07.07.07, 01:27
Przyznaje się, że czytam plotkarskie witryny i co i rusz są niusy o tej babie
kurde, wszyscy psy na niej wieszają, jaka jest głupia i pusta, naprawdę żal
dziewczyny, bo ciężko jej będzie znaleźć sobie faceta na stałe
sex w big braderze ciągnie się za nią jak smród i nadal jest postrzegana
przez ten pryzmat
to co robi jest żałosne, te nieudolne próby śpiewania u Kuby, to obciachowe
Happy Birthday na otwarciu jakiejś knajpy, no żenada po prostu
ta sztuczność i beznadziejne fryzury, kilo tapety na twarzy
co ta dziewczyna zrobiła z siebie, pośmiewisko
Obserwuj wątek
    • nasyceni Re: Frytka 07.07.07, 09:17
      to taki polski odpowiednik Britney Spears co sie z nimi porobilo szkoda gadac
      • ola_mi81 Re: Frytka 07.07.07, 09:53
        ale w tym wszystkim "podziwiam" jej brak samokrytyki i ogólna dume z własnych
        osiągnięć...
        • samanta05 Re: Frytka 07.07.07, 09:58
          znana jest z tego, że jest znana. nie lubie jej.
    • semida Re: Frytka 07.07.07, 10:12
      Dziewczyny,ale nie zapominajcie że jej "Dwa gołębie"przeszły u Kuby do
      historiibig_grinbig_grinbig_grin
      • nilgau Re: Frytka 07.07.07, 10:39
        w tym szaleństwie jest metoda...
    • fergie1975 ło matko dajcie spokój 07.07.07, 11:06
      ona po to ,to robi żeby miedzy innymi zakladac takie wątki i o niej mówić.

      dla mnie jest w tym dobra (w robieniu szumu) i jak widać odnosi sukces.

      A ja ja lubie za to ze walczy o realizacje wswoich marzeń,
      nie skreslam ludzi za to ze sie z kims przespali w nieodpowiednim miejscu.
    • agata7712 Ale Wy jeste.scie zawistne! 07.07.07, 12:35
      Ja ja lubie. Przynajmniej coś osiągnęła własnymi siłami. Siedzicie z dziecmi
      sfrustrowane przed kompem, bo to jedyna rozrywka Wasza i obgadujecie jak kury.
      Brrr.
      • semida Re: Ale Wy jeste.scie zawistne! 07.07.07, 12:43
        Noooo,ja to jestem bardzo zmęczoną kurą domową.Jednak jak słyszę "Dwa
        gołębie",to wracają mi i siły,i humor.Czyli Frytka jest nam potrzebnabig_grin
      • elza78 Re: Ale Wy jeste.scie zawistne! 07.07.07, 12:48
        agata a co osiagnela frytka??
        konkrety poprosze smile
        • agata7712 Re: Ale Wy jeste.scie zawistne! 07.07.07, 17:05
          Prosze bardzo - jest na 1 stronach gazet, wsytępuje w programach, ma kase i nie
          jest sfrustrowana jak większość z nas tutaj big_grin
          • syriana Re: Ale Wy jeste.scie zawistne! 07.07.07, 17:10
            łał

            imponuje Ci dawanie tyłka nieznajomemu facetowi przed kamerami?
            relacja z własnej operacji plastycznej?

            a z tą frustracją, to mów za siebie a nie za NAS tutaj
            • semida Re: Ale Wy jeste.scie zawistne! 07.07.07, 17:22
              Podejrzewam że Frytka jest bardziej sfrustrowana niż my wszystkie razem wziętesmile
          • monia145 Re: Ale Wy jeste.scie zawistne! 07.07.07, 17:27
            Ojojoj.....
            Facet, który zjadł 60 hot-dogów w 12 minut i pobił rekrod świata, też będzie
            pewnie w poniedziałek na pierwszej stronie w Fakcie, ale to jeszcze nie powód,
            aby zazdrościc Frytce takiego sąsiedztwa....winkP
          • elza78 Re: Ale Wy jeste.scie zawistne! 07.07.07, 23:07
            na pudlu pisali ostatnio ze frytka kasy wlasnie nie ma smile
            www.pudelek.pl/artykul/3731/frytka_nie_ma_pieniedzy/ smile
            co do reszty to sie nie wypowiadam...
          • marghe_72 Re: Ale Wy jeste.scie zawistne! 07.07.07, 23:36
            agata7712 napisała:

