jodi20l Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 16.01.08, 23:44 pierwsze rocznikowo 20, drugie rocznikowo 22 ( z grudnia jestem) właśnie złożyłam papiery do szkoły pomaturalnej kiedy test wyszedł pozytywny, łatwo nie było. skończyłam szkołe o czasie i z dyplomem na 5 poszłam do pracy, nie przepracowałam pół roku i druga ciąża. urodziłam, poszłam do szkoły (zupełnie inny kierunek niż zawód, a co )od trzech dni znowu pracuję, macierzyński sie skończył. powiem jedno jakoś przy dwójce dzieci jestem lepiej zorganizowana i w pracy i w domu Odpowiedz Link Zgłoś
osmanthus Re: 43 (pierwsze i ostatnie ;) 17.01.08, 05:53 Ciaza byla super, takoz porod sn (bez zadnych srodkow znieczulajacych). Dziecko ma obecnie 11 i 1/2 . Nie dzialo sie to wszelako w PL. Nigdy nie zdecydowalabym sie na taki numer nad Wisla. Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 09:13 jak to jest, ze najwieksza popularnoscia ciesza sie watki, w ktorych nie ma co czytac Odpowiedz Link Zgłoś
marta_st1 Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 09:49 pierwsze: 19 drugie: 29 trzecie jak urodzę będę miała 31 Odpowiedz Link Zgłoś
hexella Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 12:43 moofka napisała: > jak to jest, ze najwieksza popularnoscia ciesza sie watki, w ktorych > nie ma co czytac bo odpowiedź jest prosta, nie trza sie intelektualnie namęczyć i nikt Ci nie zarzuci, ze pieprzysz głupoty Odpowiedz Link Zgłoś
renkawiczka Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 10:27 25 Odpowiedz Link Zgłoś
koza_w_rajtuzach Re: ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze d 17.01.08, 11:25 20 lat i 10 miesięcy ). Staraliśmy się o córkę 7 miesięcy. Mam nadzieję, że w roku 2009 będę miała drugie dziecko. Będę miała wtedy 24 lata. Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 :) 17.01.08, 12:54 ja miałam niespełna 20 - teraz wiem,że to nieco za wcześnie,aczkolwiek jestem młodą mamuśką i to ma tez i swoje plusiki Odpowiedz Link Zgłoś