Dodaj do ulubionych

Farewell Gregory ['] ['] [']

13.06.03, 00:16
Wlasnie przeczytalam, ze Gregory Peck nie zyje. To byl jeden z moich
ulubionych aktorow. I jeden z najprzystojniejszych facetow wszechczasow.
Obserwuj wątek
    • aagacia Re: Farewell Gregory ['] ['] ['] 13.06.03, 09:16
      mnie tez sie zrobilo straszliwie smutno jak sie wczoraj dowiedzialam...zawsze
      byl..cale moje dziecinstwo..dorastanie...powoli odchodza wszyscy ci ktorzy byli
      przykladami starego dobrego aktorstwa..
      ale swoje przezyl..mial 87 lat..milo doczekac takiego wieku..
    • aluc Re: Farewell Gregory ['] ['] ['] 13.06.03, 10:47
      cholernie smutno, takich gości dzisaj już nie robią sad(
      • wieczna-gosia Re: Farewell Gregory ['] ['] ['] 13.06.03, 12:39
        Chamstwo naprawde sad((
        Moze jakis protest napisacsad((
        Co to za porzadek zeby taki fajny facet tak strasznie sie zestarzal i umarl???
        • dzindzinka Re: Farewell Gregory ['] ['] ['] 15.06.03, 19:48
          Kochałam go od zawsze.... Że też tacy ludzie są śmiertelni!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka