Dodaj do ulubionych

The Morning Show 2- serial

29.11.21, 08:39
Oglądałyście?
Pierwszy sezon bardzo mi się podobał, ale drugi to rozczarowanie, zwłaszcza zakończenie. Alex Levy po prostu nie da się w nim lubić, miotała się, Wielka gwiazda, której wszyscy mieli dosyć.
Corey na plus, Stella irytująca. Za mało pogodynka Yanko i Claire tylko w jednym odcinku. Bradley nijaka.
Jakie Wasze wrażenia?
Obserwuj wątek
    • alexis1121 Re: The Morning Show 2- serial 29.11.21, 08:50
      Bardzo sztuczny serial wg mnie, gdybym była nastolatką pewnie by mi się podobał. Oprócz Reese Witherspoon i tego oskarżonego o molestowanie irytowały mnie prawie wszystkie postacie, a w szczególności Jennifer. Może to też kwestia tego co się stało z jej twarzą. Natomiast spodobało mi się jej mieszkanie. Drugi sezon zakończyłam po pierwszym odcinku.
    • paola.brunetti Re: The Morning Show 2- serial 29.11.21, 12:39
      Podobnie. Mam wrażenie, że scenarzyści nie do końca mogli zdecydować się, o czym pisać. Bradley było zdecydowanie za mało, nie do końca też przekonała mnie jej relacja z Laurą. Alex strasznie rozkapryszona, a co do Yanko, to tak sądziłam, że związek z młodszą kobietą zakończy się dość szybko. Co do uśmiercenia Mitcha, to wyglądało jakby chcieli pozbyć się postaci, z którą nie wiadomo było co zrobić. Podobały mi się obydwa sezony, ale pierwszy był dużo lepszy.
    • annaboleyn Re: The Morning Show 2- serial 29.11.21, 18:54
      Pierwszy obejrzałam z przyjemnością.
      Drugi to dramat.
      Chaotyczna narracja, scenariusz cienki w uszach, jak matekpolek kreujący kobietę.
      Nie obchodzą mnie ci ludzie, ich pozornie aktualne problemy, nie ma w tym tamtej świeżości i dowcipu. Ani dramatyzmu.
      Nawet Corey, którego uwielbiałam i który produkował fajną chemię między nim, a Bradley - wszystko na niedopowiedzeniach, usmiechach, który błyskał tym okiem jak porządny diabeł - zrobił się nudny i wypłowiały.
      Przerwałam po trzech odcinkach. Szkoda, zarżnęli niezły serial..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka