la_felicja
04.05.24, 20:10
Nie jadłam chyba ze dwa lata. Ale sobie nie kupię, bo wiem, że wrąbałabym całe pudełko w 2-3 dni.
Dlaczego producenci nie wpadli na pomysł sprzedawania tego w małych opakowaniach - 6 albo 12 kostek? Wiem, że musiałoby być stosunkowo drogie, tzn cena za 100g byłaby wyższa niż w tym dużym pudełku, ale myślę, że wiecej ludzi kupowałoby te małe pudełeczka.
Ja na pewno pozwoliłabym sobie na 6 kostek ptasiego mleczka raz na kilka miesięcy a może nawet częściej - a tak to mogę sobie tylko pomarzyć...