Dodaj do ulubionych

Logika antyszczepa

29.11.21, 12:14
Kuzyn z którym w weekend rozmawiałam jest lekarzem, zesłali go do pacjentów z covidem chociaż to nie jego specjalność, ale teraz bywa i tak. Przyjęli ostatnio na oddział gościa (ok. 35 lat) w ciężkim stanie, nieszczepiony. Facet na pograniczu respiratora tak na dzień dobry, więc zbiera wywiad i pyta dlaczego nieszczepiony, no i padają klasyczne odpowiedzi, w tym to syf, nie wiadomo co to jest, nikt nie gwarantuje, że to bezpieczne.
Wypytuje o choroby, hospitalizacje i co się dowiaduje? Dwa razy w ostatnim czasie facet był w szpitalu… z powodu dopalaczy, w tym raz zaintubowany na OIOMie, jak wiadomo dopalacze to sprawdzone i przebadane substancje o udowodnionym braku skutków ubocznych, nie to co jakieś szczepionki😉
Obserwuj wątek
    • skumbrie Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 12:20
      Zieeeeew, nie dość, że antyszczep, to jeszcze narkoman. Oczywiście respirator za rogiem czeka.
      Zapłakaną kuzynkę też miał? Powiewała chusteczką na izbie przyjęć?
      • vickylove Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 21:50
        skumbrie napisała:

> Zieeeeew, nie dość, że antyszczep, to jeszcze narkoman. Oczywiście respirator z
        > a rogiem czeka.
        > Zapłakaną kuzynkę też miał? Powiewała chusteczką na izbie przyjęć?

mija to ta geniuszka z maturą?;D

ja nie wiem co z tymi pro szczepami ostatnio,wyjatkowo plodni na forum,sypia z rekawa wątaskami .

niechybnie to rozczarowanie polityka rzadu -nie staneli bohatersko za pro swirkami,nie odznaczyli medalem z kartofla a nieszczepieni smieja im sie w twarz.to musi boleć.
        stad te dramatyczne urban legends o "żałujących swej decyzji niezaszczepionych " ech...ja tam znam tylko takich co zaluja ze dali sie wrobic w gówniane szczepienia.

• kotejka Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 06:12
        skumbrie napisała:

> Zieeeeew, nie dość, że antyszczep, to jeszcze narkoman.

I pijeka i złodziej
        Bo każdy antyszczep to złodziej
        Ma rogi i kopyta
        I kradnie z tacy

Oczywiście respirator z
        > a rogiem czeka.
        > Zapłakaną kuzynkę też miał? Powiewała chusteczką na izbie przyjęć?
    • melisananosferatu Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 12:26
      Wczoraj linkowalam tatusia, ktory autyzm u syna leczyl wybielaczem:
      m.independent.ie/irish-news/it-is-pure-child-abuse-irish-dad-accused-of-feeding-son-6-bleach-to-cure-his-autism-36080430.html

Bardzo wielu wyznawcow altmedu gardluje o szkodliwych lekach i szczepionkach jednoczesnie walac w siebie i swoje dzieci jakis szit.
      • sumire Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:05
        Dla mnie jest niezmienne niesamowite, jak im się spina leczenie się jakimiś głodówkami, pseudolekami niewiadomego pochodzenia, horrendalnymi ilościami suplementów produkowanych przez szarlatanów, chlorem etc. z jednoczesnym jojczeniem na nieprzetestowany toksyczny preparat. Pachwiny mnie bolą na samą myśl o szpagacie umysłowym, jaki muszą codziennie wykonywać.
      • lauren6 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 11:51
        W Polsce za to rośnie sprzedaż amantadyny:
        www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/leczenie-koronawirusa,gwaltownie-rosnie-sprzedaz-amantadyny--recepte-wypisze-nawet-weterynarz,artykul,45229251.html

Co jest niesamowite, bo jednak szczepionka to jednorazowa sprawa, a poważne NOPy zdarzają się równie często co wygrana w lotto. Za to antyszczepy wolą żreć całe blistry tej substancji, o której wiadomo, że ma cały szereg efektów ubocznych, łącznie z uszkodzeniem narządów wewnętrznych.

Absurd, ale co zrobić jak ktoś wyłączył telewizor i przy IQ rozwielitki włączył samodzielne myślenie 🤷‍♀️
        • fitfood1664 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 11:57
          no widzisz, bo problemem są nie przekonania, a IQ rozwielitki właśnie, dlatego mamy sytuację taką jak mamy, takie szczepy np, pieją o odpowiedzialnosci, chronieniu słabszych, którzy zaszczepić się nie mogą, a w sytuacji pandemii wożą dupę po świecie gdzie popadnie, zamiast spokojnie poczekac na lepsze czasy i tym samym ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa
          • sumire Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 12:18
            Cóż, fitfusiu, po to ludzie się szczepili, żeby móc podróżować, zwiedzać, cieszyć się życiem poza czterema ścianami.
            Oczekiwanie od szczepionych, którzy wykonali przynajmniej wysiłek, żeby chronić siebie i innych, i do tego przeważnie trzymają się zasad DDM, by nadal byli odpowiedzialni za takich jak ty, jest wyqrwiście bezczelne.
            • fitfood1664 Re: Logika antyszczepa 01.12.21, 19:17
              Ależ mnie nie chodzi o mnie, ja nie szczepię się z własnego wyboru i wasza pomoc w zachowaniu dobrego zdrowia poprzez wasze szczepienia nie jest mi do niczego potrzebna, jeśli tylko nie jesteście poligonem dla coraz to nowych mutacji a to już czas i naukowcy pokażą,
              ALE ileż to już dziewczyn płakało tutaj na forum że zaszczepić się nie mogą?? Ileż osób mimo szczepionek jest w grupie ryzyka? Od nas wymagacie by narażać nasze zdrowie dla takich ludzi a wy? Macie je centralnie w doopie? A jakże!
    • cegehana Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 12:33
      Logika w tym jest - przyjmuje co chce. Natomiast pytanie w czasie wywiadu "dlaczego nie jest pań zaszczepiony" wydaje mi się mało profesjonalne. Wlasciwe jest pytanie czy i ewentualnie zalecenie lekarskie, instruktaż, informacje. Lekarz powinien pytać o sprawy które są istotne w procesie leczenia a nie o anegdotki do opowiadania w gościach.
          • a23a23 Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:09
            triss_merigold6 napisała:

> O szczepienie nie. "Dlaczego się pan nie zaszczepil?" jest zbędna stratą czasu,
            > pacjent nie musi zaspokajać ciekawości lekarza.

To nie jest ciekawosc lekarza, a normalne pytanie z wywiadu. I jako odpowiedzi nie oczekujesz tekstow z konca internetow, a informacji czy to np. odroczenie z powodow medycznych (wstrzas w wywiadzie etc) czy widzimisie pacjenta.

Podobnie jest w przypadku dzieci nieszczepionych zgodnie z kalendarzem szczepien.
            • triss_merigold6 Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:23
              Dla dzieci jest kalendarz szczepień obowiązkowych i odroczenie/zaniechanie może świadczyć o zwykłym, patolskim zaniedbywaniu dziecka, stąd lekarz ma obowiązek monitorować.

Covido szczepienie nijak nie jest obowiązkowe.
              • a23a23 Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:24
                triss_merigold6 napisała:

> Dla dzieci jest kalendarz szczepień obowiązkowych i odroczenie/zaniechanie może
                > świadczyć o zwykłym, patolskim zaniedbywaniu dziecka, stąd lekarz ma obowiązek
                > monitorować.
                >
                > Covido szczepienie nijak nie jest obowiązkowe.

Dobrze, zmien kalendarz szcsepien na HBV przed operacja.
      • sumire Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 12:40
        Bo powód nieszczepienia może być jednak ważną informacją - niektórzy z nim zwlekają z przyczyn medycznych, a nie tylko dlatego, że się igiełki i toksycznego białka boją.
        • cegehana Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 12:50
          Pytania o choroby przewlekłe/towarzyszace które są istotne powinny w wywiadzie niezależnie od tego paść. To taka różnica jak miedź pytaniem "a czemu jest pani taka gruba?" a informacją "uważam że wysoka waga może być przyczyną bólu stawów, który Pani zgłasza".
          • mia_mia Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 12:59
            Nie wiem jak było sformułowane pytanie czy profesjonalnie czy nie, chociaż samo pytanie o przyczynę jest uzasadnione, może to być alergia, może brak dostępu do placówki, brak wiedzy, a może wcale nie było pytania wprost tylko to wyszło w rozmowie.
            Pytanie dlaczego jest pani gruba jest nieprofesjonalne, natomiast dochodzenie dlaczego ktoś nie może schudnąć jest bardzo profesjonalne.
            • cegehana Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:08
              Jeśli np. alergia jest ważna dla leczenia dolegliwości z którą pacjent się zgłasza to powinno paść pytanie "czy ma pan alergię". Jeśli pacjent się nie zaszczepil bo żona go przywiązała do krzesła i zakazała to zmienia cokolwiek w kwestii leczenia już zaistniałej choroby? Ocenę zachowania pacjenta należy zachować dla siebie chociażby po to żeby pozyskać jego zaufanie - m. in. antyszczepy rodzą się z utraty zaufania do lekarzy.
                • cegehana Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:20
                  Jeśli tak jest to należy pytać o te istotne przeciwwskazania a nię liczyć że pacjent sobie przypomni. Akurat rozdźwięk między tym co pacjentowi się wydaje nieistotne a co lekarzowi jest przyczyną wielu nieporozumień. Pacjent ma prawo nie wiedzieć o czymś lub zapomnieć (zwłaszcza jeśli jest to osoba naduzywajaca środków psychoaktywnych) a komunikacja jet ważna w każdej pracy z ludźmi.
                  • chococaffe Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:32
                    A skąd pacjent ma wiedzieć jakie są przeciwskazania? Przeczysz sama sobie - własnie dlatego, że pacjent ma prawo nie wiedzieć/zapomnieć , lekarz zadaje pytania, na kóre pacjent jest w stanie odpowiedzieć.
                      • chococaffe Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:41
                        Może nie wiedzieć dlaczego się nie szczepił? A może odpowiedzieć jako nie-ekarz na pytanie, które ty zaproponowałaś - czy są jakieś przeciwskazanie do xxx?

Chyba za bardzo odleciałaś w stronę "pogaduch o poglądach" , pewnie dlatego , ze dla ciebie szczepienia są TYLKO poglądami a nie wiedzą medyczną o pacjencie. Pa.
                        • cegehana Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:59
                          Może odpowiedzieć na pytanie: "czy ma pan alergię" , "czy leczy się pan neurologicznie", "czy ma pan zdiagnozowana chorobę nowotworową" - i takie pytania powinny padac. To ze ktoś wierzy w spisek wcale nie znaczy ze tej przykładowej alergii nie ma, więc jeśli lekarz uważa że alergia jest istotna w leczeniu pacjenta to na niej powiniezn się skupić. Szczepienie to szczepienie, a odpowiedź na pytanie dlaczego to tylko pogląd. Za bardzo bym się zresztą nie obraziła o samo takie pytanie w gabinecie, gdyby na nim się skończyło. Późniejsze plotkowane o poglądach pacjenta nasuwa wątpliwości co do intencji pytającego.
              • sumire Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:18
                Ale co jest oceniającego w pytaniu "dlaczego pan się nie zaszczepił"? Może nie popadajmy już w przesadę, i tak obchodzimy się z antyszczepami jak z jajkiem, bo domagają się, żeby nikt w ich wolnościowe decyzje nie ingerował. Pytanie jak pytanie. Gdyby nastąpił po nim komentarz "a toś pan głupi", to okej, można byłoby się czepiać.
    • triss_merigold6 Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 12:39
      Ćpun dopalaczowy jest problematyczny z definicji, ale..
      Czy lekarz podczas zbierania wywiadu pyta innych pacjentów: dlaczego pan nie schudł, dlaczego pani wciąż pali, dlaczego pan nie przyjmuje leków regularnie, dlaczego pani nie wykonuje ćwiczeń rehabilitacyjnych etc.
    • araceli Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 12:49
      Cóż - znany mi antyszczep covidowy to fan fastfoodów zapijanych hektolitrami coli i piwka, typ jeżdżący "szybko ale bezpiecznie". Myślenie nie jest mocną stroną tych ludzi.
      • waleria_s Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 12:58
        Ja widywałam gdzieś na facebooku u znajomych znajomych kobiety z glonajadem na twarzy, brzydko przerobione (robota byle jakiego salonu, bo dobry lekarz/kosmetolog tak nie upiększy), które grzmiały o szkodliwości szczepionek. Także no... Logika nie jest ich mocną stroną, pchać syf w usta u partaczy ok, szczepionka już be.
          • aniani7 Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 18:13
            Kolega z liceum, ktory byl bardzo nieogarniety i sprawial wrazenie lekko opoznionego mial ojca, lekarza i podejrzewam, ze duzy kompleks w zwiazku z tym, zostal neuroczyms tam. Kiedy teraz czytam opinie o nim, ze pan doktor cos tam, to ogarnia mnie smiech, nawet skaleczonego palca nie dalabym mu zabandazowac.
      • tiszantul Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:03
        Kola, piwko i fastfudy to uroki życia, jeśli nawet wykańczają, to bardzo powoli, a ofiara delektuje się w tym czasie tym co lubi. Nie ma porównania z przyjmowaniem kontrowersyjnych produktów paramedycznych. Sekta świadków Kowida nie przyjmuje do wiadomości, ze życie w ascezie jest nie dla wszystkich
      • vickylove Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 21:59
        araceli napisała:

> Cóż - znany mi antyszczep covidowy to fan fastfoodów zapijanych hektolitrami co
        > li i piwka, typ jeżdżący "szybko ale bezpiecznie". Myślenie nie jest mocną stro
        > ną tych ludzi.

hahahahah.czego sie jeszcze w tej swojej beznadziei czepicie?im wiecej czytam pro szczepow,tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu,ze selekcji naturalnej w postaci szczepienia na covid poddaja sie jedynie debile.

te pierdolety o lewoskretnej witamince,o cieciorkach,wybielaczach a teraz o fanach fastfoodow XD

pro swiry jadaja za to zdrowy jagielnik ,nie pala,nie pija,sa szczupli (otylosc to choroba ) ,nie naduzywaja lekow a skaaadze.i szczepia bachory na wszystko jak leci.

zapewne stad wsrod forumowych pro szczepow i palacze i grubasy i alkoholiczki i wyznawczynie ospa party bo lepiej przechorowac niz zaszczepic,polecam wąteczki.
        ba,zapomnialabym ze co druga ma doktorat big_grinDD ( z piardolenia na pewno).

tak czysto po ludzku rozumiem wasza bezsilnosc i frustracje ale z boku to wyglada naprawde zalosnie.
        >
        • fitfood1664 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 11:46
          fani szczepień myślą naiwnie że pozwolenie wstrzyknięcia sobie jakiejś substancji odwali za nich całą robotę i nie będą już musieli się martwić ani oponką, ani krótkim oddechem
      • fitfood1664 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 11:43
        zadziwiające, wśród kogo ty się obracasz, wokół mnie "antyszczepy" to ludzie świadomi własnego wpływu na swoje zdrowie, nie palą, nie piją, nie przyjmują żadnych używek, nie zywią się lekami, zdrowo żyją jednym słowem
    • tanebo001 Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:04
      Znam takiego jednego. Ta "logika" nie ogranicza się do szczepień. Samochody elektryczne to spisek. Podobnie wiatraki. Oraz Unia, LGBT,i wegetarianie. Ci dobrzy to Trump. A kto spiskuje? Kobiety.
    • tiszantul Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:06
      Zaawansowany fan dopalaczy na oiomie? To na pewno przez brak szczepienia.
      Sekta Kowida ma problem z wyklepaniem najprostszej przypowieści propagandowej. Odpływ mózgów widać od dawna
      • triss_merigold6 Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 13:38
        Pracownicy oddziałów psychiatrycznych mówią co innego, niestety. Po dopalaczach są trwałe zmiany w mózgu, ciężkie psychozy, padaczki, uszkodzenia neurologiczne etc. ale uzależnieni nie umierają tak szybko (chyba że samobójstwo lub wypadek).
    • fitfood1664 Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 14:49
      i oczywiście gość reprezentatywny dla całej grupy którą wdzięcznie nazywasz antyszczepami uncertain
      kiedy wreszcie przestaniecie wszyscy szczuć i kłamać? płaci wam ktoś za to chociaż? żeby tak się zeszmacać?
    • leosia-wspaniala Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 15:14
      Ja tam lubię inny popis logiczny. Na covida nikt nie umiera wg nich, oni nikogo nie znają, a jak już usłyszą o zgonie, to zaraz zaczną gadki o chorobach współistniejących i wieku. Ale jak 90-latka z miażdżycą miesiąc po szczepieniu dostanie zawału, to wina szczepionki big_grin
      • vickylove Re: Logika antyszczepa 29.11.21, 22:07
        leosia-wspaniala napisał(a):

> Ja tam lubię inny popis logiczny. Na covida nikt nie umiera wg nich, oni nikogo
        > nie znają, a jak już usłyszą o zgonie, to zaraz zaczną gadki o chorobach współ
        > istniejących i wieku. Ale jak 90-latka z miażdżycą miesiąc po szczepieniu dosta
        > nie zawału, to wina szczepionki big_grin

ale o czym ty klepiesz dobra kobieto?przeciez to wy pro swiry nie znacie nikogo kto odjechal przez szczepienie ,za to trup sciele sie gesto w waszych klechdach domowych jesli chodzi o kowid.
        kazda z was zna co najmniej setke osob,kuzyna siostry wujka ciotecznego kto blagal o respirator i zalowal ze sie nie szczepil big_grinDDD
        wiem ze pro szczepy sa mentalnie sprawne inaczej ale chociaz tworzcie jakies pozory,na litosc..
          • alessa28 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 12:31
            mia_mia napisał(a):

> W waszych środowiskach tylko nieszczepieni przechodzą lekko😂

W jakich naszych czubku? Ja antyszczepem nie jestem, mam dziecko wyszczepione z pewnością lepiej od twojego.
            Nie używam witaminek ani cieciorek, nie korzystam ze znachorów.
            Ogólnie pyerdole li i jedynie szczepienia na covid.
            Aha mam wykształcenie wyższe, zdobyte na dwóch najlepszych uczelniach w kraju.

Ty za to masz maturę i leb pusty jak dzwon. Ba, smiem przypuszczać ze najwięcej prymitywów jest właśnie wśród pro szczepów, wystarczy spojrzeć na dyskurs jaki prowadza.

Co do meritum, nie znam zadnej osoby która zmarła na covid. A trochę rodziny i znajomych mam.
            Sama z pewnością przeszłam ale miałam jedynie katar, nawet gorączki nie.
            A mam małe dziecko w SP, jeżdżę tramwajami, pociągami, przebywam dużo wsrod ludzi.
            A zatem sorry ale nie mam zamiaru pakować w siebie zadnych preparatów.

Dziękuję za uwagę.
            • lauren6 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 12:45
              > mam wykształcenie wyższe, zdobyte na dwóch najlepszych uczelniach w kraju.

Po filozofii i socjologii? big_grin

Tak, wiemy że jesteś 30 letnią wieczną studentką żyjącą na garnuszku rodziców, bo pracą zawodową jeszcze się nie skalałaś. Nie musisz nam o tym regularnie przypominać. Skończ jeszcze czwarty i piąty kierunek studiów, na pewno będziesz mądrzejsza.
        • mia_mia Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 12:12
          Powikłania po szczepieniu to 0,005, w tym np. wstrząsy anafilaktyczne nie wymagające hospitalizacji i omdlenia ze strachu. Śmiertelność covida liczy się w procentach. Widzisz różnicę?
          • hope_25 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 13:33
            mia_mia napisał(a):

> Powikłania po szczepieniu to 0,005, w tym np. wstrząsy anafilaktyczne nie wymag
            > ające hospitalizacji i omdlenia ze strachu. Śmiertelność covida liczy się w pro
            > centach. Widzisz różnicę?

Nie, nie liczy się w procentach, no może jedynie w wieku +70. Cały czas bajki opowiadasz, zamiast zapoznać się ze statystykami.

0-19 0.0027%,
            20-29 0.014%
            30-39 0.031%
            40-49 0.082%
            50-59 0.27%
            60-69 0.59%
            >69 2,4-5,5%

The CDC's New 'Best Estimate' Implies a COVID-19 Infection Fatality Rate Below 0.3%
            reason.com/2020/05/24/the-cdcs-new-best-estimate-implies-a-covid-19-infection-fatality-rate-below-0-3/

www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.07.08.21260210v1
            pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33768536/
            A tu możesz przeczytać sobie o Nopach, które wypierasz:

vigiaccess.org/?fbclid=IwAR1cMw6gnaAHLjBhtcHy9SfO1K2tjM6gGyYvc2mkbPAL29Wkp1Y8KuTuIE4
            www.gov.uk/government/publications/coronavirus-covid-19-vaccine-adverse-reactions/coronavirus-vaccine-summary-of-yellow-card-reporting?fbclid=IwAR01Kx4dCJd6qoU3-2t0Nam7867YcLLybH8XR2y6LW8W5VXERB8726lvNaE#yellow-card-reports
            www.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/09/Raport-NOP-do-26.09.2021_3.pdf?fbclid=IwAR0zq5OHRk2Ifyb40KAj_43vD5w_4PMHo2F-cojmfnd7qvsUec4ZkmN7va0
            • mia_mia Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 14:28
              Czyli nawet w grupie 0-19 jest większa śmiertelność na cobi niż przypadki NOPów, z których zdecydowana większość nie kończy się zgonem. Dobrze, że to zauważasz👍🏻
              • hope_25 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 15:29
                mia_mia napisał(a):

> Czyli nawet w grupie 0-19 jest większa śmiertelność na cobi niż przypadki NOPów
                > , z których zdecydowana większość nie kończy się zgonem. Dobrze, że to zauważas
                > z👍🏻

big_grin

Mia_mia przyznaj się, z czego ty masz ten doktorat? wink

Gdybyś nie zauważyła, to statystyki Nopów są dramatycznie zaniżone. Nopów się nie zgłasza. Kiedyś Harvard Pilgrim University przeprowadził badanie i wyszło im, że jedynie 1% Nopów zostaje zgłoszony. Tak więc pomnóż sobie to wszystko przez 99 a będziesz mieć skalę big_grin
                • mia_mia Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 16:15
                  Czemu tak skromnie, mnóżmy przez 999. Ja też nie zgłosiłam nopa po sobotnim boosterze, bo mi się spać chciało w ramach tego nopa, a jak się obudziłam to i gorączki i senności nie było, zakłamałam statystyki😂
                  • hope_25 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 19:33
                    mia_mia napisał(a):

> Czemu tak skromnie, mnóżmy przez 999. Ja też nie zgłosiłam nopa po sobotnim boo
                    > sterze, bo mi się spać chciało w ramach tego nopa, a jak się obudziłam to i gor
                    > ączki i senności nie było, zakłamałam statystyki😂

Aha, czyli jednak doktorat z głupoty big_grin
                • bistian Re: Logika antyszczepa 01.12.21, 19:25
                  hope_25 napisał(a):

> Gdybyś nie zauważyła, to statystyki Nopów są dramatycznie zaniżone. Nopów się n
                  > ie zgłasza. Kiedyś Harvard Pilgrim University przeprowadził badanie i wyszło im
                  > , że jedynie 1% Nopów zostaje zgłoszony. Tak więc pomnóż sobie to wszystko prze
                  > z 99
                  a będziesz mieć skalę big_grin

Bawisz, cieszysz, wprowadzasz w zdumienie big_grin
                  A, podobno chodziłaś na matematykę, miałaś też statystykę wink
              • hope_25 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 15:33
                mia_mia napisał(a):

> Czyli nawet w grupie 0-19 jest większa śmiertelność na cobi niż przypadki NOPów
                > , z których zdecydowana większość nie kończy się zgonem. Dobrze, że to zauważas
                > z👍🏻

No przecież sama napisałaś, że " Powikłania po szczepieniu to 0,005." smile

A w grupie 0-19 śmiertelność na Covid to 0.0027%.
          • fitfood1664 Re: Logika antyszczepa 01.12.21, 19:26
            taktownie pominęłaś te:
            Zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia
            Paraliż twarzy
            Ciężkie alergie (nadwrażliwość, wstrząs anafilaktyczny itp.)
            Wysokie ciśnienie krwi
            Zespół Guillain-Barré
            Zakrzepica związana z małopłytkowością
    • chicarica Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 08:39
      Po tym jak słyszałam przypadkowo wywód o tym jakie szczepionki są toksyczne w wykonaniu kolesi, którzy co weekend obalają z kolegami po litrze wódki a codziennie palą minimum paczkę fajek, nic mnie nie zdziwi.
      Ostrzyknięta bóg wie czym Edyta Górniak bredząca o tym, że prędzej umrze niż da sobie cokolwiek wstrzyknąć, też pamiętamy.
      • dramatika Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 09:09
        chicarica napisała:

> Ostrzyknięta bóg wie czym Edyta Górniak bredząca o tym, że prędzej umrze niż da
        > sobie cokolwiek wstrzyknąć, też pamiętamy.

Dobrze, że po stronie kowidian sama elita intelektualna. A nie, czekaj...
        www.pudelek.pl/malgorzata-godlewska-zostala-odznaczona-przez-ministra-za-walke-z-epidemia-niestety-niedzielski-sie-nie-pojawil-foto-6705809853897344a
        • zerlinda Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 10:06
          Pani Godlewski może jest osobą hm... kontrowersyjną prywatne. Ale ciężko pracuje na ciężkim oddziale z ciężko chorymi ludźmi. A takie coś jak ty tylko idiotyczne posty na ematce pisze.
          • alessa28 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 13:13
            mia_mia napisał(a):

> W przeciwieństwie do Górniak Godlewska poza ekranem robi pożyteczne rzeczy.

Tak np bierze udział w alkomaster 🙋‍♀️😂😂

Tragedia, jak próbujecie zalosnie odwrócić kota ogonem w każdej kwestii.
            Gdyby godlewska była antyszczepem jad by się lal litrami, ze patuska.
            A tak to siostra miłosierdzia, zaraz dojdziecie do tego, ze ma doktorat.
            Proszczepy jesteście totalnymi swirami
        • lauren6 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 12:41
          Masz czelność drwić z kobiety, która na oddziale zakaźnym, w kombinezonie zasuwa jako pielęgniarka przy takich durnych antyszczepach jak ty?
          Może sama zgłoś się tam do pracy na salową? Raz w życiu zrobiłabyś coś pożytecznego, zamiast ujadać na forum.
          • alessa28 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 13:14
            lauren6 napisała:

> Masz czelność drwić z kobiety, która na oddziale zakaźnym, w kombinezonie zasuw
            > a jako pielęgniarka przy takich durnych antyszczepach jak ty?
            > Może sama zgłoś się tam do pracy na salową? Raz w życiu zrobiłabyś coś pożytecz
            > nego, zamiast ujadać na forum.

Ma czelność bo to patusiara, której zabrali dziecko bo chleje i cpa.
            A ty co, przytoczyć Ci tu wateczki jak jedziecie po godlewskich?
            Kupa smiechu, lecz się na nogi bo na leb za późno.
            • lauren6 Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 13:53
              > Ma czelność bo to patusiara, której zabrali dziecko bo chleje i cpa.

Coś ci się pomerdało. Małgorzata jest bezdzietna, pomyliłaś ją z Esmeraldą.

Śmiałyśmy się z piosenek Godlewskich, a nie z Godlewskich jako ludzi. Można być kijową piosenkarką i dobrą pielęgniarką, która za swoją pracę odbiera nagrodę.
                  • dramatika Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 14:50
                    melisananosferatu napisał(a):

> Ty przepros: wyraznie napisala,ze sie smialy z ich spiewania.

Za mało. Samokrytyka musi być szczera i na piśmie big_grin

Jesteście beznadziejnymi hipokrytkami. Szury i foliarze żałośni, bo "reprezentuje" ich Górniak, ale już miłośnicy nauki, reprezentowani przez Godlewską z jej z orderem przodownika pracy - cacy.
                    • melisananosferatu Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 14:58
                      To ty, ciolku, wrzuciles tu Godlewska a twoja przyglupia kumpela nie wiedziala nawet o ktora chodzi. Chciales ja koniecznie zdyskredytowac i ci nie wyszlo bo w odroznieniu od polaczonej z Jesuzem kosmitami Edzi , ta dziewczyna pomaga ratowac ludzkie zycie i sama sie przy tym naraza na zakazenie (wiemy, wiemy, za darmo powinna to robic). BTW , co ty sie tak na pisowskie ordery zrzymasz? Wiewiorka dostala takowy za konfidenctwo a ten za ciezka prace cie boli, dramatys?
                      • dramatika Re: Logika antyszczepa 30.11.21, 15:24
                        melisananosferatu napisał(a):

> Chciales ja koniecznie zdyskredytowac i ci nie wyszlo bo
                        > w odroznieniu od polaczonej z Jesuzem kosmitami Edzi , ta dziewczyna pomaga rat
                        > owac ludzkie zycie i sama sie przy tym naraza na zakazenie

No co ty nie powiesz. A to nie jest tak, ze pracownicy tak zwanej służby zdrowia sprzeciwiają się określeniu "służba zdrowia", bo nikomu nie służą, tylko wykonują płatną usługę? To dlaczego teraz mamy ich odznaczać orderami za usługę, którą wykonują odpłatnie i z dodatkami? Pewnie dlatego, że jest taka propagandowa potrzeba - kowidowym głupkom trzeba wyjaśnić, że winę za katastrofalny stan opieki zdrowotnej nie ponosi minister ani personel, tylko antyszczepy, które się składają na ich pensje i dodatki. A wy łykacie tę bazarową szopkę jak pelikany i pod tym względem niczym nie róznicie się od moherowych babć wpatrzonych w TVPiS, targetu Zenka Martyniuka i odbiorców pani Górniak, którym za bardzo weszły filmiki o kosmitach na jutubie. Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie.