ewunia_uk 13.06.03, 00:16 Wlasnie przeczytalam, ze Gregory Peck nie zyje. To byl jeden z moich ulubionych aktorow. I jeden z najprzystojniejszych facetow wszechczasow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aagacia Re: Farewell Gregory ['] ['] ['] 13.06.03, 09:16 mnie tez sie zrobilo straszliwie smutno jak sie wczoraj dowiedzialam...zawsze byl..cale moje dziecinstwo..dorastanie...powoli odchodza wszyscy ci ktorzy byli przykladami starego dobrego aktorstwa.. ale swoje przezyl..mial 87 lat..milo doczekac takiego wieku.. Odpowiedz Link Zgłoś
aluc Re: Farewell Gregory ['] ['] ['] 13.06.03, 10:47 cholernie smutno, takich gości dzisaj już nie robią ( Odpowiedz Link Zgłoś
wieczna-gosia Re: Farewell Gregory ['] ['] ['] 13.06.03, 12:39 Chamstwo naprawde (( Moze jakis protest napisac(( Co to za porzadek zeby taki fajny facet tak strasznie sie zestarzal i umarl??? Odpowiedz Link Zgłoś
dzindzinka Re: Farewell Gregory ['] ['] ['] 15.06.03, 19:48 Kochałam go od zawsze.... Że też tacy ludzie są śmiertelni!!! Odpowiedz Link Zgłoś