rogalowa-1 20.08.07, 15:17 Chcę zrobić gołąbki w papryce tylko nie wiem czy farsz wkłąda się do surowej papryki czy może trzeba ją najpierw sparzyć. pomóżcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
awe8 Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 15:26 Czesc-ja nakladam farsz do surowej papryki,z ktorej wyjmuje gniazda nasienne i dodatkowo sole w środku papryke minimalnie,układam ciasno jedna obok drugiej w garnku ,podlewam buljonem z dodatkiem przecieru pomdorowego i dusze do miekkosci papryki:0 smacznegoEwa Odpowiedz Link Zgłoś
l.e.a Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 15:28 to ine są gołąbki w papryce tylko faszerowana papryka w przeciwnym razie musiałabyć paprykę faszerowac gołąbkami robię do tego pyszny sos pomidorowy z cynamonem mniam Odpowiedz Link Zgłoś
awe8 Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 15:35 L.E.A jak sie robi ten sos z cynamonem? Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 17:02 awe8 napisała: > L.E.A jak sie robi ten sos z cynamonem? No własnie? I czy on jest słodki czy słony? Odpowiedz Link Zgłoś