Dodaj do ulubionych

ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze dzieck

    • justi54 Re: 37 czyli w sam raz n/t 16.01.08, 08:34

    • gryzelda71 26,drugie 32 16.01.08, 08:49
      • kraina.marzen Re: 25 -2 tyg po moich urodzinach 16.01.08, 09:18
        obecnie-29
    • marcelaga Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 16.01.08, 09:20

      • tyssia Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 16.01.08, 09:27
        19
        • k1234561 Re: 22 16.01.08, 09:31
    • jk3377 1-27,2-40 min przed 30.:-) 16.01.08, 09:41

      • ggmadzik :) 16.01.08, 16:21
        Pierwsze 22,
        drugie 26,
        trzecie 29.
        pozdrawiamsmile
    • corkaswejmamy 23 16.01.08, 16:50
      kolejne za 3 lata, czyli na 29 urodziny
    • jodi20l Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 16.01.08, 23:44
      pierwsze rocznikowo 20, drugie rocznikowo 22 ( z grudnia jestem)
      właśnie złożyłam papiery do szkoły pomaturalnej kiedy test wyszedł
      pozytywny, łatwo nie było. skończyłam szkołe o czasie i z dyplomem
      na 5 poszłam do pracy, nie przepracowałam pół roku i druga ciąża.
      urodziłam, poszłam do szkoły (zupełnie inny kierunek niż zawód, a
      co smile )od trzech dni znowu pracuję, macierzyński sie skończył.
      powiem jedno jakoś przy dwójce dzieci jestem lepiej zorganizowana i
      w pracy i w domu smile
    • osmanthus Re: 43 (pierwsze i ostatnie ;) 17.01.08, 05:53
      Ciaza byla super, takoz porod sn (bez zadnych srodkow
      znieczulajacych). Dziecko ma obecnie 11 i 1/2 .
      Nie dzialo sie to wszelako w PL.
      Nigdy nie zdecydowalabym sie na taki numer nad Wisla.
      • elske pierwsze -26 lat,drugie w maju-bede miec juz 29 la 17.01.08, 07:24

    • agniesia1973 klika dni przed 34 urodzinami :) 17.01.08, 07:46

    • moofka Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 09:13
      jak to jest, ze najwieksza popularnoscia ciesza sie watki, w ktorych
      nie ma co czytac big_grin
      • marta_st1 Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 09:49
        pierwsze: 19
        drugie: 29
        trzecie jak urodzę będę miała 31 smile
      • hexella Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 12:43
        moofka napisała:

        > jak to jest, ze najwieksza popularnoscia ciesza sie watki, w
        ktorych
        > nie ma co czytac big_grin

        bo odpowiedź jest prosta, nie trza sie intelektualnie namęczyć i
        nikt Ci nie zarzuci, ze pieprzysz głupotywink
    • renkawiczka Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 10:27
      25
    • koza_w_rajtuzach Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 11:25
      20 lat i 10 miesięcy wink). Staraliśmy się o córkę 7 miesięcy. Mam nadzieję, że w
      roku 2009 będę miała drugie dziecko. Będę miała wtedy 24 lata.
      • kropkacom 27 17.01.08, 11:39
        • beata132 Re: 27 17.01.08, 11:41
          27
          • agnes123 :) 17.01.08, 12:54
            ja miałam niespełna 20 - teraz wiem,że to nieco za
            wcześnie,aczkolwiek jestem młodą mamuśką i to ma tez i swoje
            plusiki smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka