elza78 18.02.10, 17:57 wczoraj martin zaspiewal somebody do akompaniamentu wildera - fani sa w szoku, ja tez hehe www.youtube.com/watch?v=q8b7VFhEK8M nie sadze aby szykowal sie wielki come back, ale mily gest ze strony Alana Wilder rules Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
freederike Re: do fanek DM 18.02.10, 18:07 szok, żałuję, że nie widziałam i nie słyszałam live Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re: do fanek DM 18.02.10, 18:09 tego to chyba nikt sie nie spodziewal gdybym wiedziala to kupilabym bulety na ten koncert chyba hehe Odpowiedz Link Zgłoś
freederike Re: do fanek DM 18.02.10, 18:36 gdyby fanie wiedzieli sytuacja byłaby nie do ogarnięcia, zresztą, taka niespodzianka ma swój urok, zazdroszczę jedynie tym co byli i widzieli. Mnie się nawet na łódzkie koncerty nie udało dojechać, choć bilety miałam, więc przemilczę resztę... Odpowiedz Link Zgłoś