Dodaj do ulubionych

Wątek samochwalny

17.11.22, 13:21
Na podstawie poniższego filmiku uzdrowiłem ekspres do kawy z identycznymi objawami chorobowymi. Inny model Deląga, nieco prostszy, dzięki czemu operacja trwała nieco krócej.
(No, musiałem po raz drugi rozebrać, bo nie do końca - to moja wada - obejrzałem instruktaż.)

Musiałem jedynie szybko skoczyć do Obiego, bo nie miałem torksa z dziurką.

Czy eMatka korzysta z tubowych porad dotyczących napraw różnych przedmiotów?
Ja szczególnie przy serwisowaniu własnych rowerów.

Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 13:22
      Jakby nie było posiadam wielki szacun dla chcących się podzielić swoją wiedzą i umiejętnościami, z jakichkolwiek pobudek by tego nie czynili.
    • asfiksja Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 13:32
      Muszę się pochwalić, że na podstawie jutubowego instruktażu ogarnęłam zrobienie płotu z siatką. Tzn. byłam spiritus movens i siłą doradczo-przytrzymującą, beton movens, że tak powiem, był ktoś inny. Ale też przywiozłam z obiego wszystkie potrzebne rzeczy.
    • borsuczyca.klusek Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 13:36
      Wespół ze Starym Borsukiem udało nam się naprawić pralkę 🙄
      • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 14:59
        Ja ostatnio oglądałem wymianę uszczelki w zmywarce Siemensa. Doszedłem do wniosku, że zajmę się tym dopiero, kiedy zacznie cieknąć.
    • boogiecat Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 13:37
      Otworzylam sloik z bigosem dzieki filmikowi na youtubie.

Teraz sie ze wszystkimi zakladam, ze bez tego filmiku nie otworza moich bigosow.
      • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 14:57
        A bigos na czym? Cobym wiedział jakiego filmiku szukać.
        • aqua48 Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 15:02
          krwawy.lolo napisał:

> A bigos na czym?

Na wędzonce.
          • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 15:26
            Posiadasz alter ksywkę, Bugi?
            • boogiecat Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 11:18
              Aqua sie pode mnie podszywa. Bardzo mi milo, bo po raz pierwszy na forum podszywacz jest fajny i niezaburzony tongue_out
        • boogiecat Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 10:55
          na czym?
          bigos byl robiony na plycie indukcyjnej (wieczorem wstawie zdjecia podgladowo-instruktazowe) i przezyl w skladziku ogrodowym czterdziestostopniowe, kilkutygodniowe upaly
          i chyba dlatego tak go zassalo, ze nie dalo sie otworzyc sloika ciagnac recyma za kauczukowego fiutka

ja akurat bylam sama wiec nie mialam co jesc i zdesperowana oraz wku*wiona na ten sloik, skonsultowalam w internecie tongue_out
          • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 11:39
            Bugi, ile Ty posiadasz wiosen, skoro jeszcze używasz weków?
            Gdybyś miała ze sto lat i mówiła językiem sprzed wojny, pomyślałbym, że odnaleziono Cię niedawno w jakiejś odciętej od świata brazylijskiej wiosce o nazwie Panna Maria, czy inny Czuły Józef. smile
            • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 11:40
              Czy tam jakiejś *gwajskiej.
            • boogiecat Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 12:15
              ale, ze w czym mlodziez wekuje bigos? we Francji uzywa sie tych vintejdzowych z kauczukiem, powiedziano mi ze sa najlepsze i ze moj bigos na nie zasluguje
              • boogiecat Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 12:21
                a wiek moj znasz, jest to usredniona, ematkowa trzydziestka

aha, nawet moj szef mi powiedzial, ze myslal ze mam 30 lat, ale nastepnie dodal, ze mysli tak o wszystkich, bo on jest zawsze najstarszy
                a ja tak samo myslalam o doroslych, bedac dzieckiem
            • boogiecat Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 18:40
              Wiedzialam, ze dobrze wyczailes moja wioske pochodzenia😎

Ps myslalam, ze cos sobie fajnego poczytam, a tu nudy straszne na forum😔 co robisz?
              • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 18:49
                Posiadam małą imprezkę, w trójkącie.
                Niedługo będę musiał się pilnować, żeby nie pisać na forum.
                • boogiecat Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 19:36
                  😀 to bede czytala ksiazke

Milej imprezki!
                  • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 19:49
                    Dzięk.
                    Niech Ci książka lekką będzie. smile

• purchawka2020 Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 13:38
      Ustawiłam sobie ostatnio hamulce w rowerze.
      • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 15:00
        V-Brakes? Te się rzeczywiście xujowo ustawia.
    • bywalec.hoteli Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 13:42
      Czasami korzystam z filmów przy drobnych naprawach, wymianach w aucie czy domu.
      Patrząc na film z tego ekspresu to widzę, że dużo elementów plastikowych w młynku - przeraża - strach przed łatwym zepsuciem się czegoś trudnowymienialnego.
    • aadrianka Re: Wątek samochwalny 17.11.22, 15:00
      Złożyliśmy namiot Quechua 2 sec. Trzeci raz składaliśmy to dziadostwo i trzeci raz potrzebny był filmik instruktażowy.
      • ajaksiowa Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 12:01
        Mąż kiedyś oddał auto do naprawy i dzwoni mechanik że nie da się czegoś tam otworzyć żeby zreperować zepsute,mąź poinstruował się na youtubie i pokazał p mechanikowi że się da,facetbył zaskoczony.węża w odkurzaczu mi zreperował po douczce z youtuba🙂
    • lella_two Re: Wątek samochwalny 18.11.22, 14:15
      Korzystam i wielbię, bo raczej jestem dwustronnie leworęczna a jutub daje radę😊 Dzięki składam twórcom wszelkich instruktaży!
      Naprawiliśmy pralkę, samochód i szczepiliśmy z sukcesem pomidory, chociaż to był chyba filmik z jakiegoś forum ogrodniczego. I czyszczenie kuchenki gazowej!
    • krwawy.lolo Re: Wątek samochwalny 23.12.22, 16:53
      To teraz się pochwalę, że mi samochód sporadycznie szarpał, szczególnie podczas przyspieszania pod górę, na niskich obrotach.
      Znaczy pochwalę się naprawą, nie szarpaniem.
      No więc własnoręcznie wymieniłem cewkę zapłonową i świece.
      I działa.
      Oczywiście obejrzawszy stosowne filmiki na tubie.
    • magia Re: Wątek samochwalny 23.12.22, 17:04
      YouTube i forum elektroda to główne zrodla woedzyy gdy trzeba naprawic cos w domu.
      Kilka razy naprawialam zmywarke, pralke, suszarkę, mikser.
      Ale tez wiele rzeczy w domu ogarniam na podstawie Googla - jakies szpachle, tapetowanie, kładzenie plytek, montaz plotu,. nawodnienia.
      Satysfakcja niesamowita.
    • arthwen Re: Wątek samochwalny 23.12.22, 17:34
      Tak, filmiki instruktażowe różnych maści to jest to co rekompensuje cały ten chłam, który również w necie występuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka