Dodaj do ulubionych

PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcciiee!!

07.08.08, 20:24
nniiee wwiieemm ccoo ssiiee ssttaałłoo aallee
kkllaawwiiaattuurraa ppiisszzee mmii ppooddwwóojjnniiee

:tongue_outP:tongue_outP:tongue_outP

ccoo wwcciissnnąąćć????
Obserwuj wątek
    • dlania Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:25
      Nie wiem co wcisnąc. Ale mnie tam nie przeszkada, możesz tak pisaćwink)))
      • patrice7 ale czad:D 07.08.08, 20:30
        sprobuj w prawym rogu kliknać na klawiaturke i na POLSKI moze to to?
        • roksanaa22 Re: ale czad:D 07.08.08, 20:33
          nniiee,,ttaamm jjuużż pprróobboowwaałlaamm:sad(:sad(
          • miski_mama Re: ale czad:D 07.08.08, 22:15
            nie nabijam się, ale dawno się tak nie ubawiłam!
            Świetne, naprawdę!!!
          • koliberek400 Re: ale czad:D 08.08.08, 18:29
            a czy przypadkiem sama nie piszesz podwojnie?

            roksanaa22 napisała:

            > nniiee,,ttaamm jjuużż pprróobboowwaałlaamm:sad(:sad(

            zobacz:raz jest ł,a zaraz l,albo najpierw ó,a pozniej o...
      • roksanaa22 Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:30
        BBłłaaggaamm nniiee nnaabbiijjaajj ssiięę

        PPlliizzzzzz

        JJaakkiieeśś ppooggoottoowwiiee kkoommppuutteerroowwee
        wwzzyywwaaćc cczzyy ccoo????
    • dlania Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:34
      Może zrestartuj kompa?
    • minerallna Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:36
      Ale jaja!
      No sorrki,ale nie mogłam się powstrzymać.
      Popatrz jak się to czyta,ja padam ze śmiechu.
      Wiem,że nie powinnam...ale...Dzięki za duża porcję śmiechusmile))
      • mijaczek Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:38
        nieee no czad... najwyrazniej czulosc klawiszy ci sie zmienila...
        nic nie wylalas na nia? moze to ustawienia jakies, ale ja nie
        wiem... w zyciu nie widzialam, ale poczulam sie jakbym okularow nie
        miala..
        • roksanaa22 Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:42
          Uroczyście oświadczam,że Dlania została nominowana do Noblatongue_outPPP

          Zresetowałam i jest oksmile
          • dlania łał! sama siebie zszokowałam;-) 07.08.08, 20:45

          • donkaczka Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:48
            taa szkoda ze niektore z tych podwojnych liter mialy polskie znaki a druga juz
            nie smile ale zart wesoly
    • moofka Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:53
      to przez twoj nik smile
      se zmien
      • morgen_stern Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 21:07
        Ale się uśmiałam hahahaha
        • tyssia Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:09
          haaaaaa no rzeczywiście niektóre nie miały polskich znaków.. od jutra pisze
          trójwymiarowo ciekawe czy sie któraś kapnie tongue_outPPPPPPPP
          • agatar-m dlania jak mogłaś!!! 07.08.08, 22:12
            to była jedna z najbardziej pociesznych rzeczy jakie mnie dzis
            spotkały...i to akurat przed lulankiem smile)))))))))
    • mathiola Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:14
      o kuźwa big_grinDDDD Co ty brałaś??? Albo co ja brałam???? ;DDDDDDDDD
      • mathiola Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:16
        ooooo, już znikło... jaka szkoda wink))))
        • haja197222 Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:26
          Ściemniałaś, w słowie podwójnie, jest jedno ó i jedno o tongue_out Hehehe tongue_out Kłamczucha.
          • mathiola Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:57
            no tak smile Rzeczywiście smile) Jak to się stało, hę??? wink
            • roksanaa22 Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 09:23
              Ho,ho,ho...
              Tak się składa,że to nie moja zasługa,że litery pisały się tak jak
              się pisałysmile
              • dyzurna Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 10:02
                przeciez zawsze po napisaniu jednej literki moglas raz uzyc
                backspace? nie wiem na czym polegal problem wink
                • agatar-m Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 10:03
                  a jeżeli backspace tez by zadziałał 2 razy heeee????? wink
    • aniasc Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 10:50
      masz zalana klawiature i dlatego tak sie dzieje. Wystarczyla gdzies jakas
      kropelka, ktora sobie poplynela do srodka i juz. Trzeba rozkrecic, wyczyscic,
      porzadnie wyszuszyc i bedzie dalej dzialac.
    • deela Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 20:45
      sorka ale cala swa informatyczna wiedza recze ze tego sie nie da wykonac zadnym
      skrotem klawiszowym, widzialam programy do pisania ktore maja taka zabawna opcje
      (i kilka innych opcji wqwiaczy, np pokemonowe pismo) ale zeby pisa podwojnymi
      literami pod winda to sie nie da sie
      owszem bywa tak ze klikając jeden przycisk wyswietlaja się dwie litery ktore na
      klawiaturze sa obok siebie, ale to jak sie gumka pod spodem przesunie i nie
      dziala to na cala klawiature
      ty coś ściemniasz moja panno
      hołk

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka