Dodaj do ulubionych

Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę

22.07.09, 09:02
Mój syn ma 14 miesiecy i zabawki które ma troche mu sie juz
znudziły, poszłam wczoraj do sklepu i nic nie mogłam znaleźć
fajnego, chcę wydać 200zł na zabawkę i nie wiem co kupic. poradźcie
coś.
Syn ma m.in.- krzesełko uczydełko, stolik edukacyjny, kubusia
puchatka co tańczy i spiiewa, gąsiennice gawędziarkę, stacje
benzynową chicco..
Obserwuj wątek
    • ullena2 Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 09:08
      polecam kuchnię i gary - chłopcy też to uwielbiają smile)
      • ewcia-k26 Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 09:23
        Mój synek na pierwsze urodziny dostał traktorek z farmerem z
        przyszepą z 4 zwierzakami. Wszystko wydaje odgłosy. Bawił się nim
        min. 7 miesięcy codziennie. Teraz też do niego sięga a ma 3
        latka.Kupiłam go w Smyku za ok. 80 zł
    • analist73 Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 09:49
      Do rozważenia: dla małych majsterkowiczów :
      klocki - duże, drewniane, kolorowe klocki
      lub duże plastikowe (nie mówię o lego duplo, tylko o jeszcze większych).
    • zonkastonka Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 10:57
      Ale my Ci na to pytanie nie odpowiemy!!!
      Żadna z nas nie zna Twojego dziecka. Z tego co piszesz Twój syn ma kilka drogich
      zabawek...i się nimi znudził.
      Być może dla niego najlepszą zabawką byłyby klamerki i rurka po ręczniku
      papierowym? (można je do niej wrzucać).
      Moje dziecko, choć zabawki i książeczki ma (nie takie drogie), to i tak
      najchętniej się bawi garnkami, starymi kablami, rurkami plastikowymi...

      Sama musisz zdecydować.

      Ja jakbym miała tyle kasy to bym mojemu kupiła taki zestaw do majsterkowania
      (widziałam coś takiego u dziecka znajomych - można plastikową wkrętarką wkręcać
      plastikowe śrubki itp.), bo mój synek to majsterkowicz jest (też 14 mcy). Zawsze
      zabiera narzędzia tacie smile

      Aha! Być może on potrzebuje zabawy z mamą a nie kolejnej zabawki.
      • black-mama Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 11:07
        Żonkostonko- Bawię się ze swoim dzieckiem, zabawy kablami, garnkami,
        rurkami, rolkami papieru też kiedyś się nudzą..siedzę z dzieckiem w
        domu i wymyslam mu co chwila nowa zabawę, chciałam żeby ktoś polecił
        mi fajna zabawkę to tyle...i bardzo dobrze wiem żeby zainteresowac
        dziecko to nie musi byc droga zabawka a to, że mam czasami nadmiar
        gotówki to kupuje mu i te droższe...
    • kanna Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 11:22
      Polecam małych odkrywców (Little people) fisher Price.
    • agni71 Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 11:38
      A ma jeżdzidełko, takie do odpychania nózkami? Ostatnio emamy
      polecaja Big Bobby Car. My mamy firmy Sama i tez sie dobrze
      sprawdzilo. Podobaja mi sie tez niektóre jeżdzidła Chicco.
      Albo rowerek Magic, jesli synek z tych wiekszych?
      • black-mama Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 13:08
        Ma jeździdełko z Fisher Price- gadający samochód- czy cos takiego,
        chyba kupie mu kuchnię z garami dla dzieci bo klocki duplo ma,
        plastikowe też, przytulanek mase.
        Na rowerek chyba jeszcze za mały..
        dzięki dziewczyny smile
    • rulsanka Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 12:04
      Kup mu jakąś maskotkę-przytulankę. Mój synek (w wieku twojego) uwielbia
      krokodyla z ikei, oprócz tego ma kłapouchego, żabę monikę, małego miękkiego
      królika i wielkiego białego misia.
      Oprócz tego może być jakaś zabawka muzyczna, my mamy książeczkę cymbałki tomka i
      jest naprawdę udana (choć ja nie lubię zazwyczaj tego typu atrakcji). Można
      wybierać melodyjki a potem uczyć się je grać, ma miły dźwięk.
    • nikamika Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 12:38
      jakis samochodzik - typu jezdzik np. z chicco jest fajny quatro???
      lub jakies innej firmy
      jak macie dom lub duze mieszkanie to zjezdzalnia
      • grzalka Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 13:23
        schowaj mu część zabawek, zostaw tylko te, którymi jest zainteresowany- nadmiar
        nie działa dobrze na maluchy, po jakimś czasie wymień- to się świetnie sprawdza,
        nagle okazuje się, że wcale się nie zudziły

        i tez polecam Little People FP
        • tijgertje Re: Chciałam kupić jakąś fajną zabawkęę 22.07.09, 13:46
          Dokladniewink Jak dzieco ma tyle, ze nie wie, za co sie wziasc, to
          wszystko sie migiem nudzi. Jak ma 2-3 zabawki na widoku, to nagle
          odkrywa ich nowe mozliwosciwink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka