dyzurny_troll_forum Re: Laptop 04.10.20, 16:29 21mada napisała: > Laptop jest strasznie nieporęczny, klawiatura za m > ała, ekran malutki. Serio to się ma laptopa w domu podpiętego do dwóch monitorów i normalnej klawiatury poprzez stację dokującą... Odpowiedz Link Zgłoś
21mada Re: Laptop 04.10.20, 18:52 >Serio to się ma laptopa w domu podpiętego do dwóch monitorów i normalnej klawiatury poprzez stację dokującą No ale to po co wtedy w ogóle laptop? Ja pracuję przy biurku - czy to w domu czy w biurze. Nie wyobrażam sobie pracować w łóżku czy na kanapie, bez normalnej myszki i normalnej klawiatury. A sam komputer stacjonarny (bez ekranu i klawiatury) jest mniejszy od laptopa, chyba że macie jeszcze jakieś graty z lat 90. Odpowiedz Link Zgłoś
leanne_paul_piper Re: Laptop 04.10.20, 19:00 21mada napisała: > No ale to po co wtedy w ogóle laptop? Ja pracuję przy biurku - czy to w domu cz > y w biurze. Nie wyobrażam sobie pracować w łóżku czy na kanapie, bez normalnej > myszki i normalnej klawiatury. A my sobie wyobrażamy. Nie wyobrażam sobie pracować przy biurku, skoro mogę to robić z kanapy albo z łóżka, ogladajac jednocześnie 90 days fiance albo Dr Quinn. A myszki do tego nie potrzebuję, bo sprawnie obsługuję touchpada. Jesteś jedyna z tym pomysłem, żeby się zafiksować na komputerze stacjonarnym, podczas gdy laptop jest wygodniejszy do wszystkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
daniela34 Re: Laptop 04.10.20, 19:13 leanne_paul_piper > A my sobie wyobrażamy. Nie wyobrażam sobie pracować przy biurku, skoro mogę to > robić z kanapy albo z łóżka Mam podobnie. Przy biurku to ja pracuję w biurze- też na laptopie nawiasem mówiąc (mam 2)- z dużym ekranem. A to dlatego, że ten laptop czasem zabieram z mojego pokoju do sali konferencyjnej i używam podczas spotkań z klientami. W domu pracuję na kanapie, na łóżku, na fotelu, na krzesłach na tarasie, akurat przy biurku pracuję najmniej. > n. A myszki do tego nie potrzebuję, bo sprawnie obsługuję touchpada. Od lat nie używam myszki. Odpowiedz Link Zgłoś
doubledoublejoyandtrouble Re: Laptop 04.10.20, 19:06 21mada napisała: > No ale to po co wtedy w ogóle laptop? Ja pracuję przy biurku - czy to w domu cz > y w biurze. Nie wyobrażam sobie pracować w łóżku czy na kanapie, bez normalnej > myszki i normalnej klawiatury. Ale naprawdę nie możesz przyjąć, że Ty masz tak, a inni - inaczej? Czy o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś