Dodaj do ulubionych

wiosan i faktor

IP: *.* 17.03.03, 20:44
Witam wszystkie mamy!! BARDZO ważne mam do Was pytanie: czym smarować buźkę 4-miesięcznego bobaska w związku z pojawiającym się coraz częściej słoneczkiem? Proszę pomóżcie, bo (na szczęście!!!!) słońca jest coraz więcej a na ostatnim spacerze maluszek mi się troszkę opalił od tego spacerowania maluszek się troszkę opalił, a nie chciałabym żeby się nie daj Boże poparzył!!! Wiosennie pozdrawiamDominika
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka