drogie mężatki czy nosicie obrączki ?? bo u mnie w domu była dzisiaj no może
nie awantura ale dyskusja na temat dlaczego nie nosze obrączki!!! Mój
szanowny małżonek jak ubrał ją w dniu ślubu , nie zdjął jej do dzisiaj , mi
jak dwa lata temu w ciąży łapki spuchły zdjełam ją i ...zapomniałam o
niej ...ja z natury nie lubie biżuteri, nie lubie pierścionków , nawet
zaręczyn nie mieliśmy bo ja nie chciałam pierścionka bo dobrze wiedziałam ,
że i tak go nie założe .No i mężuś mi zażucił , że panienke z siebie robie
i odkurzyłam dzisiaj swoją obrączke i mam , może naprawdę mu na tym zależy .