bemm1
16.07.07, 16:43
hej
wiem, wiem, wiem... nie powinnam byla do tego dopuścic.. trzylatek i smok na
zasypianie ( na szczescie chociaz tylko do zasypiania)... ale jak go
wyeliminowac??? jakie macie sposoby? naiszcie prosze... probowalam wczesniej,
ale ten placz i zal... no i mąz na dokladke.. ja to bym i moze wytrzymala...
ale teraz ustawilam juz towarzystwo, jestem gotowa..podpowiedzcie tylko jak??
to juz jest taka mala madrala... moj mlodszy synek ma prawie 4 miechy, i
chociaz karmie butla, smoka nie daję, a i on sam nie chce..szkoda tylko ze
tak to sie przeciagnęło ze starszym...pozdrawiam