pyzateszczescie 04.10.12, 18:49 j.w. Będę szczególnie wdzięczna, jeżeli ktoś przepisze mi jak nawlec nici. Znalazłam na ciuchach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fajny-zuzia Re: Szukam instrukcji do Interkobo maszyna do szy 04.10.12, 19:21 Wejdz na forum www.ekrawiectwo.net.Jest tam dzial z instrukcjami do maszyn. Byc moze beda mieli. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
pyzateszczescie Interkobo Agatka 04.10.12, 21:40 Dzięki. Zapomniałam dodać, że to maszyna do szycia dla dzieci Odpowiedz Link Zgłoś