Dodaj do ulubionych

Nasza klasa - ci, którzy odeszli

02.11.07, 17:00
No właśnie tak mnie natchnął inny wątek w ten dzień zaduszny.
Jesteśmy tu raczej w wieku 50-, czyli dość młode. Czy odszedł już
ktoś spośród kolegów/koleżanek z Waszych roczników? Z mojego dwie
osoby - kolega z liceum, 24 lata, samochód, alkohol; koleżanka 25
lat, zapalenie opon mózgowych - miała męża i 4-miesięczne dziecko.
Obserwuj wątek
    • nigdy-marcepana Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 17:05
      Tak mój kolega z podstawówki...za duzo wypił( miał 29 lat
    • mama007 Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 17:06
      na szczescie jeszcze nie, przynajmniej nic mi o tym nei wiadomo. nie tak dawno
      zreszta to liceum konczylam, wiec duzo czasu nie minelo... (5 czy 6 lat raptem)
    • sir.vimes Tak. 02.11.07, 17:07

      Kilka osób.
      • dorcia1234 Re: Tak. 02.11.07, 17:10
        koleżanka z podstawówki, tuz przed 30 urodzinami, białaczka a już był dawca....
        zostawiła dwoje dzieci.....
        • joanna.gr Re: Tak. 03.11.07, 18:49
          Andrzej - kolega z podstawówki.Też białaczka. Chorował odkąd pamiętam, ale
          wydawało się, że już będzie dobrze. Dożył 20 lat.
          (To on zaraził mnie miłością do Wilków i Gawlińskiego).
    • mma_ramotswe Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 17:10
      z mojej klasy jeszcze wszyscy żyją. Z tego co wiem
    • reteczu Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 17:13
      Krzysiek,moja pierwsza miłość,kolega z klasy z podstawówki;jakieś
      10lat temu został zamordowany w Niemczech.
    • croyance Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 17:32
      Tomek - zmarl na bialaczke.
    • lola211 Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 17:46
      Moj kolega z liceum zginal w wypadku 8 lat temu.
    • kali_pso Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 18:00
      Mój kolega z liceum- brawura..drzewo..on i jeszcze dwóch młodych
      mężczyzn z mojego miasta- śmierc na miejscucrying
      Zostawił żonę i małe dziecko.......
      • sylki Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 19:51
        z tego co wiem
        to Przemek kolega z podstawówki
        zawał miał wtedy 25 lat
        zostawił dziewczyne i osierocił dziecko

        a pamietam jak za małolata w szkole w dniu urodzin wymienialismy sie
        cukierkami - mieliśmy tą samą datę urodzin
        nie zapomne rozpaczy jego matki w dniu pogrzebu (był jedynakiem)
        • ada9611 Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 23:40
          najblizsza kolezanak,w wieku 28 lat rak,zostawila dziecko ktore i
          tak sama wychowla.
    • elza78 Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 02.11.07, 23:52
      Kolezanka ze szkoly 20 lat, wracala samochodem z wakacji, TIR - 4 osoby na
      miejscu...
      mysle o niej czesto sad
    • wieczna-gosia Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 06:44
      kolega z podstawowki- narkoman juz wtedy.
      i kolega na studiach, moja bratnia dusza- guz mozgu sad
    • basiunia2d Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 08:24
      10letni Rysiu z podstawówki,zginął pod szkoła 1kwietnia,nigdy tego nie zapomnęsad
    • malgra Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 09:13
      kolega z podstawówki-poraził go prąd i bardzo dobra koleżanka z liceum zginęła w
      wypadku samochodowym razem ze swoim bratem bliźniakiem.
    • morgen_stern Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 11:09
      Dobra koleżanka z liceum, zginęła w jednym z zamachów
      terrorystycznych. Wielka tragedia, w którą do dziś nie mogę
      uwierzyć. Ciągle mam wrażenie, że to jakiś zły sen albo pomyłka i
      ona któregoś dnia się odnajdzie..
    • anetina Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 11:53
      tak sad
      kolega z podstawówki zginął w wypadku - miał 25 lat
      drugi kolega z podstawówki został zamordowany - miał 29 lat
      reszta mam nadzieję, że ma się dobrze

      [*]
      • monikacc Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 13:04
        ode mnie z klasy dwóch kolegów nie żyje, jeden został zamordowany drugi pół roku
        temu umarł na raka żołądka sad((
    • intuicja77 Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 13:10
      Nie dokładnie z mojej klasy ,ale dwóch rówiesników z liceum zabrały
      góry.........

    • egoya Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 14:51
      tak, dwaj koledzy w wypadku samochodowym i starsza rok koleżanka na raka
    • spacey1 Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 15:46
      Moja koleżanka z podstawówki powiesiła się, kiedy w wieku 15 lat zaszła w ciążę
      z wychowawcą z internatu sad
    • asientos Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 03.11.07, 20:35
      24-letnia dziewczyna - wypadek. jej profil nadal "wisi" sad(
    • b.bujak pytanie 03.11.07, 22:46
      czy umieszcza sie na tym portalu informacje o zmarłych?
      czy jest może jakaś specjalna opcja w profilu klasy?...
    • gemmavera Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 04.11.07, 00:09
      Wiem o dwóch osobach.
      Kolega z liceum - narkoman i diler, zamordowany.
      I koleżanka, świetna dziewczyna, zginęła kilka lat temu w górach. sad
    • aluc Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 04.11.07, 17:52
      wiem o koleżance z podstawówki - białaczka, jakieś 10 lat temu
      • tyska_edziecko Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 04.11.07, 19:53
        Renata - białaczka, Wojtek - choroba nerek, Robert- narkotyki,
        Artur - guz mózgu.... Jest jeszcze przynajmniej kilka osób ...
        Dla Was wszystkich, będę o Was pamiętać \*/...
    • elag3 Niestety tak 05.11.07, 11:48
      dwie koleżanki
      Edyta 26lat (*) - białaczka
      Jola 27lat (*)- nowotwór
    • nataliak9 Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 05.11.07, 19:50
      tak, kolega z liceum w wieku przed 30 stką zacpał sie na smierc,
      zostawił zonę z malutkim dzieckiem.
      • olcia029 Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 05.11.07, 22:58
        bliski kolega Piotr zmarł na czerniaka kilka miesięcy temu, z młodszej klasy
        Paweł - beznadziejna śmierć - wpadł do odsłoniętego kanału, bo ukradziono
        wieczko studzienki kanalizacyjnej... była zima stracił przytomność i zamarzł.
    • 18_lipcowa1 Re: Nasza klasa - ci, którzy odeszli 05.11.07, 23:00
      kolega z LO, fajny, zdolny, troche fajtlapowaty, nigdy z nami nie
      pil na biwakach, za to pisal wiersze i rozwiazywal zadania z
      matematyki - na klasowkach pomagal.
      Plany, zamozni rodzice, dobre studia, w koncu dziewczyna z ktora mu
      sie ukladalo - na III roku studiow skoczyl z wiezowca.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka