Dodaj do ulubionych

Kryptonim Polska hehe hehehe

04.09.22, 20:52

Tradycyjnie nadaj臋 z empeku馃槃. Czerstwe troch臋, ale zabawne. Wreszcie rola napisana dla Szyca, kt贸rego szczerze nie znosz臋. Na drugim biegunie Kr贸likowski, r贸wnie przerysowany i rola taka, jak膮 napisa艂o mu niedawno 偶ycie. Na szcz臋艣cie ma艂o go by艂o, bo jego to ju偶 totalnie nie trawi臋.
Apetyt na co艣 lekkiego nie do przesadnej rozkminy zaspokojony. W niedziel臋 lubi臋 takie filmy.

A przy okazji nasz艂a mnie taka my艣l, hacy ci wszyscy m艂odzi aktorzy i aktorki s膮 nijacy, bezp艂ciowo i niewyjsciowi. Uroda 偶adna lub w najlepszym razie przeci臋tna, o charyzmie czy czymkolwiek ciekawym nie wspominaj膮c.
Dawniej to by艂y i talenty, i ciacha, dwa w jednym.
Ostatnim zaobserwowanym przeze mnie talentem, kt贸ry co艣 w sobie ma, jest Dawid Ogrodnik.
A ci m艂odzi to ju偶 przecie偶 kolejne pokolenie...
Pami臋tacie cho膰by 呕ebrowskiego w Wiedzminie (serial). I dobrze zagrane, i oko by艂o na czym zawiesi膰, a teraz... Bida.
Pierwszy raz mnie to uderzy艂o przy okazji ogl膮dania 呕eby nie by艂o 艣lad贸w.
A kiedy zacz臋艂am ogl膮da膰 ten serial o krakowskich demonach (nawiasem m贸wi膮c straszny, a ja si臋 napali艂am na slowianszczyzne jak szczerbaty na suchary, wi臋c zaw贸d podw贸jny), to ju偶 kompletna masakra.
Obserwuj w膮tek
    • ladymercury Re: Kryptonim Polska hehe hehehe 04.09.22, 20:57
      Ps. A w totalny stupor wprawi艂 mnie puszczany przed projekcja zwiastun filmu o Patryku Vedze z Rafa艂em Zawierucha w roli g艂贸wnej. Chyba si臋 jeszcze nie otrz膮sn臋艂am馃槺

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka