Dodaj do ulubionych

NK casting śmieszne

08.10.08, 17:18
Weszłam sobie na NK a tam mail z agencji modelek, zostałam zaproszona na
casting w naszym mieście, bo moje zdjęcia się spodobały. A zgadnijcie co mnie
najbardziej śmieszy... A to, że na nk mam jedno zdjęcie, na którym prawie mnie
nie widać, reszta zdjęć to moje ukchona dzieciatko smile
Obserwuj wątek
    • aluc Re: NK casting śmieszne 08.10.08, 17:19
      może im chodzi o dzieciatko
      dobrze, że nie o dom albo samochód
      albo palmę
    • roksanaa22 Re: NK casting śmieszne 08.10.08, 17:25
      A profil Twój czy dzieciątka?
      • aluc Re: NK casting śmieszne 08.10.08, 17:27
        a skąd ma biedna agencja wiedzieć, skoro na zdjęciach wyłącznie
        dzieciątko?
    • dag_dag Re: NK casting śmieszne 08.10.08, 17:31
      Och!
    • skoobus Re: NK casting śmieszne 08.10.08, 21:07
      zaproszenie dotyczyło mnie smile hehe, mnie mało co było widac na tym jednym
      zdjęciu smile no cóż może jeszcze zostane super modelką BUHAHAH
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka