Dodaj do ulubionych

prośba o modlitwę

23.04.17, 09:52
Od moich krewnych - Francuzów. Powiedzieli wczoraj: modlcie się, żeby nie wygrała Le Pen. To przekazuję prośbę, moze ktoś się przyłączy?

Powiedzieli też (przyjeżdzają za chwilę), że będą prosić, byśmy im wytłumaczyli, o co chodzi z polskim rządem. ciekawa jestem, jak to zrobie, zwlaszcza że poroumiewamy się bardzo średnią angielszczyzną. Moze macie pomysl na jakieś proste wyjaśnienie?
Obserwuj wątek
    • nathasha Re: prośba o modlitwę 23.04.17, 10:14
      ech... no coz powiedziec. Trzeba sie modlic zeby ta Francja ktora nie jest za Le Pen bardzo mocno sie zmobilizowala. Jak za Chiraca. Bedzie problem jak do drugiej tury przejdzie Melenchon.
    • myfaith Re: prośba o modlitwę 23.04.17, 19:34
      Wyglada na to ze bedzie II tura. Pytanie tylko czy to bedzie walka centrum vs lewica czy centrum vs skrajna prawica.

      A jak sie na to zapatrują mieszkanki Francji?

      W sumie dla Polski to kto bedzie rządził we Francji i Niemczech jest ważne
      • nangaparbat3 Re: prośba o modlitwę 23.04.17, 20:08
        Nie bardzo rozumiem - masz panią Le Pen za "centrum"?
    • rorzrzutny Mówią, że jednak Macron wchodzi :) n/t 23.04.17, 20:11

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka