lorelailee
04.03.15, 15:55
Hej, no wiec tak sie ma sprawa- wesele bedzie, na ktore nie mam z kims isc, a wiem ze bedzie na nim moj eks (ktory, obawiam sie, przyprowadzi dziewczyne przez ktora z nim poniekad zerwalam). Wesele naszej wspolnej dobrej znajomej. Wiem ze wiekszosc- a wlasciwie wszyscy zaproszeni wybieraja sie z osobami towarzyszacymi, wiec troche sie boje ze jeszcze na dodatek bede siedziec sama przy stole hehe. Nie wiem co mam robic.