Dodaj do ulubionych

Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie?

    • domali Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 20.09.04, 10:08
      Ja studiuję na dwóch kierunkach (powiedzmy, bo na mojej uczelni nie do końca
      taki podiał jest): finanse i banokowość, specjalność finanse i rachunkowość
      przedsiębiorstw i zarządzanie finansami samorządu terytorialnego.
    • mamaszyma Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 20.09.04, 10:56
      Studiowałam ubezpieczenia. Teraz marzy mi się doktorat, ale sama nie wiem...
    • obarka Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 20.09.04, 11:03
      pedagogika terapeutyczna
      podyplomowo muzykoterapia
      mąż marketing i zarządzanie
      tylko jakoś u nas to odwrotnie bywa - ja zarządzam a on mnie "terapeutyzuje"...smile
    • desire.et Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 20.09.04, 11:27
      Skonczylam na akademii muzycznej wychowanie muzyczne i dwie podyplomowki:
      logorytmika i muzykoterapia
    • ksapula Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 09:13
      Czesc ja też studiję prawo, a moj mąż elektroenergetykę na polibudzie w
      Warszawie. Ja po studiach mam zamiar iść w kierunku policji.
    • lola211 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 09:29
      Studiowalam administracje.
      • maja312 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 12:06
        Skonczyłam politologię na Uniwersytecie Wrocławskim.
      • kati2001 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 16.10.04, 18:42
        Ukończyłam biologię i niedawnomochronę środowiska mąż informatykę na politechnice obecnie jest dr inzghnierii biomedycznej na politechnice a za rok ja zamimerzam iść na doktorat
    • sandglass Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 14:49
      Skonczylam informatyke na UAM w Poznaniu. Maz ekonomie na Akademii Ekonomicznej.
      Chyba jestem jedyna z Poznania ...
      • watermelon01 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 10.10.04, 17:41
        wesprę Cię: ja też z UAM - kulturoznawstwo (tylko praca jeszcze czeka na
        obronę...)
        a mąż zupełnie z innej beczki, na UJ otwiera właśnie habilitację z matmy.
        trudno o większe przeciwieństwa...
    • anoczek Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 14:31
      Ja i mój mąż studiowaliśmy Inżynieri Miejską na Politechnice.
      Poznaliśmy się na studiach.
      Pozdrawiam emamy
      Mama Ani
      • hamaliel Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 17:58
        Cześć!
        Ja dwa lata na PK na zarządzaniu i marketingu w budownictwie (obrzydliwy kierunek).Teraz I rok budownictwa PK (mój ukochany kierunek). Marzy mi się jeszcze architektura wnętrz.
        Mąż skończył geodezję na Akademii Rolniczej.
        Pozdrawiam
        • paulka25 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 18:53
          Cześć
          Ja studiuje dziennikarstwo. Mąż jest zawodowym sportowcem i do niedawna nie był
          zainteresowany studiami. Ale dotarło do niego, że jesli chce po zakończeniu
          kariery być trenerem to AWF obowiązkowo smile Nie ukrywam, że bardzo mnie to
          cieszy smile
    • mama_szymka Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 21:56
      Ja skończyłam terapię pedagogiczną z pedagogiką specjalną, a mąż kończy
      inzynierię środowiska na AGH.
      POZDRAWIAM
    • iwoncia6 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 22:13
      skończyłam filologię polską na UJ i podyplomowe - terapia zaburzeń w mówieniu ,
      pisaniu i czytaniu UJ, mąż historia KUL i podyplomowe informatyka oraz
      przedsiębiorczość ( takie czasy); od stycznia prawdopodobnie zacznę język
      polski dla obcokrajowców!!! pozdrawiam wszystkich uczących się wink)))))
    • prabuckaa Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 11.10.04, 22:53
      Turystyka- hotelarstwo, mój mąż -ekonomia
    • agawka2 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 12.10.04, 06:29
      psychologię skończyłam 2 lata temu, teraz przygotowuję się do gzaminu na
      certyfikat terapeuty, pozdrawiam
    • mama_ewa25 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 12.10.04, 10:30
      Zawsze marzyłam o weterynarii, ale niestety wylądowałam na naukach społecznych
      i politycznych. Zawsze byłam cienka z biologii.
    • akiu Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 15.10.04, 11:09
      Witam wszystkie emamy smile wlasnie zaczynam moja dzialalnosc na forum wink ja
      wlasnie koncze projektowanie krajobrazu na ar w lublinie. pozdrawiam
      wszystkich smile
      • wordshop Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 15.10.04, 12:45
        filologia angielska na gdańskim uniwerku
        a mój M informatykę na gdańskiej politechnice
        • malgog Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 15.10.04, 23:05
          Tego chyba jeszcze nie było

          - technologię żywności na SGGW daaaaawno temu
          - troche później administrację i zarządzanie na UW
          - integrację europejską na KSAP-ie (zanim jeszcze Unia weszła do Polski)

          pewnie jeszcze coś postudiuje jak dzieci i mąż pozwolą

          A pracuję w instytucji, która z ww. studiami wogóle nie ma nic wspólnego

          pozdrawiam
    • aleksandraantek Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 16.10.04, 21:44
      Witam!!
      To i ja się dopiszę!
      Jestem na 4 roku architektury i urbanistyki i na 2 roku architektury
      krajobrazu smile!
      Mój mąż kończy prawo!
    • k2200 Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 17.10.04, 09:43
      Ja skonczylam administracje na Uniwersytecie Slaskim.
    • aniabar Re: Emamy!Co studiowałyście ew co studiujecie? 17.10.04, 15:14
      Skończyłam biologie na UW, ze specjalizacją biologia molekularna. Z tego co
      zapamiętalam to chyba tylko kati2001 skończyła biologię. Teraz kończę doktorat
      z biochemii (ale w rzeczytistości to pogranicze biochemii, fizjologii roślin i
      genetyki). Maż - "wieczny student" na inżynierii lądowej na PW. Ale już powoli
      widać koniec.

      Ania
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka