Gość: suzimuzi IP: *.* 01.04.02, 18:55 Hej!Sluchajcie! Znow jestem w ciazy. Malenstwo urodzi sie na poczatku grudnia Czy to nie wspaniale????? Znow bede nosic malenstwo pod sercem A moze to nie dobre dla Izuni? Suzann Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sawlb Re: CIAZA! IP: *.* 01.04.02, 19:03 WOW!!!!Suzann!!!!Usciski i.gratulacje.Dla Was i dla Izunie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIM Re: CIAZA! IP: *.* 01.04.02, 20:48 Graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatulacje !!!!Iza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amfic Re: CIAZA! IP: *.* 01.04.02, 21:19 Suzann GRATULACJE)))) Mysle ze Izunia bardzo sie ucieszy.Pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Re: CIAZA! IP: *.* 01.04.02, 21:29 rety Suzann ale fajnie! :hop:to spodziewane czy dziecko-niespodzianka? to jak przyjedziesz do Polski w czerwcu?ale pytan!pozdrawiam Was serdecznie!cleo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MiGoTkA Re: CIAZA! IP: *.* 01.04.02, 21:41 Wierzyc nie wierzyc o to jest pytanie ANia z prima aprilisowym pozrowieniem.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mama-Kangurzyca Re: CIAZA! IP: *.* 01.04.02, 22:07 Wow! Super! Bardzo się cieszę, a może nawet troszkę zazdroszczę... Czy można już liczyć na następny poród na czacie ?Pozdrawiam!Ania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dragon ciąża IP: *.* 01.04.02, 22:14 No to moje gratulacje Tylko fakty czy to nie dowcip prima aprilisowy, a jeśli nie to napradwe moje gratulację, ja też bym chciał mieć kolejne dziecko ale narazie mi sie urodziło jedno ( Pawełek ) i troche mam obawy czy podołamy z małżonką z kolejnym...W każdym bądź razie moje GRATULACJE Pozdrawiam DRAGON Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magdalena_mama_Gaby Re: CIAZA! IP: *.* 01.04.02, 22:54 Kochana Suzann!Jakoś węszę w tej informacji primaaprilisowy kawał ! Swoją drogą jeśli to prawda - serdeczne gratulacje. I koniecznie pisz pamietnik! Nawet nie wiesz, jak wspaniale się Ciebie czyta !!!Magda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mika_P Re: CIAZA! IP: *.* 01.04.02, 23:52 Suzann, jak super !!! Gratulacje, zobaczysz, że będzie wspaniale Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Siunia Re: CIAZA! IP: *.* 02.04.02, 02:12 SUZANN GRATULACJE - pod warunkiem, że to nie żartI pisz dalej pamiętniczek, bo nie mam co czytać - Siunia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patyk Re: CIAZA! IP: *.* 02.04.02, 06:06 Suzann! serdecznie Ci gratulujemy i cieszymy sie razem z Toba Pa - Patyki dwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Honda Re: CIAZA! IP: *.* 02.04.02, 06:59 Gratulacje mam nadzieję, że będzie można "uczestniczyć" w Twoim drugim porodzie.strasznie Ci zazdroszczę. Ja się chyba nie zdecyduję "dobrowolnie" na drugą ciążę.Jeszcze super gratulacjeEliza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NataliaM Re: CIAZA! IP: *.* 02.04.02, 07:28 Gratulacje serdeczne!!!!!!!!!!!!NAtalia,Która Trochę Ci Zazdrości! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lusia Re: CIAZA! IP: *.* 02.04.02, 07:43 Moje naj naj najszczersze gratulacje. Tak bardzo Ci zazdroszczę. Mam nadzieję, że ja też będę mogła ogłosić taką wiadomość jeszcze w tym roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suzimuzi Re: CIAZA! - PRIMA APRILIS IP: *.* 02.04.02, 07:57 Hej Wam!!Bardzo dziekuje za gratulacje. Jak sie pare z Was domyslilo - byl to dowcip prima aprilisowy . W ciazy byc jeszcze nie moge (nawet gdybym chciala) - bo jeszcze ciotka do mnie od porodu nie przyjezdza.Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieje, ze sie nie obrazilyscie Gdy znow zajde w ciaze to bedziecie pierwszymi ktore sie dowiedza.Suzann Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morud Re: CIAZA! - PRIMA APRILIS IP: *.* 02.04.02, 08:33 Taki sobie dowcip Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: humbak Re: CIAZA! - PRIMA APRILIS IP: *.* 02.04.02, 16:25 Fajmy dowcip, ale - 2-go kwietnia !!!!Spalony!!!Aga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suzimuzi Re: CIAZA! - PRIMA APRILIS IP: *.* 03.04.02, 06:21 Dowcip wyslalam 1-go kwietnia - tylko 2-go napisalam, ze to byl dowcip Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janeczka Re: CIAZA! - PRIMA APRILIS IP: *.* 03.04.02, 11:04 To, że jeszcze nie masz cioci, wcale nie oznacza, ze nie mozesz zajść w ciążę. To może niedlugo naprawdę...:grin: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janeczka Re: CIAZA! - PRIMA APRILIS IP: *.* 03.04.02, 11:04 To, że jeszcze nie masz cioci, wcale nie oznacza, ze nie mozesz zajść w ciążę. To może niedlugo naprawdę...:grin: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: humbak Re: CIAZA! - PRIMA APRILIS IP: *.* 03.04.02, 15:11 No, dobrze!!!Zart byl wspanialy !!!!!!!!!!!!!!Pozostaje tylko jeszcze posluchac ikasi, ktora daje do myslenia...Drugi raz nas nie nabierzesz!!! No, chyba, ze...Pozdrawiam!spragniona tak wesolych postow na naszym forum - Aga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giera Re: CIAZA! IP: *.* 02.04.02, 08:19 Suzannn cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Strasznie się cieszę z Wami, gratuluję!!!!!Bosko!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giera Re: CIAZA! IP: *.* 02.04.02, 08:21 HIHIHI no to dałam się nabrać, ale ze mjnie sierotka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajr Re: CIAZA! IP: *.* 02.04.02, 10:18 Hi, hi. To ci się udało! Nabrałam się aż miło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia1 Re: CIAZA! IP: *.* 02.04.02, 13:23 Suzann, GRATULACJE!!!!!!! Kochanie, tak się cieszę!!! Nie martw się, to jest wręcz cudowne dla Izuni, będzie mieć braciszka albo siostrzyczkę, będzie mieć jeszcze kogoś DO KOCHANIA!!! To cudowna wiadomość, naprawdę. Pozdrawiam Cię cieplutko GosiaP.S. A może znowu chatowy poród..........? hihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ikasia Re: CIAZA! IP: *.* 03.04.02, 09:54 Ha ha ha !!!!!A teraz kiedy naprawdę zajdziesz to nikt Ci już nie uwierzy !!!Ale dowcip się udał - to trzeba Ci przyznać !!!!Pozdrawiam ikasia Odpowiedz Link Zgłoś