Dodaj do ulubionych

do fanek DM

18.02.10, 17:57
wczoraj martin zaspiewal somebody do akompaniamentu wildera - fani sa w szoku,
ja tez hehe big_grin

www.youtube.com/watch?v=q8b7VFhEK8M
nie sadze aby szykowal sie wielki come back, ale mily gest ze strony Alana big_grin
Wilder rules big_grin
Obserwuj wątek
    • freederike Re: do fanek DM 18.02.10, 18:07
      szok, żałuję, że nie widziałam i nie słyszałam live crying
      • elza78 Re: do fanek DM 18.02.10, 18:09
        tego to chyba nikt sie nie spodziewal big_grin gdybym wiedziala to kupilabym bulety na
        ten koncert chyba hehe big_grin
        • freederike Re: do fanek DM 18.02.10, 18:36
          gdyby fanie wiedzieli sytuacja byłaby nie do ogarnięcia, zresztą,
          taka niespodzianka ma swój urok, zazdroszczę jedynie tym co byli i
          widzieli. Mnie się nawet na łódzkie koncerty nie udało dojechać,
          choć bilety miałam, więc przemilczę resztę...
    • ladylu Re: do fanek DM 18.02.10, 20:42
      woooow!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka