Znacie filmy z serii HRejterzy? Śmieszą Was one?
Bo wg mnie nie są prawie w ogóle śmieszne
* jest taka firma IT CodeTwo ze Śląska, której prezes takie filmiki nagrywa, zwykle ze sobą w roli głównej i na LI wypuszcza. Czasami pracownicy też się załapią.
Może nie rozumiem humoru komputerowców?