Dodaj do ulubionych

Kiedy sobie pośpię

26.10.06, 11:08
Mateusz ma 10,5 miesiąca i jeszcze nei przespałm nigdy przy niem całej nocki.
Jak już zaczęło się normować to zaczął ząbkować. Niby nie ryczy , ale kręci
się i stęka , a od dwóch tygodni o 6 jest już wyspany. Dobrze,że nie
pracuję . Podziwaiam te mamy , które muszą po takich nockach lecieć do roboty.
Obserwuj wątek
    • anik801 Re: Kiedy sobie pośpię 26.10.06, 11:55
      Moje dziecko do roku jadło co 2godz.przez całą dobę!Potem przerzuciła się na
      picie.Miała też okres budzenia się między 3.00,a 4.00 i nie spania do 6.00.Tak
      więc bardzo długo nie mogłam przespać całej nocy.Teraz też nie mogę.Córka budzi
      się ok 24.00 z pretensją dlaczego musi spać w łóżeczku? Przechodzi do mnie.Do
      tego budzi się na siku.Ja to chyba nigdy nie prześpię całej nocysad Mam chore
      nerki i od zawsze muszę wstawać w nocy dwa-trzy razy do toalety.Zazdroszczę
      ludziom,którzy śpią sobie spokojnie całą noc!
    • pomme Re: Kiedy sobie pośpię 26.10.06, 11:59
      ja miałam tak jak delfina. Jak Gerard miał ok 8-9 m-cy nie dałam juz rady, bo
      wstawałam co 2 noc po 6-7 razy a rano do roboty. Przetrzymałam go i teraz spi
      jak marzenie czasem nawet do 7.00smile
    • sweet.joan Re: Kiedy sobie pośpię 26.10.06, 12:12
      Ja wytrzymałam niespełna półtora roku. A potem... odstawiłam od piersi wink
      Najgorzej było przez pierwszy tydzień. Budzenie co dwie godziny i noszenie,
      kołysanie, śpiewanie, byle nie złamać się i nie dać cycka dla świętego spokoju.
      Po tygodniu spaliśmy wszyscy jak zabici całą noc smile
      • kuncwotek Re: Kiedy sobie pośpię 26.10.06, 12:21
        ja do tej pory budzę się kilka razy w nocy. Zuzka ssie smoka i jak spadnie na
        podłoge to musze Jej podać, poza tym Zuzik dużo pije w nocy, a oststnio to
        nawet marudzi- zęby i muszę Ją przekładać nad ranem do nas.
    • elag3 Re: Kiedy sobie pośpię 26.10.06, 13:06
      Delfina - mój Miłosz ma skończone 14m-cy i przespał 5 nocy - tzn noc liczę tak
      do 5 rano. Do tej pory wstaje po 10razy często z płaczem. Dostaje ostatnio
      czopki uspokajające bo rosną mu 4 trzonowce na raz a bez czopka to tragedia...
    • madziaaaa Re: Kiedy sobie pośpię 26.10.06, 13:21
      He, he, a Olcia zaraz po urodzeniu spała w nocy ciurkiem po 6-7 godzin!
      W szpitalu chciałam ją budzić, bo pewnie głodna (inne dziewczyny na sali co
      chwila karmiły), a położna do mnie:
      -no co pani! Niech się pani cieszy, że pani dziecko tyle śpi!
      Więc wyluzowałam. A Ola do 1,8 mies. spała w dzień 2-3 razy, potem do 3 lat
      raz. Odkąd w zeszłym roku poszła do przedszkola staramy się, żeby nie spała w
      dzień, bo wtedy po dobranocce jest juz nieprzytomna i od 20:00 mam wolne smile
      Teraz ma 4,4 mies. i chętnie by się jeszcze czasem w dzień zdrzemnęła. W
      Tatusia się wrodziła smile)
    • endzi11 Re: Kiedy sobie pośpię 26.10.06, 13:33
      Odkąd małą odstawiłam od piersi w 9 ms to zaczęła lepiej przesypiac noce,od
      jakis 3 ms śpi całą noc,po 12 godzin.Nieraz zdarza jej sie przebudzic z
      jakiegos powodu np. zęby ale rzadko.
    • sarah_black38 Re: Kiedy sobie pośpię 26.10.06, 20:09
      Delfina łączę się z Toba w bólu i niedoli - ja już za dwa tygodnie będzie rok
      jak nie śpię. A od września wróciłam do pracy. Żeby nie hektolitry kawy , którą
      w siebie wlewam to nie wiem jak by funkcjonowała.

Ale wiecie co ........ jestem taka szczęśliwa , ze urodziłam Ankę, że do tej
      pory nie mogę wyjść z szoku!!!!!!
      • gusia210 Re: Chyba Cię nie pocieszyłyśmy.... 29.10.06, 14:30
        Mój budzi się raz (góra dwa razy w nocy)na picie albo jak mu się coś śni.Wtedy
        bardzo płacze i nie daje się uspokoić.Ale jest to zazwyczaj około 23 więc ja i
        tak jeszcze nie śpię i mi to nie przeszkadza.
        a co do drzemki dziennej to aktualnie zaczyna się buntować jak ma iść w dzień
        spać,trzeba przy nim siedzieć dopóki nie uśnie(wcześniej zasypiał sam)
        właśnie teraz śpią moi mężczyźni razem-M usypiał Zbyszko smile a Zbyszko Msmile
        ale niedługo ich obudzę bo potem wieczorem będzie problemsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka