22.03.23, 18:11
Znacie filmy z serii HRejterzy? Śmieszą Was one?
Bo wg mnie nie są prawie w ogóle śmieszne smile

* jest taka firma IT CodeTwo ze Śląska, której prezes takie filmiki nagrywa, zwykle ze sobą w roli głównej i na LI wypuszcza. Czasami pracownicy też się załapią.

Może nie rozumiem humoru komputerowców? wink
Obserwuj wątek
    • kamin Re: HRejterzy 22.03.23, 18:13
      Widziałam kilka dawno temu, chyba w czasie lockdownu. Całkiem niezłe.
    • mama-ola Re: HRejterzy 22.03.23, 18:13
      Tak, dosyć śmieszą. Ale nie oglądałam tego dużo.
    • szare_kolory Re: HRejterzy 22.03.23, 19:41
      Jak-ze wszystkim: w nadmiarze zaczyna być tak bardzo fajne, że aż nie da się oglądać. Rajesha znają już chyba wszyscy, ja lubię filmik z pracą zdalną dla osób nietechnicznych. Mignęły mi też ostatnio jakieś ich edukacyjne filmiki. Fajnie zrobione, przemyślane, nie ma się do czego przyczepić. Tylko ta fajność - jak dla mnie już za bardzo.
    • hordeina Re: HRejterzy 22.03.23, 19:42
      Z Dolnego Śląska.
      • bywalec.hoteli Re: HRejterzy 22.03.23, 20:00
        A Dolny Śląsk to nie Śląsk?
        Firma jest chyba z Jeleniej Góry ale ma biuro we Wrocławiu.
        A przykładowy film: sami oceńcie:
    • figa_z_makiem99 Re: HRejterzy 22.03.23, 20:06
      Kiedyś śmieszyły, potem zaczęli się za bardzo na siłę lansować i nie oglądam.
    • asia_i_p Re: HRejterzy 22.03.23, 20:31
      Znam, uwielbiam. Mechanik u informatyka - czas zemsty oraz Polski informatyk na lekcji angielskiego w USA (skwirwiel i what did you did you) to moje ulubione.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka