bei Re: usuwanie złej energii z domu 08.06.16, 22:15 Okadzanie- palisz ziola np szalwie na tacy i chodzisz z nia, by dym we wszystkie katy zajrzal. Klaskanie lub dzwonki - chodzisz i halasujesz po katach. Pusc glosno muzyke, ktora Tobie dobrze kojarzy sie. Dzwonki wietrzne, jedwabne sznurki, amulety itp Tak naprawde, to chodzi o to, bys uwierzyla, ze zla energia wygoniona Wysprzataj, postaw kwiaty, moze przyjemny aromat do pomieszczen, zdjecia bliskich, Twoje nutki- i dom stanie sie przyjazny, bo zaafirmujesz sie na dobro. Szbkiego dobrego Odpowiedz Link Zgłoś
mynia_pynia Re: usuwanie złej energii z domu 08.06.16, 22:37 Tak pomalowanie ścian, przemeblowanie i urządzenie pod siebie. Gorzej jak źle się czujesz w tym domu i cię ogarnia wewnętrzny niepokój, wówczas sprzedaż nieruchomości oczyszcza ;P. Ja tak miałam w domu pradziadków, drewnianym z bali, nikt mnie nie namówi do mieszkania w takim. Owszem mogę iść do góralskiej chałupy która jest restauracją albo w odwiedziny do znajonych ale mieszkać na stałe - tylko za karę, nawet jakby to było wybrzeże w Kalifornii. Odpowiedz Link Zgłoś
mag1_k Re: usuwanie złej energii z domu 08.06.16, 23:18 jesteś wierzącą? Jeśli tak, to modlitwa i pokropienie wodą święconą, pobłogosławienie domu i domowników przez księdza Odpowiedz Link Zgłoś
salinas Paradne 08.06.16, 23:34 E- matka, nowoczesna ateistka, wolnomyślicielka, wyemancypowana kobieta, wykształcona na najlepszych uniwersytetach , liberalno- lewicowa działaczka Kodu ... ha ha ha ... a tu czarne koty, sól, jajka, pamięć rzeczy, palenie świeczek , zła energia ... zabobony panie , zabobony pełnom gembą Dzięki takim wątkom uwielbiam to forum, nawet o północy,po ciężkim dniu w pracy, po kilkugodzinnym ślęczeniu nad filozofią średniowieczną i renesansową można sobie doskonale humor poprawić. Odpowiedz Link Zgłoś
damartyn Re: Paradne 09.06.16, 18:05 salinas napisała: > E- matka, nowoczesna ateistka, wolnomyślicielka, wyemancypowana kobieta, wykszt > ałcona na najlepszych uniwersytetach , liberalno- lewicowa działaczka Kodu ... > ha ha ha ... a tu czarne koty, sól, jajka, pamięć rzeczy, palenie świeczek , zł > a energia ... zabobony panie , zabobony pełnom gembą > > Dzięki takim wątkom uwielbiam to forum, nawet o północy,po ciężkim dniu w pracy > , po kilkugodzinnym ślęczeniu nad filozofią średniowieczną i renesansową można > sobie doskonale humor poprawić. dołączam Odpowiedz Link Zgłoś
fragile_f Re: Paradne 09.06.16, 18:17 Poczytaj wątek o dziecku, które "widziało nieżywych ludzi" Odpowiedz Link Zgłoś
ola_dom Re: Paradne 10.06.16, 11:47 salinas napisała: > a tu czarne koty, sól, jajka, pamięć rzeczy, palenie świeczek , zła energia A ja Wam powiem, że cieszmy się, póki jeszcze możemy wierzyć, w co chcemy. Wreszcie nam wolno - i oby jak najdłużej. Odpowiedz Link Zgłoś
lady-z-gaga Re: usuwanie złej energii z domu 09.06.16, 12:46 ateistycznie.pl/580/Podreczny-zestaw-malego-egzorcysty Odpowiedz Link Zgłoś
wioskowy_glupek Re: usuwanie złej energii z domu 10.06.16, 11:44 Po prostu nie wierzę w ten wątasek xD XXI w nowoczesne ematki... Odpowiedz Link Zgłoś
shisha [...] 21.11.19, 11:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
bigzaganiacz [...] 21.11.19, 11:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
anorektycznazdzira Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 11:23 Najlepszym znanym mi sposobem na wypędzenie z domu złej energii jest wypędzenie z niego agresorów, przemocowców, awanturników i złośliwców. Jeśli jesteś bardzo przesądna i chcesz masz potrzebę poczuć, że oto następuje nowy początek, to zrób sobie remont z malowaniem, gipsowaniem, gruntownym czyszczeniem odnowieniem i wymianą takich mebli jak kanapy i fotele. Odpowiedz Link Zgłoś
snakelilith Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 11:29 Proste. Gotujesz wieczorem ryż na mleku, posypujesz obficie cukrem z cynamonem i wielką michę stawiasz na progu. To zachęca dobre domowe trolle do zainteresowania się twoim domem, a tam gdzie mieszkają dobre duchy, zła energia nie ma szans, zostaje transformowana na pozytywą. Częstowanie niewidzialnych domowników ryżem trzeba powtarzać jednak od czasu do czasu, najlepiej w czasie świąt. Odpowiedz Link Zgłoś
1matka-polka Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 11:49 "To zachęca dobre domowe trolle " A złe trolle nie lubią ryżu czy cynamonu? Odpowiedz Link Zgłoś
aqua48 Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 11:54 1matka-polka napisała: > "To zachęca dobre domowe trolle " > A złe trolle nie lubią ryżu czy cynamonu? Cukru, cukrzycy dostają od niego.. Odpowiedz Link Zgłoś
1matka-polka Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 12:24 " cukrzycy dostają od niego.." I tyją. Odpowiedz Link Zgłoś
snakelilith Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 12:32 Tyją, stają się otyłe, przestają się ruszać i szkodzić, a kiedyś tam szlag je trafia. Tylko dobre trolle potrafią pożytkować cukier i przetwarzać go w pozytwną energię. Odpowiedz Link Zgłoś
baltycki Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 12:38 snakelilith napisała: > Tylko dobre trolle potrafią pożytkować cukier i przetwarzać go w pozytwną energię. Destylujac zacier. Odpowiedz Link Zgłoś
snakelilith Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 13:15 baltycki napisał: > Destylujac zacier. Dlatego czasem wyżerają w nocy ogórki kiszone ze słoików na zagrychę, ale głodne trolle sikają za to do mleka, więc lepiej je karmić. Odpowiedz Link Zgłoś
szalona-matematyczka Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 13:06 To teraz wiem dlaczego moja tesciowa ma cukrzyce i tyje… Jest zlym trollem. Dlaczego wczesniej na to nie wpadlam ? Dzieki, emamy. A mozecie napisac jak pozbyc sie zlego trolla inaczej niz podawaniem mu ryzu z cynamonem? Bo moja tesciowa nic do jedzenia ode mnie nie wezmie, pewnie boi sie, ze zatrute... Odpowiedz Link Zgłoś
thea19 Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 12:04 żadne sprzątanie ani remonty nie pomogą. Ja mam blisko w sąsiedztwie taki dom, gdzie wszyscy poumierali, nawet nowi mieszkańcy niespokrewnieni ze starymi. W końcu gmina przejęła nieruchomość i wynajęła. Pojawili się lokatorzy, zrobili remont i co? Po 2 latach nowotwór dopadł lokatorkę, nie wiem ile jeszcze pożyje. Kto tam zamieszka to już na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 12:24 Pewnie w ścianach jest grzyb, cała tajemnica. Odpowiedz Link Zgłoś
thea19 Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 15:51 ci dawni właściciele to wątpię, okna stare i dziurawe, kiedyś wentylacja naturalna była, niektórzy to popijali trochę. Poprzedni lokatorzy też nie bardzo - pan zmarł na serce a jego żona 3 tyg po nim z żalu bo zdrowa była. Mieszkali ze 20lat. Ci nowi zrobili gruntowny remont (dom stał kilka lat nieużywany, z wybitymi szybami) a nowotwór by w 2 lata się od pleśni rozwinął? Odpowiedz Link Zgłoś
alicia033 Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 17:21 thea19 napisała: > Poprzedni lokatorzy też nie bardzo - pan zmarł na serce a jego żona 3 tyg po nim z żalu bo zdrowa była. > Mieszkali ze 20lat. czyli w jakim wieku byli? Bo skoro mieszkali tam tyle lat, to trudno go jednak uważać za śmiercionośny. >Ci nowi zrobili gruntowny remont (dom stał kilka lat nieużywany, z wybitymi szybami) a nowotwór by w 2 lata się od pleśni rozwinął? pleśń pominę, choć są nowotwory rozwijające się błyskawicznie Bardziej interesuje mnie odpowiedź na pytanie dlaczego zakładasz, że ów człowiek nie mógł mieć nowotworu zanim zamieszkał w tym domu, tylko wykryto go (i zmarł) gdy, przypadkowo, zamieszkał już w tym domu. Odpowiedz Link Zgłoś
szalona-matematyczka Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 13:09 Musisz koniecznie zbadac tarczyce- zdrowa tarczyca jest tarcza przeciw zlym mocom. Koniecznie wywal meza z walizkami za drzwi. Wpusc do domu mlodego ksiedza nie majacego jeszcze gosposi, koniecznie w czarnej kiecce i z czarnym kotem. Odpowiedz Link Zgłoś
koko8 Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 17:01 Codziennie zapalaj Palo Santo, pomoże na bank, a przy okazji ładnie pachnie. Zakup paprotki, to doskonałe odpromienniki (zaletą uboczną sa ich właściwośći antysmogowe). No i proponowane wcześniej koty, bez nich sie nie obędzie . btw. pisałam to wszystko serio Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: usuwanie złej energii z domu 22.11.19, 08:08 Palo Santo to biała szałwia, ktoś już polecał. Odpowiedz Link Zgłoś
baltycki Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 17:50 Rozwod skutecznie usunal zlą energie z mojego domu. Odpowiedz Link Zgłoś
aerra Re: usuwanie złej energii z domu 21.11.19, 20:43 O bogowie, ależ ktoś wątek wykopał! Odpowiedz Link Zgłoś
nikita1906 Re: usuwanie złej energii z domu 22.11.19, 06:56 W każdej książce o czarownicach było o świeczkach i soli🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
kachaa17 Re: usuwanie złej energii z domu 22.11.19, 07:33 A może zaproś księdza? Odpowiedz Link Zgłoś
ultimate.strike Re: usuwanie złej energii z domu 22.11.19, 12:04 Zła energia? na pewno w tym domu chodzono w spodniach. trzeba się, przede wszystkim pozbyć wszystkich tych funeralnych rekwizytów, spodni, majtek. samemu nie nosić , ale przypilnować też, by żadne w domu nie pozostały, by żaden z gości nie przywlókł tego zła na sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
zwierzakowa13 Re: usuwanie złej energii z domu 22.11.19, 12:33 Najpopularniejsze jest chyba okadzenie wszystkich pomieszczeń biała szałwią, działa oczyszczająco z wszelkich energii ( coś tam z kierunkami było jeszcze), potem trzeba wywietrzyc i zapalić np sweet grass, żeby pojawiła się pozytywna energia. Tyle z teorii, daj znać czy poczujesz zmianę Odpowiedz Link Zgłoś