Dodaj do ulubionych

Kto ucieknie?

27.04.05, 03:04
www.gry.jeja.pl/ucieczka.html
Obserwuj wątek
    • ewulka1111 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 08:31
      o co chodzi? gdzie uciec?
      • desire.et Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 09:52
        trzeba wyjsc z pokoju.. tylko nie pytaj jak, bo jeszcze do tego nie doszlam..
        Narazie rozdarlam te poduszke i klucze przypasowalam do szafy.. Moze ktos jest
        juz dalej?
    • twinmama76 Co nikt nie gra???? 27.04.05, 09:04
      Miłe Panie, pokombinujcie trochę, bo nie wiem, jakie hasło do kompa wpisać sad
    • cocollino1 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:13
      tepa jestem, ale co dalej? otwiera mi sie co nieco, jakies odglosy ale
      kompletnie nie wiem co z tym robicsad(( jak to sie robi?
      • cocollino1 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:30
        dzieki za pomocsad
        • enut Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:32
          a co masz?
          • cocollino1 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:38
            rozcieta poduszke i klucz z niej i jeszcze cos spod tego obrazka, ale ja nie
            wiem jak to sie gra w ogole, pierwszy raz i nie kumam, to cam to prawdopodbnie
            przypadek, czy tu sa jakies reguly?
            • enut Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:41
              Sa smile Trzeba pozbierac rozne rzeczy, pootwierac jeszcze inne i na koncu znalezc
              klucz do drzwi wejsciowych. Calosci nie bede tutaj zdradzac. jak chcesz, to na
              priva, by innym nie popsuc zabawy.
    • enut udalo sie! 27.04.05, 10:17
      hurrraaaaaa!
      • desire.et MI TEZ!! 27.04.05, 10:29
        przeszlam smile
    • lawia Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:33
      a ja wogóle nie mam pojęcia jak to przejść naciskam wszystko i nicsmile))))))))
      • cocollino1 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:39
        no ja tez wlasnie i cos tam sie dzieje ale to przypadek raczej niz moja
        swiadoma gra, dlatego jakies reguly byc chciala
    • lawia do enut 27.04.05, 10:49

      Napisałam na priv
    • nnika5 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:53
      jak mi zaraz nie podacie hasla do kompa o ile jest ono istotne to dostane jasnej i niepohamowaneJsmile))
      • enut Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:59
        popstrykaj sobie...znaczy sie swiatlem sie pobaw smile))))))))))
        • cocollino1 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 11:15
          mam haslo, tylko co dalej, w zasadzie to wszystko mam, tylko wylezc nie moge
      • cocollino1 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 10:59
        no wlasnie ja tez na haslesmile
        • nnika5 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 11:25
          udalo siesmile)))))
    • cocollino1 JEST!!! HUURA!!!!!! 27.04.05, 11:21

      • bedada Re: JEST!!! HUURA!!!!!! 27.04.05, 11:40
        Rany skąd wziąść to hasło????? Zaraz chyba mnie piorun szczeli!!
        • desire.et Re: JEST!!! HUURA!!!!!! 27.04.05, 11:42
          popstrykaj swiatlem i spojrz w strone uniesionego diamentu wink))
          • bizu Re: JEST!!! HUURA!!!!!! 27.04.05, 11:46
            dlaczego różowy klucz nie pasuje do szafy?
            • desire.et Re: JEST!!! HUURA!!!!!! 27.04.05, 11:49
              pasuje.. zalezy w ktora dziurke wlozysz. Jest jeszcze niebieski i oba musza
              pasowac
              • bizu Re: JEST!!! HUURA!!!!!! 27.04.05, 11:52
                No tak smile Dzięki!
            • cocollino1 Re: JEST!!! HUURA!!!!!! 27.04.05, 11:50
              podpowiedz z pstrykaniem swiatla naprowadzila mnie na haslo, ktore pisalam ze
              wszystkich stron najpierw, ale szybko mozna sie pokapowac o co chodzi,. a do
              szafy? to chyba nie jest szafa, a wszystko jedno musza byc dwa klucze smile
          • mamand HASŁO 27.04.05, 11:50
            ok, pojawia się adres strony, tylko jak to wpisać?
            próbuje i nic sad
            • cocollino1 Re: HASŁO 27.04.05, 11:51
              nie podpowiadaj za duzo, a haslo piszesz w miejscu na dole, kliknij i sie
              pojawi miejsce do napisania mrugajace jak to zwyklesmile
              • mamand Re: HASŁO 27.04.05, 12:03
                tak też robie suspicious
                ale pojawia mi się komuikat, że hasło jest nieprawidłowe
                • cocollino1 Re: HASŁO 27.04.05, 12:05
                  no to moze wlasnie jest nieprawidlowesmilechcesz na priva to ci podam, ale wiesz
                  jeszcze pomecz sie trochesmile)
    • twinmama76 uff udało się :-) n/t 27.04.05, 12:08

      • mamand Re: uff udało się :-) n/t 27.04.05, 12:14
        ufffff
    • a.m.a Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 14:41
      prosze o pomoc - mam otwarte to niebieskie w rogu, na ktorym sa te trzy krazki.
      Mam srubokret, cutter, dwa klucze i zarowke. I nie wiem co dalej - chyba zaraz
      mnie cos trafisad
      • cocollino1 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 14:45
        jak masz zarowke to zapal swiatlo, a wtedy jak pisaly dziewczyny pobaw sie
        swiatlem i znajdz haslo do kompa, a pozniej ostatni klucz do drzwi wyjsciowych,
        powidzenia!!!
        • a.m.a Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 14:47
          no tak tak - mam to wszystko, haslo tez, klucz tez - i nie wiem co dalej crying
          • cocollino1 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 14:52
            otwieraj drzwi i wylaźsmile))
            • a.m.a Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 14:57
              kurcze blade - no nie moge wyjsc! Pewnie mi jeszcze czegos brakuje, albo cos mi
              sie zepsulo w tej grze. Sprobuje wieczorem jeszcze raz, bo teraz mi
              cierpliwosci zabraklo i za bardzo mnie palce bola od klikania myszka -
              poklikalam po wszystkim i wyjsc nie moge sad No i meliske musze wypic na
              uspokojenie. Dzieki za podpowiedzi.
              • cocollino1 Re: Kto ucieknie? 27.04.05, 14:59
                nie ma sprawy, chyba wszystko masz, dasz rade, ja tez myslalam ze nie zrobie
                tego do konca, pozdrawiam
                • a.m.a Udalo sie 27.04.05, 15:04
                  Ufffff dzieki wielkie - uspokoilam sie troche i zaczelam od nowa. Brakowalo mi
                  glownego klucza. Ale juz wyszlam i jestem szczesliwa smile
                  Pozdrawiam
                  • iizaa Re: Kurcze. 27.04.05, 15:16

                    Ja jestem za głu[ia na to hasło i gdzie jest drugi klucz do tej niby szafy???????
                    • iizaa Re: mam rozowy 27.04.05, 15:24


                    • twinmama76 Re: Kurcze. 27.04.05, 15:24
                      jak znajdziesz hasło i wpiszesz je do kompa, to ci się pojawi różowy klucz smile
                      Hasło znajdziesz jak będziesz zapalać i gasic światło i spisywac literki, które
                      pojawią się na ścianie za podniesionym diamentem.
                      • socka2 Re: Kurcze. 27.04.05, 15:57
                        a ja tej cholernej zarowki nie moge znalezc sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka