikną pruchnicy, opryszczki i w ogóle wszelkiej maści zarazków buahhha Odpowiedz Link Zgłoś
zmorapotwora TAK 10.01.12, 21:38 i w zyciu nie przyszloby mi do glowy ze to niehigieniczne czy erotyczne... daje buziaczki w usta bo synek sam tak prosi na dobranoc, w zyciu nie pomysalam zeby tego zabronic... Odpowiedz Link Zgłoś
zolla78 Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 21:51 Celowo tego nie robię. Ale nie wiem w sumie dlaczego. Może dlatego, że ma sporo innycn fajnych miejsc do wycałowania. Mała ma czasem takie zapędy by mi się dobrać do ust, ale wygląda to bardziej jakby chciała mnie ugryźć albo zjeść niż pocałować. Ślini się przy tym bardzo, zatem nie jest to zbyt fajne Ale chyba by mi się nie podobało gdyby ktoś inny niż ja czy jej tata ją całował w usta i sama z siebie bym tego nie zrobiła. Ale gdyby ona chciała "dziubka", to nie widzę w tym nic ani niehigienicznego ani zdrożnego Odpowiedz Link Zgłoś
sarling Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 22:14 No, nie! Już sam tytuł wydał mi się dziwny, ale dopiero kiedy poczytałam, że całowanie w usta dziecka ma kontekst erotyczny, przenosi próchnicę lub w jakikolwiek sposób jest obrzydliwe to aż oczy zrobiłam większe. Rany julek, ale problem! Całuję dzieci w co popadnie, w pupę też, o zgrozo! Dzieci same dają buziaczki w usta, kiedy chcą i komu chcą (zazwyczaj mi i w wyjątkowych sytuacjach mężowi lub babciom). W głowach już się wam miesza od medialnych trąb nt. pedofilii czy higieny takiej lub owakiej. Odpowiedz Link Zgłoś
1maja1 Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 10.01.12, 23:21 Podpisuje sie pod poprzedniczka, biedne dzieci, mamusia nie sprzeda buziaka, bo ma erotyke w glowie, brak slow. Ja caluje mojej dwie kulki w usta, misiek robi wtedy smieszny ryjek (wciaga policzki), a mycha mnie obcalowuje ze 20 razy zanim zasnie wieczorem. Nic mi takich chwil nie zastapi. Odpowiedz Link Zgłoś
duma.uprzedzenie Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 12.01.12, 08:09 Lepiej bym tego nie ujęła! Ja mam w ogóle wrażenie, że teraz zanim dotknie się dziecko to trzeba przeczytać miliony stron książek, czy też internetu. Ja całuję zawsze i wszędzie...koniec i basta Odpowiedz Link Zgłoś
dzoaann Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 12.01.12, 17:28 to przybij piatke, bo ja jak zaczelam czytac tez watek, to myslalam ze to jakis matrix- zeby buziak traktowac jako cos brudnego... a juz erotycznego to szczyt- ludzie ktorzy tak maja musza miec jakies zaburzenia seksualne i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
atrapcia Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 11.01.12, 22:00 Oczywiście, że tak. Sama wystawia dzióbek Odpowiedz Link Zgłoś
zabulin Ja nie, ale on mnie owszem 12.01.12, 10:25 Przykład- śpię sobie, on podbiega do lożka z mojej strony i bzuiak w usta na rozpoczecie dnia. nawet gdybym chciala, nie mialabym jak zaprotestować. Spałam wszak Odpowiedz Link Zgłoś
duma.uprzedzenie Re: Ja nie, ale on mnie owszem 12.01.12, 10:53 No i od razu lepiej się wstaje Odpowiedz Link Zgłoś
senait Re: Ja nie, ale on mnie owszem 12.01.12, 14:13 sarling - popieram w 100 %! Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 13.01.12, 13:16 Cóż, moje dzieci -jak by nie było- przejechały ustami przez całe moje drogi rodne, trudno więc znaleźć coś bardziej "niehigienicznego" niż to. Poza tym cały czas podkradają nam z talerzy, używają naszych sztućców, czasem nawet wymienią się szczoteczkami w wannie, lub zaczynają nimi szorować glazurę lub zabawki. Biorą do buzi jedzenie z podłogi albo obśliniają zabawki. Albo obśliniają mnie. Trudno mi sobie wyobrazić, żebym miała w buzi coś "gorszego". Męża też całuję i nie uważam tego za niehigieniczne, więc czemu niehigieniczne miałoby być całowanie dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś
m_india Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 13.01.12, 21:46 - zarąbisty wątek, ale się uśmiałam Odpowiedz Link Zgłoś
goodnightmoon TAK 13.01.12, 22:36 Swoje dziecko kocham, opryszczki nie miewam - dlaczego miałabym tego nie robić? Odpowiedz Link Zgłoś
anwa0181 Re: TAK 15.01.12, 12:40 Moją prawie 2 letnią córeczkę całuję w usta, czułko, oczko, nosek, policzki, uszko, brzuszek, stopy, rączki, kolanko itd. i nawet w pośladki się zdarza Odpowiedz Link Zgłoś
1.maaika Re: TAK 15.01.12, 20:39 Tak, całuję w usta obydwu synków. W inne miejsca również. Właściwie całuje ich we wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
aniaurszula Re: Czy całujecie swoje dzieci w usta? 15.01.12, 22:39 caluje oczywiscie jak nic mi nie dolega, zreszta nigdy nie przesadzalam ze sterylnoscia i dzieciaki jedza czasem moja lyzka czy pija z tej samej szklanki i jakos nic im nie jest choc generalnie uwazam za kazdy je ze swoich naczyn Odpowiedz Link Zgłoś