nangaparbat3
23.04.17, 09:52
Od moich krewnych - Francuzów. Powiedzieli wczoraj: modlcie się, żeby nie wygrała Le Pen. To przekazuję prośbę, moze ktoś się przyłączy?
Powiedzieli też (przyjeżdzają za chwilę), że będą prosić, byśmy im wytłumaczyli, o co chodzi z polskim rządem. ciekawa jestem, jak to zrobie, zwlaszcza że poroumiewamy się bardzo średnią angielszczyzną. Moze macie pomysl na jakieś proste wyjaśnienie?