            > Prosze bardzo - jest na 1 stronach gazet, wsytępuje w programach, ma kase i
            nie
            >
            > jest sfrustrowana jak większość z nas tutaj big_grin


            dobrze, że napisałas "NAS" wink
      • sebaga Agato 07.07.07, 18:32
        nie kompromituj się dziewczyno.
        • agata7712 Re: Agato 07.07.07, 19:36
          Nie musisz się ze mną zgadzac, ale to, że masz odmienne zdanie nie znaczy, że
          sie kompromitujesz. Po co te ostre sądy, chyba wolno mi miec inne zdanie? I czy
          to już powód do linczu.
    • elza78 Re: Frytka 07.07.07, 12:49
      no z frytka to brak slow poprostu smile
      ale kazdy robi z wlasnym zyciem to co mu sie podoba smile
      jedno jets dobre - po operacji nosa dziewczyna na prawde ladniej wyglada
    • anik801 Re: Frytka 07.07.07, 17:30
      A mnie to guzik obchodzi!Mam gdzieś plotki o Frytce,Brodzikowej i innych.Mam
      dość własnych spraw.Czy to ma dla Was znaczenie z kim one spały,a z kim nie?
    • twix8 Re: Frytka 07.07.07, 17:32
      www.pudelek.pl/artykul/3922/frytka_zakochana_ibisz_sie_z_niej_smieje/
      i czym tu się zachwycać?
      • monia145 Re: Frytka 07.07.07, 17:42
        Mnie nie obchodzi z kim, na kim, między kim Frytka je, śpi, kopuluje itd.
        Nie trawię natomiast kiedy ktoś stawia ją za wzór i twierdzi, że należy jej
        zazdrościć...to chyba bardziej małolaty po 15-lat mające, mogłyby śledzić z
        mokrymi majtkami jej poczynania....dla mnie wzorem są kobiety typu Jaruga-
        Nowacka, Irena Eris i doceniam nawet Renatę Beger......Droga, którą była
        kierowniczka sklepu w geesie pokonała do parlamentu mogłaby sie stać wzorem dla
        wielu kobiet, w przeciwieństwie do Fryty, która sławna jest, bo jest sławna.....
        • sir.vimes Re: Frytka 07.07.07, 17:44
          doceniam nawet Renatę Beger......Droga, którą była
          > kierowniczka sklepu w geesie pokonała do parlamentu mogłaby sie stać wzorem dla
          >
          > wielu kobiet,

          I na dodatek urodziła dziecko jako 17 czy 18 letnia siksa. I jakoś nie
          przeszkodziło jej to ciężko pracować nad realizacją marzeń czy planów.
      • malamadre Re: Frytka 07.07.07, 18:25
        Przejrzałam - i jestem zażenowana po prostu. Nie ma się czym zachwycać,
        zdecydowanie.
    • jusytka sama sobie przeczysz 07.07.07, 18:40
      Z jednej strony żal ci jej ze tak wszyscy psy na niej wieszają, a z drugiej sama
      robisz to samo ...
      • dorcia72 Re: sama sobie przeczysz 07.07.07, 19:34
        Wieszam na niej psy, irytuje mnie jak mało kto
        po obejrzeniu dwóch odcinków "Lub czasopisma", który prowadzi
        widziałaś? padaka totalna
        ale szkoda mi dziewczyny, bo ona wraca do pustego domu i tylko pies na nią czeka
        Wolę swoje życie od jej życia
      • agata7712 Re: sama sobie przeczysz 07.07.07, 19:37
        Ale co ja robie? Po prostu często mam inne zdanie niż Wy, jestem odważniejsza i
        mam więcej do powiedzenia i już jestem beee.
        • gryzelda71 Re: sama sobie przeczysz 07.07.07, 19:43
          agata7712 napisała:

          > jestem odważniejsza i
          > mam więcej do powiedzenia i już jestem beee.

          Ale w jakim temacie masz więcej do powiedzenia?O wstrętnej tesciowej,kinderkach czy mężu co cię nie słucha?smile
          • monia145 Re: sama sobie przeczysz 07.07.07, 19:45
            Ano własnie, juz zadałam jej to pytanie w innym wątku..pani cierpi chyba
            przerost ego...
            • semida Re: sama sobie przeczysz 07.07.07, 19:53
              Ło matko,to że uwielbiam "Dwa gołębie" w wykonaniu Fryciulki już znaczy że
              jestem odważna???Wow,pójdę chyba na survivalbig_grin
          • agata7712 Re: sama sobie przeczysz 07.07.07, 20:29
            Nie znasz mnoe, więc sie odczep prosze, bo już mma dośc tej jałowej dyskusji.
            • semida Re: sama sobie przeczysz 07.07.07, 21:00
              Sama ją zaczęłaś
            • gryzelda71 Re: sama sobie przeczysz 08.07.07, 14:09
              Nie było dyskusji,ale .....
    • mathiola Re: Frytka 07.07.07, 19:13
      Sama sobie jest winna, wybrała plastikowe zycie i takie ma.
      Dla mnie żenujące, ale co kto lubi.
      • trendsetterka Re: Frytka 07.07.07, 19:47
        Jest się kim zachwycać...zachowanie poniżej wszelkiej krytyki.
        www.smog.pl/wideo/4045/frykowska_bez_cenzury/
        • agata7712 Re: Frytka 07.07.07, 22:03
          Ojej, a czy Ty zawsze jesteś idealna w każdej sytuacji? Ciebie nie nagrywają,
          naprawde nigdy Ci sie nie zdażyło niepanowac nad emocjami? Z głosem nie
          oglądam, bo nam antoś zasnął u małża na klatce i zaraz go musze dopiero
          przenieść do pokoiku, ale potem posłucham też.
      • agata7712 Re: Frytka 07.07.07, 21:59
        Takie wybrała, więc takie chciała miec. Co komu do tego, żenujące, czy nie ...
        • mathiola Agato 07.07.07, 22:34
          Napisałam, że DLA MNIE jest żenujące. Generalnie mam to gdzieś, jakie życie
          pędzi pani Frytka. Takie wybrała i takie ma. Nic mi do tego, nie śledzę jej
          życiorysu, nie zachwycam się i nie potępiam, bo to nie moja bajka.
          W wątku wypowiedziałam się, bo poczułam wewnątrzną potrzebę. smile
          Wszystko, co pisze na tym forum, wynika z moich subiektywnych odczuć. Dla mnie
          jest plastikowa i żenująca, dla innych może byc boginią, naprawdę mi to wisi.
          Nie wiem o co tobie chodzi, że jej tak zadziornie bronisz? Powiedziałam coś, co
          ją/ciebie obraziło?
          • agata7712 Re: Agato 08.07.07, 22:24
            Nie bronię jej, bo ją podziwiam, tylko dlatego, że ona sama tego zrobić nei
            może, nie uważasz, ż eto troche niesprawiedliwie tak jednostronnie? Wtedy
            zawsze wychodzi, ż e to Ty masz najmojszą racje big_grin
    • g0sik Re: Frytka 07.07.07, 21:56
      >Ja ja lubie. Przynajmniej coś osiągnęła własnymi siłami. Siedzicie z dziecmi
      >sfrustrowane przed kompem, bo to jedyna rozrywka Wasza i obgadujecie jak kury.

      Taaaaaa własnymi siłami to ona rozłożyła nogi tongue_out Sory, ale sukcesy osiągane
      doopą mi nie imponują....Ale każdy ma swoich idoli...

      • agata7712 Re: Frytka 07.07.07, 22:03
        Taaa, jasne, ty już tylko ta dupę widzisz ...
    • triss_merigold6 Re: Frytka 07.07.07, 22:45
      A kogo obchodzi jakaś brzydka, przaśna i hałasliwa dziewucha?
    • oxygen100 Frytka jest charyzmatyczna osoba 08.07.07, 08:46
      sama tak o sobie mowismile) wiec zapewne tak jesttongue_out
    • aluc ooo! nareszcie 08.07.07, 08:48
      jak piszecie o kimś podobno sławnym, to wiem o kogo chodzi
      co prawda głównie z tego powodu, że mój ojciec chodził do jednej szkoły z jej
      dziadkiem he he he
    • maga202 Re: Frytka 08.07.07, 08:52
      Frytka i Doda!!! The best!
      • mathiola Re: Frytka 08.07.07, 12:41
        Obie prezentują te same wzorce osobowe, z tym że Doda przynajmniej umie
        śpiewać, a nie bardzo wiem czym zajmuje się Frytka oprócz tego, że "bywa".
        No ale z pewnością jest sławna smile
        Osobiście jeśli miałabym wybierać, wolałabym być szanowana niż sławna, ale...
        co kto lubi smile
        • semida Re: Frytka 08.07.07, 12:55
          Właśnie,Doda przynajmniej potrafi śpiewaćsmile
          • malamadre Re: Frytka 08.07.07, 23:20
            No, tu bym się nie zgodziła. To znaczy jakoś tam śpiewa, ale czasem nie za
            bardzo jej to wychodzi.
            Z dwojga złego jednak Doda wypada lepiej w każdym rankingu, nawet bardziej
            urodziwa od Frytki jest (o matko, w życiu bym nie pomyślała, że to napiszę surprised).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka