Witam wszystkie panie

mam na imie Patrycja i jestem tu od dzis .... Mam
problem , dosc duzy ..... 6 miesiecy temu przyjechalam do niemiec do mojej
mamy w odwiedziny .... i tu poznalam Piotra .... zakochalam sie jak glupia i
zostalam juz tutaj .... ale w polsce zostal moj (pseudo maz) gdyz nie
jestesmy ze soba od roku ....

teraz mam problem bo chce sie rozwiesc , ale
on po zlosci nie chce mi podpisac papierow .... do tego wszystkiego jestem w
3 miesiacu ciazy ... i wszystko jest nie tak .... nie wiem co mam dalej
robic .... Pomocy blagam pomocy