roksanaa22 07.08.08, 20:24 nniiee wwiieemm ccoo ssiiee ssttaałłoo aallee kkllaawwiiaattuurraa ppiisszzee mmii ppooddwwóojjnniiee :P:P:P ccoo wwcciissnnąąćć???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dlania Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:25 Nie wiem co wcisnąc. Ale mnie tam nie przeszkada, możesz tak pisać))) Odpowiedz Link Zgłoś
patrice7 ale czad:D 07.08.08, 20:30 sprobuj w prawym rogu kliknać na klawiaturke i na POLSKI moze to to? Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: ale czad:D 07.08.08, 20:33 nniiee,,ttaamm jjuużż pprróobboowwaałlaamm:(:( Odpowiedz Link Zgłoś
miski_mama Re: ale czad:D 07.08.08, 22:15 nie nabijam się, ale dawno się tak nie ubawiłam! Świetne, naprawdę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
koliberek400 Re: ale czad:D 08.08.08, 18:29 a czy przypadkiem sama nie piszesz podwojnie? roksanaa22 napisała: > nniiee,,ttaamm jjuużż pprróobboowwaałlaamm:(:( zobacz:raz jest ł,a zaraz l,albo najpierw ó,a pozniej o... Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:30 BBłłaaggaamm nniiee nnaabbiijjaajj ssiięę PPlliizzzzzz JJaakkiieeśś ppooggoottoowwiiee kkoommppuutteerroowwee wwzzyywwaaćc cczzyy ccoo???? Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:34 Może zrestartuj kompa? Odpowiedz Link Zgłoś
minerallna Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:36 Ale jaja! No sorrki,ale nie mogłam się powstrzymać. Popatrz jak się to czyta,ja padam ze śmiechu. Wiem,że nie powinnam...ale...Dzięki za duża porcję śmiechu)) Odpowiedz Link Zgłoś
mijaczek Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:38 nieee no czad... najwyrazniej czulosc klawiszy ci sie zmienila... nic nie wylalas na nia? moze to ustawienia jakies, ale ja nie wiem... w zyciu nie widzialam, ale poczulam sie jakbym okularow nie miala.. Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:42 Uroczyście oświadczam,że Dlania została nominowana do NoblaPPP Zresetowałam i jest ok Odpowiedz Link Zgłoś
donkaczka Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:48 taa szkoda ze niektore z tych podwojnych liter mialy polskie znaki a druga juz nie ale zart wesoly Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 20:53 to przez twoj nik se zmien Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 21:07 Ale się uśmiałam hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
tyssia Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:09 haaaaaa no rzeczywiście niektóre nie miały polskich znaków.. od jutra pisze trójwymiarowo ciekawe czy sie któraś kapnie PPPPPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
agatar-m dlania jak mogłaś!!! 07.08.08, 22:12 to była jedna z najbardziej pociesznych rzeczy jakie mnie dzis spotkały...i to akurat przed lulankiem ))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:14 o kuźwa DDDD Co ty brałaś??? Albo co ja brałam???? ;DDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:16 ooooo, już znikło... jaka szkoda )))) Odpowiedz Link Zgłoś
haja197222 Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:26 Ściemniałaś, w słowie podwójnie, jest jedno ó i jedno o Hehehe Kłamczucha. Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 07.08.08, 22:57 no tak Rzeczywiście ) Jak to się stało, hę??? Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 09:23 Ho,ho,ho... Tak się składa,że to nie moja zasługa,że litery pisały się tak jak się pisały Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurna Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 10:02 przeciez zawsze po napisaniu jednej literki moglas raz uzyc backspace? nie wiem na czym polegal problem Odpowiedz Link Zgłoś
agatar-m Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 10:03 a jeżeli backspace tez by zadziałał 2 razy heeee????? Odpowiedz Link Zgłoś
aniasc Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 10:50 masz zalana klawiature i dlatego tak sie dzieje. Wystarczyla gdzies jakas kropelka, ktora sobie poplynela do srodka i juz. Trzeba rozkrecic, wyczyscic, porzadnie wyszuszyc i bedzie dalej dzialac. Odpowiedz Link Zgłoś
deela Re: PPooddwwóójjnnee lliitteerryy rraattuujjcci 08.08.08, 20:45 sorka ale cala swa informatyczna wiedza recze ze tego sie nie da wykonac zadnym skrotem klawiszowym, widzialam programy do pisania ktore maja taka zabawna opcje (i kilka innych opcji wqwiaczy, np pokemonowe pismo) ale zeby pisa podwojnymi literami pod winda to sie nie da sie owszem bywa tak ze klikając jeden przycisk wyswietlaja się dwie litery ktore na klawiaturze sa obok siebie, ale to jak sie gumka pod spodem przesunie i nie dziala to na cala klawiature ty coś ściemniasz moja panno hołk Odpowiedz Link Zgłoś