Dodaj do ulubionych

Gołąbki w papryce

20.08.07, 15:17
Chcę zrobić gołąbki w papryce tylko nie wiem czy farsz wkłąda się do
surowej papryki czy może trzeba ją najpierw sparzyć. pomóżcie
Obserwuj wątek
    • awe8 Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 15:26
      Czesc-ja nakladam farsz do surowej papryki,z ktorej wyjmuje gniazda
      nasienne i dodatkowo sole w środku papryke minimalnie,układam ciasno
      jedna obok drugiej w garnku ,podlewam buljonem z dodatkiem przecieru
      pomdorowego i dusze do miekkosci papryki:0 smacznegosmileEwa
      • andaba Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 15:28
        Do surowej.
      • l.e.a Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 15:28
        to ine są gołąbki w papryce tylko faszerowana papryka smile w
        przeciwnym razie musiałabyć paprykę faszerowac gołąbkami wink
        robię do tego pyszny sos pomidorowy z cynamonem mniam
        • awe8 Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 15:35
          L.E.A jak sie robi ten sos z cynamonem?
          • dlania Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 17:02
            awe8 napisała:

            > L.E.A jak sie robi ten sos z cynamonem?

            No własnie? I czy on jest słodki czy słony?
            • rogalowa-1 Re: Gołąbki w papryce 20.08.07, 17:19
              dzięki serdeczne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka