domali Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 20.09.04, 10:08 Ja studiuję na dwóch kierunkach (powiedzmy, bo na mojej uczelni nie do końca taki podiał jest): finanse i banokowość, specjalność finanse i rachunkowość przedsiębiorstw i zarządzanie finansami samorządu terytorialnego. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaszyma Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 20.09.04, 10:56 Studiowałam ubezpieczenia. Teraz marzy mi się doktorat, ale sama nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
obarka Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 20.09.04, 11:03 pedagogika terapeutyczna podyplomowo muzykoterapia mąż marketing i zarządzanie tylko jakoś u nas to odwrotnie bywa - ja zarządzam a on mnie "terapeutyzuje"... Odpowiedz Link Zgłoś
desire.et Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 20.09.04, 11:27 Skonczylam na akademii muzycznej wychowanie muzyczne i dwie podyplomowki: logorytmika i muzykoterapia Odpowiedz Link Zgłoś
ksapula Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 09:13 Czesc ja też studiję prawo, a moj mąż elektroenergetykę na polibudzie w Warszawie. Ja po studiach mam zamiar iść w kierunku policji. Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 09:29 Studiowalam administracje. Odpowiedz Link Zgłoś
maja312 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 12:06 Skonczyłam politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Odpowiedz Link Zgłoś
kati2001 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 16.10.04, 18:42 Ukończyłam biologię i niedawnomochronę środowiska mąż informatykę na politechnice obecnie jest dr inzghnierii biomedycznej na politechnice a za rok ja zamimerzam iść na doktorat Odpowiedz Link Zgłoś
sandglass Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 14:49 Skonczylam informatyke na UAM w Poznaniu. Maz ekonomie na Akademii Ekonomicznej. Chyba jestem jedyna z Poznania ... Odpowiedz Link Zgłoś
watermelon01 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 17:41 wesprę Cię: ja też z UAM - kulturoznawstwo (tylko praca jeszcze czeka na obronę...) a mąż zupełnie z innej beczki, na UJ otwiera właśnie habilitację z matmy. trudno o większe przeciwieństwa... Odpowiedz Link Zgłoś
anoczek Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 14:31 Ja i mój mąż studiowaliśmy Inżynieri Miejską na Politechnice. Poznaliśmy się na studiach. Pozdrawiam emamy Mama Ani Odpowiedz Link Zgłoś
hamaliel Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 17:58 Cześć! Ja dwa lata na PK na zarządzaniu i marketingu w budownictwie (obrzydliwy kierunek).Teraz I rok budownictwa PK (mój ukochany kierunek). Marzy mi się jeszcze architektura wnętrz. Mąż skończył geodezję na Akademii Rolniczej. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
paulka25 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 18:53 Cześć Ja studiuje dziennikarstwo. Mąż jest zawodowym sportowcem i do niedawna nie był zainteresowany studiami. Ale dotarło do niego, że jesli chce po zakończeniu kariery być trenerem to AWF obowiązkowo Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy Odpowiedz Link Zgłoś
mama_szymka Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 21:56 Ja skończyłam terapię pedagogiczną z pedagogiką specjalną, a mąż kończy inzynierię środowiska na AGH. POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
iwoncia6 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 22:13 skończyłam filologię polską na UJ i podyplomowe - terapia zaburzeń w mówieniu , pisaniu i czytaniu UJ, mąż historia KUL i podyplomowe informatyka oraz przedsiębiorczość ( takie czasy); od stycznia prawdopodobnie zacznę język polski dla obcokrajowców!!! pozdrawiam wszystkich uczących się ))))) Odpowiedz Link Zgłoś
prabuckaa Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 22:53 Turystyka- hotelarstwo, mój mąż -ekonomia Odpowiedz Link Zgłoś
agawka2 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 12.10.04, 06:29 psychologię skończyłam 2 lata temu, teraz przygotowuję się do gzaminu na certyfikat terapeuty, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mama_ewa25 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 12.10.04, 10:30 Zawsze marzyłam o weterynarii, ale niestety wylądowałam na naukach społecznych i politycznych. Zawsze byłam cienka z biologii. Odpowiedz Link Zgłoś
akiu Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 15.10.04, 11:09 Witam wszystkie emamy wlasnie zaczynam moja dzialalnosc na forum ja wlasnie koncze projektowanie krajobrazu na ar w lublinie. pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
wordshop Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 15.10.04, 12:45 filologia angielska na gdańskim uniwerku a mój M informatykę na gdańskiej politechnice Odpowiedz Link Zgłoś
malgog Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 15.10.04, 23:05 Tego chyba jeszcze nie było - technologię żywności na SGGW daaaaawno temu - troche później administrację i zarządzanie na UW - integrację europejską na KSAP-ie (zanim jeszcze Unia weszła do Polski) pewnie jeszcze coś postudiuje jak dzieci i mąż pozwolą A pracuję w instytucji, która z ww. studiami wogóle nie ma nic wspólnego pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandraantek Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 16.10.04, 21:44 Witam!! To i ja się dopiszę! Jestem na 4 roku architektury i urbanistyki i na 2 roku architektury krajobrazu ! Mój mąż kończy prawo! Odpowiedz Link Zgłoś
k2200 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 17.10.04, 09:43 Ja skonczylam administracje na Uniwersytecie Slaskim. Odpowiedz Link Zgłoś
aniabar Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 17.10.04, 15:14 Skończyłam biologie na UW, ze specjalizacją biologia molekularna. Z tego co zapamiętalam to chyba tylko kati2001 skończyła biologię. Teraz kończę doktorat z biochemii (ale w rzeczytistości to pogranicze biochemii, fizjologii roślin i genetyki). Maż - "wieczny student" na inżynierii lądowej na PW. Ale już powoli widać koniec. Ania Odpowiedz Link Zgłoś