angela10086 02.04.12, 16:08 picie jedzenie dla dzieci moge wniesc na poklad? robia problem z wozkiem? do ilu kg moge spakowac bagaz glowny? Czy dziecko do 2 lat ma tez swoj bagaz czy leci z moim na spólke? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzoaann Re: co moge zabrac jako bagaz podreczny do samolo 02.04.12, 16:12 a czy wszystkich tych informacji nie udzielaja linie lotnicze? Odpowiedz Link Zgłoś
thorgalla Re: co moge zabrac jako bagaz podreczny do samolo 02.04.12, 16:34 Jedzenie i picie możesz wnieść,czasem proszą o spróbowanie na kontroli bez. Ale może się trafić służbista i się przyczepi do picia więc miej pieniądze na strefę bezcłową. Ilość kilogramów w bagażu określa linia lotnicza. Wózek,jeżeli duży,nadaje się jako bagaż,bezpłatnie na ogół,składaną parasolkę możesz zabrać aż pod schodki/rękaw samolotu. Dziecku do lat nie przysługuje osobne miejsce (choć niektóre linie oferują dodatkowe wykupienie miejsca) i bagaż,nawet podręczny nie przysługuje. Odpowiedz Link Zgłoś
thorgalla Re: co moge zabrac jako bagaz podreczny do samolo 02.04.12, 16:35 Dziecku do lat dwóch Odpowiedz Link Zgłoś
dzoaann Re: thorgalla 02.04.12, 17:26 a potem sie okaze, ze linie, ktorymi lecisz maja inna polityke i co? Takie informacje to tylko u zrodla, a nie na forum. Nie chce byc wredna, czy nie mila, ale serio radze z calego serca poczytac na stronie linii lub zadzwonic. Bo na przyklad info o wozkach, ze na plyte to tylko parasolki to nie do konca prawda, bo ja wjezdzalam na plyte, pod sam samolot normalnym wozkiem i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
angela10086 dzoaann 02.04.12, 17:36 dzieki za instrukcje wlasnie studiuje strone Odpowiedz Link Zgłoś
grouse1 Re: co moge zabrac jako bagaz podreczny do samolo 02.04.12, 16:47 Ja podróżuję zazwyczaj Lufthansą i tam jest tak: - dziecko 2 letnie nie ma swojego bagażu podręcznego, wyjątek klasa biznesowa - wózek możesz wziąć do samolotu - picie w małych do 100 ml pojemnikach, oryginalnie zapakowanych - limit wagowy bagażu rejestrowanego zależy od klasy i często trasy - ja ostatnio miałam 32 kg, a poprzednio 2 x 25 kg zadzwoń na infolinię linii lotniczych tam Ci wszystko powiedzą Odpowiedz Link Zgłoś